"Меркі ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 42-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы N 47-5 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада 6-6-98 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 7-5 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 7-5 шешімімен
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Меркі ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы» Меркі ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 42-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-93 болып тіркелген, 2011 жылдың 27 сәуірінде № 50-51 «Меркі тынысы» - «Меркенский вестник» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Меркі ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiнің:
3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Тұрғын үй көмегін тағайындау уәкілетті органмен – «Меркі ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесімен жүзеге асырылады.»;
4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Тұрғын үй көмегі телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстар төлемін, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының осы мақсаттарға жұмсаған шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалады.»;
7 - тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Белгiленген нормадан жоғары тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстар төлемін, коммуналдық қызметтердi және телекоммуникацияның желiсiне қосылған телефонға абоненттiк ақының өсуi бөлiгiнде байланыс қызметтерiн тұтыну төлемiн, тұрғын жайды пайдаланғаны үшiн ақы төлеу жалпы негiздерде жүргiзiледi.»;
8 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меркі ауданы мәслихатының халықты аз қамтамасыз етілген бөлігін, мүгедектерді, аналар мен балаларды әлеуметтік қорғау, халықты ауыз сумен қамтамасыз ету, табиғатты қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р.Жантаевке) жүктелсін.

О внесении изменений в решение маслихата Меркенского района от 29 марта 2011 года № 42-7 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малоообеспеченным семьям (гражданам) по Меркенскому району"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 9 ноября 2011 года № 47-5. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 22 ноября 2011 года за № 6-6-98. Утратило силу решением маслихата Меркенского района Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 7-5
Утратило силу решением маслихата Меркенского района Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 7-5
В соответствии со статьей-97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Меркенского района от 29 марта 2011 года № 42-7 «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малоообеспеченным семьям (гражданам) по Меркенскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-6-93, опубликовано 27 апреля 2011 года в газете «Меркі тынысы» - «Меркенский вестник» № 49-50) следующие изменения:
в Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Меркенскому району, утвержденным указанным решением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Назначение жилищной помощи осуществляется уполномоченным органом – государственным коммунальным учреждением «Отдел занятости и социальных программ акимата Меркенского района»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи на эти цели.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Размер жилищной помощи не может превышать сумму фактических расходов на оплату расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.»;
пункт 8 исключить.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Меркенского районного маслихата по социальной защите малообеспеченных слоев населения, инвалидов, матерей и детей, обеспечению населения питьевой водой, защите природы (Р.Жантаев).

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоланысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Г.И. Михеев                                Т.Олжабай

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.И. Михеев
Секретарь
районного маслихата
Т.Олжабай