Шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі N 19/02 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қазанда N 8-9-114 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 08 қарашадағы № 45/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 08.11.2017 № 45/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Абай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2011 жылғы 22 тамыздағы N 02-1-2/147 ұсынысы негізінде Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бруцеллезбен ұсақ мүйізді малдың ауруына байланысты Көксу ауылдық округіндегі Зеленые ключи ауылы аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Абай ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Д. Санаубаров) бруцеллезбен ауыратын жануарлардың жұқпалы ауруларының таралуына жол бермеу және анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық салауаттылыққа қол жеткізу мақсатында қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды өткізсін.
3. Осы қаулының орындалуын Абай ауданы әкімінің орынбасары М.А. Бимағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
Е. Нашаров

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 12 сентября 2011 года N 19/02. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 19 октября 2011 года N 8-9-114. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 8 ноября 2017 года № 45/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 08.11.2017 № 45/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Абайского района от 22 августа 2011 года N 02-1-2/147, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с заболеванием мелкого рогатого скота бруцеллезом установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории села Зеленые ключи Коксунского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Абайского района" (Санаубаров А.Д.) в целях недопущения распространения заразного заболевания животных бруцеллезом и достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Бимаганбетова М.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
Е. Нашаров