Қарасай ауданы аумағында жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы N 51-4 шешімі. Алматы облысы Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 сәуірде N 2-11-100 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 11-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 18.01.2017 № 11-11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер" туралы Қазақстан Республикасы Кодексінің /Салық кодексі/ 381-бабына және 387-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы жер заңдарына сәйкес жүргізілген жерлерді өңірлерге бөлу жобалары /схемалары/ негізінде Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2011 жылға төмендегі жоғарылатылған түзету коэффициенттері қолданылсын:
1 өңір, түзету коэффициенті 1,5.
2 өңір, түзету коэффициенті 1,4.
3 өңір, түзету коэффициенті 1,3.
2. “Қарасай ауданы бойынша 2011 жылға жер салығының базалық ставкасы қосымшаға сәйкес бекітілсін /қосымша тіркелген/.
3. Қарасай аудандық Әділет басқармасында 19.01.2010 жылы мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2-11-78 болып енгізілген Қарасай аудандық мәслихатының 21.12.2009 жылғы,Қарасай ауданы аумағында жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы” (2010 жылдың 20 ақпанында "Заман жаршысы" газетінің № 8 санында жарияланған) № 35-6 шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына /С.Д.Донбаев/, аудандық салық басқармасына /төрағасы С.Нұрғазиев/ ұсынылсын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 51-ші сессиясының төрағасы
Қ.О.Қатубаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
М.Т.Ахметов
Қарасай аудандық
мәслихатының 10.03.2011
жылғы № 51-4,Қарасай ауданы
аумағында жер салығының
базалық ставкасын бекіту
туралы” шешіміне қосымша
“Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер” туралы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық Кодексі) 333-бабында және 338-бабының 1 тармағында белгіленген жер салығын Қазақстан Республикасы жер заңдарына сәйкес жүргізілген жерлерді өңірлерге бөлу жобалары (схемалары) негізінде 2011 жылға бекітілген жер салығы.
Елді мекендердің жерлеріне салынатын салық ставкалары.
Аудандық маңызы бар қалалар
(Қаскелең қаласы)
1-өңір. Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, елді мекендердің жерлеріне салынатын салықтың базалық ставкасы

Об исчислении базовой ставки земельного налога по Карасайскому району
Решение Карасайского районного маслихата от 10 марта 2011 года N 51-4. Зарегистрировано Карасайским районным управлением юстиции от 7 апреля 2011 года за N 2-11-100. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 18 января 2017 года № 11-11
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 18.01.2017 № 11-11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Cогласно пункту 1 статьи 381, статьи 387 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании плана раздела земли на зоны (схемы) согласно земельным законам Республики Казахстан Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В 2011 году применять нижеперечисленные поправочные коэфициенты:
1-зона, поправочный коэффициент 1,5.
2-зона, поправочный коэффициент 1,4.
3-зона, поправочный коэффициент 1,3.
2. Утвердить на 2011 год базовые налоговые ставки на земли Карасайского района согласно приложению /приложение прилагается/.
3. Зарегистрированный за № 2-11-78 от 19.01.2010 года в списке государственной регистрации в управлении юстиции Карасайского района, решение районного маслихата за № 35-6 от 21.12.2009 года "Об утверждении базовой ставки земельного налога по Карасайскому району" (опубликованная в номере 8 от 20 февраля 2010 года в газете "Заман жаршысы") теряет силу.
4. Контроль за исполнением данного решения предоставить комиссии районного маслихата и бюджетного планирования (ДонбаевС.), начальнику районного налогового управления (Нургазиев С.).
5. Данное решение должно вступить в силу по истечении десяти календарных дней со дня вынесения решения.
Председатель внеочередной
51-ой сессии Карасайского
районного маслихата
К.У.Катубаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата
М.Т.Ахметов
Приложение к решению
маслихата № 51-4 от 10.03.2011 года
Карасайского района "Об утверждении базовой
ставки земельного налога по Карасайскому району"
Земельный налог на 2011 год установленный в соответствии статьи 333 и пункту 1 статьи 338 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) на основании плана раздела земли на зоны (схемы) согласно земельным законам Республики Казахстан.
Базовые налоговые ставки на придомовые
земельные участки города районного
значения (город Каскелен)
1-зона. Придомовым земельным участком считается часть земельного участка, относящегося к землям населенных пунктов, предназначенная для обслуживания жилого дома и не занятая жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем.
Придомовые земельные участки подлежат налогообложению по следующим базовым налоговым ставкам:

базалық ставка 5,79 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,5
ставка түзету коэффициентімен 8,69 теңге 1 ш.м.
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерге салынатын салықтың базалық ставкасы базалық ставка 0,39 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,5
ставка түзету коэффициентімен 0,59 теңге 1 ш.м.
Селолар (ауылдар)
1-өңір. Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, елді мекендердің жерлеріне салынатын салықтың базалық ставкасы
базалық ставка 0,48 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,5
ставка түзету коэффициентімен 0,72 теңге 1 ш.м.
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерге салықтың базалық ставкасы
базалық ставка 0,09 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,5
ставка түзету коэффициентімен 0,14 теңге 1 ш.м.
2-өңір. Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен
ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, елді мекендердің жерлеріне
салынатын салықтың базалық ставкасы
базалық ставка 0,48 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,4
ставка түзету коэффициентімен 0,67 теңге 1 ш.м.
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерге салықтың базалық ставкасы
базалық ставка 0,09 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,4
ставка түзету коэффициентімен 0,13 теңге 1 ш.м.
3-өңір. Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, елді мекендердің жерлеріне салынатын салықтың базалық ставкасы
базалық ставка 0,09 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,3
ставка түзету коэффициентімен 0,12 теңге 1 ш.м.
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерге салықтың базалық ставкасы
базалық ставка 0,09 теңге 1 ш.м.
түзету коэффициенті 1,4
ставка түзету коэффициентімен 0,13 теңге 1 ш.м.
Аудандық мәслихат
хатшысы М.Ахметов

базовая ставка 5,79 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,5
ставка поправочного коэффициента 8,69 тенге 1 кв.м.
Придомовые земельные участки предназначенные для обслуживания жилого дома, в том числе строениями и сооружениями при нем:
базовая ставка 0,39 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,5
ставка поправочного коэффициента 0,59 тенге 1 кв.м.
Поселки (ауылы)
1-зона. Придомовым земельным участком считается часть земельного участка, относящегося к землям населенных пунктов, предназначенная для обслуживания жилого дома и не занятая жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем.
Придомовые земельные участки подлежат налогообложению по следующим базовым налоговым ставкам:
базовая ставка 0,48 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,5
ставка поправочного коэффициента 0,72 тенге 1 кв.м.
Придомовые земельные участки предназначенные для обслуживания жилого дома, в том числе строениями и сооружениями при нем:
Базовая ставка 0,09 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,5
ставка поправочного коэффициента 0,14 теңге 1 кв.м.
2-зона. Придомовым земельным участком считается часть земельного участка, относящегося к землям населенных пунктов, предназначенная для обслуживания жилого дома и не занятая жилищным фондом, придомовые земельные участки подлежат налогообложению по следующим базовым налоговым ставкам:
базовая ставка 0,48 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,4
ставка поправочного коэффициента 0,67 тенге 1 кв.м.
Придомовым земельным участком считается часть земельного участка, относящегося к землям населенных пунктов, предназначенная для обслуживания жилого дома в том числе строениями и сооружениями при нем:
базовая ставка 0,09 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,4
ставка поправочного коэффициента 0,13 теңге 1 кв.м.
3-зона. Придомовым земельным участком считается часть земельного участка, относящегося к землям населенных пунктов, предназначенная для обслуживания жилого дома и не занятая жилищным фондом.
Придомовые земельные участки подлежат налогообложению по следующим базовым налоговым ставкам:
базовая ставка 0,09 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,3
ставка поправочного коэффициента 0,12 тенге 1 кв.м.
Придомовым земельным участком считается часть земельного участка, относящегося к землям населенных пунктов, предназначенная для обслуживания жилого дома и занятая жилищным фондом:
базовая ставка 0,09 тенге 1 кв.м.
поправочный коэффициент 1,4
ставка поправочного коэффициента 0,13 тенге 1 кв.м.
Секретарь Карасайского
районного маслихата М.Ахметов