2012 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № А-12/429 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 қаңтарда № 1-9-185 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 07-20/1602 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 06.11.2014 № 07-20/1602 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылдың 19 маусымындағы № 836 қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесiнiң 78 тармақтарына сәйкес, Ерейментау ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2012 жылға Ерейментау ауданындағы ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемдерi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К.Кушкунбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Л.Дүйсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Ерейментау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Дильдибаев
Ақмола облысының мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Ерейментау ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Алексеева
«Қазақстан Республикасы
Әділет министірлігі Ақмола
облысы әділет департаменті
Ерейментау ауданының әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Рыспаева
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің Ерейментау
ауданы бойынша Салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесі                       Т.Ахметуллин
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер министірлігі
Ақмола облысының Ішкі істер
Департаментінің Ерейментау
ауданы ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Шарипов
Ерейментау ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Ерейментауском районе на 2012 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12 декабря 2011 года № А-12/429. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 12 января 2012 года № 1-9-185. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 07-20/1602)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 07-20/1602).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Ерейментауском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Кушкунбаева
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Л.Дюсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Ерейментауского района»
Управления архивов и документации
Акмолинской области                        Е.Алексеева
Начальник
Государственного учреждения
«Налоговое управление
по Ерейментаускому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан»             Т.Ахметулин»
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Н.Шарипов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Ерейментауского
района Акмолинской области»                Д.Дильдибаев
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
Ерейментауского района
Департамента юстиции Акмолинской
области Министерство юстиции
Республики Казахстан»                      Д.Рыспаева
Утвержден
постановлением акимата
Ерейментауского района

2011 жылдың 12 желтоқсандағы
№ А-12/429 қаулысымен
бекітілген
2012 жылға Ерейментау ауданындағы ұйымдардың ұсынылған
тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері
мен нақты жағдайлары, еңбек ақы төлемдерінің
мөлшерлері және оларды қаржыландырудың көздері,
сұраныс және ұсыныстары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012.05.18 № А-5/285 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі)қаулысымен
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемдері
Сұраныс
Ұсы
ныс
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушы
лардың еңбек төлемінің мөлшері
Қаржылан
дырудың қайнар көздері
1
Ақмола облысы Ерейментау
ауданының "Ерейментау
қаласы әкiмінің аппараты»
мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
186 000
шаршы метр
31
31
Қолданыста
ғы еңбек
заңнамасына сәйкес
жасалған Еңбек
шартына сай
Ең төменгi
жалақы
Аудан
бюджетi
Әлеумет
тiк карталарды ресiмдеуге көмек көрсету

от 12 декабря 2011 года
№ А-12/429
Перечень
организаций, виды, объемы, конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования, спрос и предложения
на общественные работы по Ерейментаускому району
на 2012 год
Сноска. Приложение в редакции - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18.05.2012 № А-5/285 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы работ
Спрос
Предло жение
Конкретные условия обществен ных работ
Размеры оплаты труда участников
Источ ники
финан сирования
1
Государственное
учреждение «Аппарат
акима города Ерейментау
Ерейментауского района
Акмолинской области»
Оказание помощи при
проведе нии работ по
благо
устрой ству и
очистки террито рии
186 000квадратных
метров
31
31
Согласно трудовому
договору,
заключен ному в
соответст вии с
действую щим
трудовым
законода тельством
мини мальная
заработ ная
плата
Бюджет района
Оказание помощи в
оформле нии
социаль ных карт

3 820 құжат
8
8
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
17
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасы ның «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету
1 000 құжат
3
3
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
18
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету
12 600 құжат
3
3
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
19
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгi нiң
Ақмола облысы Iшкi iстер
Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету

3 820 доку ментов
8
8
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действую щим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
17
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи техничес кой обработки документации
1 000 доку ментов
3
3
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действую щим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
18
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации
12 600 доку ментов
3
3
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действующим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
19
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации

16 000 құжат
6
6
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
20
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету
25 500 құжат
8
8
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
21
«Қазақстан РеспубликасыӘділет министрлігі нің сот актілерін орындау жөніндегі Комитеті Ақмола облысының сот актілерін орындау жөніндегі Департаменті» мемлекеттік
мекемесінің «Ерейментау аумақтық бөлімінің»
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету

16 000 доку ментов
6
6
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действующим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
20
Государственное учреждение «Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации
25 500 доку ментов
8
8
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действую щим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
21
Филиал «Ерейментауский территориальный отдел» государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации