Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы 11 сессиясының "Бұқар жырау ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" N 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 39 сессиясының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 5 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы әділет басқармасында 2011 жылғы 16 мамырда N 8-11-114 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы 36 сессиясының № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 28.03.2019 36 сессиясының № 8 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 36 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы 11 сессиясының N 4 "Бұқар жырау ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-69 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 14 ақпандағы N 6 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімнің 3 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
мәслихат хатшысы
А. Жүніспеков
КЕЛІСІЛДІ:
Бұқар жырау ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы
_______________А.Б. Таханов
2011 жылғы 13 сәуір

О внесении изменения в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 января 2009 года N 4 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бухар-Жырауского района"
Решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2011 года N 5. Зарегистрировано управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 16 мая 2011 года N 8-11-114. Утратило силу решением 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2019 года № 8
Сноска. Утратило силу решением 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 36 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 января 2009 года N 4 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-69, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 6 от 14 февраля 2009 года) следующее изменение:
пункт 3 вышеназванного решения изложить в следующей редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
секретарь маслихата
А. Джунуспеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового управления
по Бухар-Жыраускому району
________________Таханов А.Б.
13 апреля 2011 года