Мұғалжар селосының "Бірлес" шаруа қожалығында карантин режимін немесе шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар селосының әкімінің 2011 жылғы 27 қазандағы № 18 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 3-9-155 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар селосының әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар селосының әкімінің 2011.12.15 № 25 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың ұсынысының негізінде Мұғалжар селосының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мұғалжар селосының «Бірлес» шаруашылық қожалығында құтыру ауруының ошағын анықтауға байланысты карантин режимiн шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу.
2. Мұғалжар аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы Д.Жақсығали (келісімімен) осы карантин іс шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Мұғалжар селосы әкімі аппараты» ММ ветеринария саласы бойынша бас маманы Б.Нариковаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар селосының әкімі                   Ғ.Дәрімбетов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Бирлес" села Мугалжар
Решение акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 27 октября 2011 года № 18. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 18 ноября 2011 года № 3-9-155. Утратило силу решением акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 15 декабря 2011 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 15.12.2011 № 25.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2003 года за № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан 10 июля 2002 года за № 339 «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Мугалжарского района аким села Мугалжар РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага бешенства мелкого рогатого скота в крестьянском хозяйстве «Бирлес» села Мугалжар установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Мугалжарского района обеспечить контроль за исполнением требований данного карантинного мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решение возложить на главного специалиста ветеринарии ГУ «Аппарат Акима села Мугалжар» Б.Нариковой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким села Мугалжар                        Г. Даримбетов