Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № С-37/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 1-10-146 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 226 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 226 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-129 тіркелген, 2011 жылғы 14, 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір»-«Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 1637083,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 456827 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5398,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2998 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1171859,7 мың теңге;
2) шығындар – 1677825,2 мың теңге»;
3) таза бюджеттік кредиттер - 11578 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12587 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 25200 мың теңге;
5) тапшылық - -77520,1 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру - 77520,1 мың теңге.».
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен білім беруге арналған 97020 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
«5812 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
11786 мың теңге – оқушыларды алып баруды жүзеге асыру үшін автокөлік сатып алуға;
5411,9 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
4096 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
келесі азат жолмен толықтырылсын:
24279 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға»;
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2011 года № С-37/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 22 ноября 2011 года № 1-10-146. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 226)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 226).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-129, опубликовано 14, 15 января 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір»-«Сельская новь») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 1637083,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 456827 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5398,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2998 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1171859,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1677825,2 тысяч тенге»;
3) чистое бюджетное кредитование – 11578 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12587 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25200 тысяч тенге;
5) дефицит – -77520,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 77520,1 тысяч тенге.
в пункт 3 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского и областного бюджетов на образование в сумме 97020 тысяч тенге, в том числе:»;
«5812 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
11786 тысяч тенге - на приобретение автотранспорта для осуществления подвоза учащихся;
5411,9 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4096 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
24279 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
пункт 4 изложить в новой редакции:

«2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, 9744 мың теңге эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылы берілген 13229 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді республикалық бюджетке қайтару ескерілсін.»;
келесі азат жолмен толықтырылсын:
«400 теңге – республикалық бюджеттен аудандар бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерін пайдалану үшін 2011 жылға сыйақысын есептеу.»;
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«11. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 1300 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
келесі мазмұндағы 11-3 тармақпен толықтырылсын:
«7700 мың теңге - заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға.».
айтылған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Хамитова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М.Исажанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі                                      Т.Хамитов
Ақмола облысы
«Еңбекшілдер ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Омаров
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
10 қарашадағы № С-37/2
шешіміне 1 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № С-28/2
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Түсімдер

«Учесть что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9744 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«Учесть что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в республиканского бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 13229 тысяч тенге.»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«400 тенге – вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета, бюджетам районов для реализации мер социальной поддержки специалистов.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1300 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 11-3 следующего содержания:
«7700 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала юридических лиц.».
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Хамитова
Секретарь районного
маслихата                                  М.Исажанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Т.Хамитов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Енбекшильдерского
района» Акмолинской области                Т.Омаров
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата от 10 ноября
2011 года № С-37/2
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № С-28/2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

700
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
600
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
35
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
170
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
3
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
45
2
Салықтық емес түсiмдер
5398,4
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1480,4
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1480,4
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1150
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
330
7
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0,4
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
1918
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1918
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы

700
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
600
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
35
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
170
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
3
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
3
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
45
2
Неналоговые поступления
5398,4
1
Доходы от государственной собственности
1480,4
5
Доходы от аренды имущества находящихся в государственной собственности
1480,4
4
Доходы от аренды имущества находящихся в коммунальной собственности
1150
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
330
7
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
0,4
4
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2000
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
6
Прочие неналоговые поступления
1918
1
Прочие неналоговые поступления
1918
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета