2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 сәуірдегі № 105 Қаулысы. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 мамырда № 6-4-101 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Қарабай Құрмашов) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Қарашолақов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Жамбыл облысының Әділет департаменті
Жуалы ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р. Өміралиев
01.04.2011 жыл
«Жамбыл облысы Жуалы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ғ. Садыбеков
01.04.2011 жыл
Жуалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы «1» сәуірдегі
№ 105 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
2011 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің “Жуалы-Су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Ауданның санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
5
5
2
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесінің “Жасыл-Жуалы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Ауданның санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
10
10
3
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті Жуалы ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
5
5
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
5
5
5
"Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
5
5
6
"Жуалы ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
5
5
7
"Тоғызтарау ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі;
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
8
"Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
9
"Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
10
"Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
11
"Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
12
"Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
13
"Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
14
"Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы Әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
27
27
15
"Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
16
"Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
17
"Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
18
"Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
19
"Қошқарата ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
20
"Қызыл арық ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
21
"Мыңбұлақ ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Аптасына 40 сағат, 6 ай мерзімге
15999 жергілікті бюджет
17
17
Барлығы:
300
300

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 01 апреля 2011 года № 105. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 06 мая 2011 года за № 6-4-101
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат района Жуалы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных програм акимата Жуалынского района» (Курмашов Карабай) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жуалы Айбара Кунтуовича Адилбакова.
Аким района                                Карашолаков Б.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Управление юстиции Жуалынского района
Департамента юстиции Жамбылской области
министерство юстиции Республики Казахстан»
Р. Омиралиев
01.04.2011 года.
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Жуалынского
района Жамбылской области»
подполковник
Г. Садыбеков_ 2011 года
01.04.2011 года.
Приложение к постановлению
акимата района Жуалы
№ 105 от «1» апреля 2011 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования ( тенге)
спрос
Предложение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жуалы-су» отдела жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
5
5
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жасыл-Жуалы» государственного учреждения «Отдела жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
10
10
3
Государственное Учреждение «Управление юстиции Жуалынского района Департамента Юстиции Жамбылской области Министерство Юстиции Республики Казахстан»
Техническая помощь в оформлении документов
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
5
5
4
Государственное Учреждение «Отдел по делам обороны Жуалынского района Жамбылской области»
Техническая помощь в оформлении документов
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
5
5
5
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района»
Техническая помощь в оформлении документов
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
5
5
6
Государственное Учреждение «Отдел финансов акимата Жуалынского района»
Техническая помощь в оформлении документов
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
5
5
7
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Тогызтаруского ауыльного округа»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
9
Государственное учреждение «Аппарат Акима Аксайского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
10
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
11
Государственное учреждение «Аппарат Акима Биликольского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
12
Государственное учреждение «Аппарат Акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
13
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
14
Государственное Учреждение «Аппарат Акима аула Б.Момышулы Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
27
27
15
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
16
Государственное учреждение «Аппарат Акима Карасазского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
17
Государственное учреждение «Аппарат Акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
18
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
19
Государственное учреждение «Аппарат Акима Кошкаратинского сельского округа»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
20
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Кызыларыкского сельского округа»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
21
Государственное Учреждение «Аппарат Акима Мынбулакского сельского округа»
Санитарная очистка закрепленных участков
40 часов в неделю сроком на 6 месяцев
15999 местный бюджет
17
17
Всего:
300
300