2011 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдерін және субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімін анықтау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі № А-3/128 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 мамырда № 1-13-132 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ұсынысын назарға ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері, қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. 2011 жылдың 10 маусымына дейін субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімі анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.М.Өтешевке жүктелсін.
4. Осы қаулы Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                И.Кабдугалиев
Жақсы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 сәуірдегі
№ А-3/128 қаулысына қосымша

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год и сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 21 апреля 2011 года № А-3/128. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района 11 мая 2011 года № 1-13-132. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», принимая во внимание рекомендацию товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства им. А.И.Бараева», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год, согласно приложению.
2. Определить срок предоставления заявки на включение в список получателей субсидий до 10 июня 2011 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утишева С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев
Приложение к постановлению
акимата Жаксынского района
от 21 апреля 2011 года № А-3/128

Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011.06.03. № А-5/181 (қолданысқа енгізу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) қаулысымен
2011 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы
дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Себу мерзімі
1
Кеш мерзімді пісетін жазғы бидай
12-29 мамыр
2
Орта мерзімді пісетін жазғы бидай
14 мамырдан 5 маусымға дейін
3
Ерте мерзімді пісетін жазғы бидай

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 03.06.2011 № А-5/181 (порядок введения в действие см. п-2)
Оптимальные сроки сева
по видам субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур на 2011 год
Наименование сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Яровая пшеница среднепоздняя
с 12 по 29 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая
с 14 мая по 5 июня
3
Яровая пшеница среднеранняя