Шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 08 қыркүйектегі N 244 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 қыркүйекте N 2-12-178 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 қарашадағы N 315 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық әкімдігінің 15.11.2011 N 315 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 18)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 9)-тармақшасына сәйкес, аудандық мал дәрігерлік зертхананың 2011 жылғы 15 маусымдағы N 444 және 2011 жылғы 22 маусымдағы N 545 сараптамалары, Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2011 жылғы 23 маусымдағы N 404 ұсынысы негіздерінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балпық ауылдық округінің "Жаңаталап" ауылында ұсақ мүйізді малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу іс–шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қонақбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Дүйсембінов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
агроөнеркәсіп кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Каратал аудандық аумақтық
инспекциясының бастығы                     Нұрәділ Нұрқасымұлы Бекбосынов
08 қыркүйек 2011 жыл
Қаратал ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                      Владимир Петрович Маркевич
08 қыркүйек 2011 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 08 сентября 2011 года N 244. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 22 сентября 2011 года N 2-12-178. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 15 ноября 2011 года N 315
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 15.11.2011 N 315.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании экспертизы районной ветеринарной лаборатории N 444 от 15 июня 2011 года и N 545 от 22 июня 2011 года, представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района N 404 от 23 июня 2011 года, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в селе "Жанаталап" Балпыкского сельского округа установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Конакбаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Дюсембинов С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Каратальской
районной территориальной
инспекции комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан             Бекбосынов Нурадил Нуркасымович
08 сентября 2011 года
Начальник Управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Каратальскому району                    Маркевич Владимир Петрович
08 сентября 2011 года