Жеңілдікпен жол журу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 40-5 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 шілдеде № 6-1-133 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз калалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 38-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз калалық мәслихатының 30.01.2015 № 38-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 - бабына және 47- бабының 4 тармағына сәйкес, Тараз қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласының меншік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне (он бес жастан жоғары жастағы) қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүруі қолданыстағы тарифінің 50 пайызын төлеу түрінде жеңілдікпен белгіленсін.
2. Тараз қаласының әкімдігіне осы шешімді жүзеге асыру бойынша тиісті шаралар қабылдау ұсынылсын.
3. "Білім алушылардың қаланың ішіндегі (таксиден басқа) қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүруі туралы" Тараз қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 2 сәуірдегі № 11-4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-2 болып тіркелген, 2005 жылғы 11 мамырда № 25 "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы Шешiм Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi және 2011 жылдың 1 қыркүйегінен қолданысқа енгiзiледi.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
А. Қошмамбетов Ө. Байшығашев

О льготном проезде
Решение маслихата города Тараз от 29 июня 2011 года № 40-5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 22 июля 2011 года за номером 6-1-133. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 30 января 2015 года № 38-5
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 30.01.2015 № 38-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-6 и пунктом 4 статьи-47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» маслихат города Тараз РЕШИЛ:
1. Установить льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) в виде оплаты 50 процентов действующего тарифа для обучающихся и воспитанников (возрасте от пятнадцати лет и старше) всех организаций образования очной формы обучения города Тараз, независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности.
2. Рекомендовать акимату города Тараз принять необходимые меры по реализации настоящего решения.
3. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 2 апреля 2005 года № 11-4 «О льготном проезде обучающихся на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6-1-2, опубликованное 11 мая 2005 года в газете «Жамбыл-Тараз» № 25).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 сентября 2011 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
А. Кошмамбетов
Секретарь Таразскогогородского маслихата
У. Байшигашев