Абай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 28/16 қаулысына өзгертулерді енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 4/19 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 8-9-103 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 32/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011.12.29 N 32/11 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландырудың Ережелеріне сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 28/16 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген нөмiрi N 8-9-95, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде 2011 жылдың 7 қаңтарында N 1 жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі                       Е. Нашаров
Абай ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
N 4/19 қаулысына
қосымша
Абай ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
N 28/16 қаулысына
қосымша
2011 жылға Абай ауданының кәсіпорындары, ұйымдары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Кәсіпорындар, ұйымдар, мекемелер
Адам саны
Жұмыстың ұзақтығы (ай)
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Абай ауданы әкімдігінің "Жігер-2004" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны

О внесении изменений в постановление акимата Абайского района от 14 декабря 2010 года N 28/16 "Об организации общественных работ на 2011 год"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2011 года N 4/19. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 30 марта 2011 года N 8-9-103. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 29 декабря 2011 года N 32/11
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 29.12.2011 N 32/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 14 декабря 2010 года N 28/16 "Об организации общественных работ на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-95, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 7 января 2011 года N 1) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от 24 февраля 2011 года N 4/19
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от 14 декабря 2010 года N 28/16
Перечень
видов и объемов общественных работ по предприятиям, организациям и учреждениям Абайского района на 2011 год
Предприятия, организации, учреждения
Количество, человек
Продолжительность работ (месяц)
Виды общественных работ
Коммунальное государственное предприятие "Жигер-2004" акимата Абайского района