Сандықтау ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 шілдедегі № А-7/184 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 тамызда № 1-16-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 маусымдағы № А-5/205 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012.06.19 № А-5/205 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-5 және 5-6 тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған тұлғалар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жүргізу Сандықтау ауданы
әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобождившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сандыктауском районе
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 25 июля 2011 года № А-7/184. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 2 августа 2011 года № 1-16-132. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 19 июня 2012 года № А-5/205
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 19.06.2012 № А-5/205
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5 и 5-6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сандыктауском районе в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков