Целиноград ауданында салық салу мақсатында жерлерді аймақтарға бөлу схемасын, аймақтардың шекаралары және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер мен селолық елді мекендер жерлерінің базалық жер салығы мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 299/46-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда № 1-17-162 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 170/23-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 06.12.2013 № 170/23-5 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 мамырдағы Жер
кодексінің 811 баптарымен, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасы Кодексінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы 387 бабының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына және Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № А-9/291 «Салық салу мақсатында жерлерді аймақтарға бөлу схемасын және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер мен селолық елді мекендер жерлерінің базалық жер салығы мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы» қаулысына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград ауданында салық салу мақсатында жерлерді аймақтарға бөлу схемасы, аймақтардың шекаралары және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер мен селолық елді мекендер жерлерінің базалық жер салығы мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері 12 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Целиноград аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Д.Қамзебаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 М.Жүнісов
«Целиноград ауданының
ауыл шаруашылығы және
жер қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығы               Т.Болсамбеков
«Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Ақмола облысы бойынша
Салық Комитетінің
Целиноград ауданы бойынша
Салық Департаментінің
Салық Басқармасы» мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          С.Мырзабаев
Целиноград аудандық маслихатының

Об утверждении схемы зонирования земель, границы зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов для целей налогообложения в Целиноградском районе
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2011 года № 299/46-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 20 января 2012 года № 1-17-162. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2013 года № 170/23-5
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2013 № 170/23-5 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьями 811 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)» от 10 декабря 2008 года, подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и согласно постановлению акимата Целиноградского района от 5 декабря 2011 года № А-9/291 «Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов Целиноградского района», Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель, границы зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов для целей налогообложения в Целиноградском районе согласно приложениям 12.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Целиноградского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Д.Камзебаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел сельского хозяйства и
земельных отношений
Целиноградского района»                    Т.Болсамбеков
Исполняющий обязанности
начальника
государственного учреждения
«Налоговое Управление
по Целиноградскому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      С.Мырзабаев
Приложение 1
Утверждено
решением Целиноградского
районного маслихата