Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын бөлшектеп сату үшін тұрақты үй-жай белгілеу және Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 шілдедегі N 32/03 қаулысын жою туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 27 қыркүйектегі N 42/53 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада N 8-1-141 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 03/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 22.01.2013 N 03/03 қаулысымен.
"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Заңының 14 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын сатуды ретке келтіру мақсатында Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын бөлшектеп сату үшін тұрақты үй-жай ретінде Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі 18 мекенжайында орналасқан "Зебра" секс-шоп дүкені анықталсын.
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің "Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын бөлшектеп сату үшін тұрақты үй-жай белгілеу туралы" 2011 жылғы 25 шілдедегі N 32/03 қаулысы жойылсын.
Ескерту. Қарағанды қаласы әкімдігінің 25.07.2011 N 32/03 қаулысы РҚАО-ға түскен жоқ.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Әбдішев

Об определении стационарного помещения, предназначенного для розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера, и об отмене постановления акимата города Караганды от 25 июля 2011 года N 32/03
Постановление акимата города Караганды от 27 сентября 2011 года N 42/53. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 10 ноября 2011 года N 8-1-141. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 22 января 2013 года N 03/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 22.01.2013 N 03/03.
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях упорядочения реализации периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить стационарным помещением, предназначенным для розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера, секс-шоп "Зебра", расположенный по адресу: город Караганда, улица Алиханова 18.
2. Отменить постановление акимата города Караганды от 25 июля 2011 года N 32/03 "Об определении стационарного помещения, предназначенного для розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера".
Сноска. Постановление акимата города Караганды от 25.07.2011 N 32/03 в РЦПИ не поступало.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие с момента опубликования.
Аким города                                Б. Абдишев