"2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 324 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 ақпанда № 3-1-150 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301(нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 3-1-147 санымен тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «19 728 602» сандары «19 795 744» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «6 391 449» сандары «6 458 591» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «21 823 935» сандары «22 166 911, 8» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «30 000» сандары «70 000» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «30 000» сандары «70 000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы « -2 125 333» сандары « -2 441 167, 8» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «2 125 333» сандары « 2 441 167, 8» сандарымен ауыстырылсын.
2) 9 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«293 555» сандары «290 697» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 "О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 января 2011 года № 324. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 14 февраля 2011 года № 3-1-150. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 301 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2011 года за № 3-1-147, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 18 января 2011 года № 7-8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «19 728 602» заменить цифрами «19 795 744», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «6 391 449» заменить цифрами «6 458 591»;
в подпункте 2):
затраты цифры «21 823 935» заменить цифрами «22 166 911, 8»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «30 000» заменить цифрами «70 000», в том числе:
приобретение финансовых активов цифру «30 000» заменить цифрами «70 000»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры « -2 125 333» заменить цифрами «-2 441 167,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «2 125 333» заменить цифрами «2 441 167,8».
2) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «293 555» заменить цифрами «290 697»
в части абзаца 3:

«452 443» сандары «522 443» сандарымен ауыстырылсын;
3) Көрсетілген шешімдегі 123 қосымшалар осы шешімдегі 123 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының           Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы              мәслихатының хатшысы
В. Жигулев                    С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезектен тыс жиырма тоғызыншы
сессиясының 2011 жылғы 28 қаңтардағы
№ 324 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Мөлшері мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атаулары

цифры «452 443» заменить цифрами «522 443»
3) Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
В. Жигулев                        С. Шинтасова
Приложение 1
к решению внеочередной
двадцать девятой сессии
маслихата города Актобе
от 28 января 2011 года № 324
Уточненный бюджет города Актобе на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов