Әйтеке би ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 263 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қарашада № 3-2-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 27.06.2013 № 101 шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбына өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 29.04.2013 № 95 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн - өзi басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi № 66 «Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына және 7 бабының 3 тармағына 4) тармақшасына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Әйтеке би аудандық бюджет қаражаты есебiнен ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебiнен отын сатып алу үшiн бiр жолғы өтемақы 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемiнде әлеуметтiк көмек берiлсiн.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 29.04.2013 № 95 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылғы 1 қазаннан басталған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудандық мәслихаттың              Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:                      хатшысы:
Ж.Қасымов                       А.Ермағамбет

Об оказании социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Айтекебийского района
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 октября 2011 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2011 года № 3-2-122. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27 июня 2013 года № 101
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27.06.2013 № 101.
Сноска. Заголовок решения с изменением, внесенным решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29.04.2013 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 18 и подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Айтекебийского района, за счет бюджетных средств в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29.04.2013 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 октября 2011 года.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата                      маслихата
Ж.Касымов                        А. Ермагамбет