2011 жылға халықтың нысаналы тобын анықтау туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 89 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 маусымда N 8-5-110 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012.01.27 N 16 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, азаматтарға әлеуметтік қолдау бойынша қосымша шаралар көрсету мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұрғындардың келесі қосымша санаттары белгіленсін:
1) 29 жасқа дейінгі жастар;
2) 7 жасқа дейінгі баласы бар отбасылар;
3) 45 жастан жоғары тұлғалар;
4) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
5) мүгедек балаларды және мүмкіншілігі шектеулі балаларды тәрбиелеуші ата-аналар;
6) колледждер және кәсіптік лицейлердің түлектері.
2. Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 шілдедегі N 119/1 "2010 жылғы халықтың нысаналы тобын анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қаражал қаласы әділет басқармасында 2010 жылы 03 тамызында тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-99, 2010 жылы 04 тамызында "Қазыналы өңір" газетінің 31 нөмірінде жарияланған).
3. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Гармашова) басымдылық тәртіпте халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыздарды мемлекеттік әлеуметтік қорғау шараларымен қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Құрмансейітовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі                    Ғ. Әшімов

Об определении целевых групп населения на 2011 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 3 мая 2011 года N 89. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 3 июня 2011 года N 8-5-110. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 27 января 2012 года N 16
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 27.01.2012 N 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях оказания дополнительных мер по социальной защите граждан акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие дополнительные категории лиц, относящихся к целевым группам населения на 2011 год:
1) молодежь в возрасте до 29 лет;
2) семьи, имеющие детей до 7 лет;
3) лица старше 45 лет;
4) лица длительное время (более года) не работающие;
5) родители, воспитывающие детей-инвалидов и детей с ограниченными возможностями;
6) выпускники профессиональных лицеев и колледжей.
2. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал  N 119/1 от 21 июля 2010 года "Об определении целевых групп населения на 2010 год" (зарегистрировано в управлении юстиции города Каражал 03 августа 2010 года регистрационный номер 8-5-99,опубликованное в газете "Қазыналы өнір" от 04 августа 2010 года за N 31).
3. Уполномоченному органу по вопросам занятости населения государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.) в приоритетном порядке оказать меры государственной социальной защиты безработным, входящим в целевые группы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курмансеитова А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал                        Г. Ашимов