Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы N 5/15 "2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 тамыздағы N 28/1 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қыркүйекте N 8-4-240 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 1/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2012.01.13 N 1/1 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы N 5/15 "2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2011 жылғы 16 наурызда N 8-4-225 тіркелген, 2011 жылдың 18 наурыздағы "Приозерский вестник" N 6 (215) газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 2 тармақта:
бесінші абзацтағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
5 тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Приозерск от 9 марта 2011 года N 5/15 "Об организации общественных работ в 2011 году"
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 17 августа 2011 года N 28/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 7 сентября 2011 года N 8-4-240. Утратило силу - постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 13 января 2012 года N 1/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 13.01.2012 N 1/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Приозерск от 9 марта 2011 года N 5/15 "Об организации общественных работ в 2011 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-4-225 от 16 марта 2011 года, опубликованное в газете "Приозерский вестник" от 18 марта 2011 года) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 2:
в абзаце пятом знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить подпунктом 5 следующего содержания:

"5) "Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыздарға ең төменгі еңбекақы мөлшерінің екі есе көрсеткішінде төленсін.";
2) көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Приозерск қаласының әкімі                  Е. Өтешев
Приозерск қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 тамыздағы
N 28/1 қаулысына қосымша
Приозерск қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 09 наурыздағы
N 5/15 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Приозерск қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
N
Мекемелердің атаулары
Адам саны
Жұмыстың түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі, ай
1
2
3
4
5
6
1
"Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
Курьерлік жұмыс, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
2
2
Приозерск қаласы әкімшілігінің жанындағы "Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
70
Қаланы көркейту, санитарлық тазарту, көгалдандыру
Приозерск қаласының бюджеті
2
3
"Приозерск қалалық кітапханасы" мемлекеттік мекемесі
8
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
4
Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығының Қарағанды облыстық филиалының N 0805 Приозерск қалалық бөлімшесі
6
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс, зейнеткерлерге ескертпелер тарату, жәрдемақы алатындарды шақыру
Приозерск қаласының бюджеті
2
5
"Қарағанды облысы бойынша Салық департаменті Приозерск қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
11
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түбіртектерін және хабарламалар тарату
Приозерск қаласының бюджеті
2
6
"Қарағанды облысының Статистика департаментінің Приозерск қалалық Статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, құжаттарды тіркеу
Приозерск қаласының бюджеті
2
7
"Қарағанды облыстық мұрағаттар және құжаттама басқармасы Приозерск қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
8
"Приозерск қаласының N 1 жалпы білім беру қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
8
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
9
"Приозерск қаласының N 2 мектеп-балабақша кешені" мемлекеттік мекемесі
7
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
10
"Приозерск қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
8
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
11
Қарағанды облысының Сот актілерін орындау департаментінің Приозерск аумақтық сот орындаушылар бөлімі
6
Атқару инстанцияларына хабарламалар тарату
Приозерск қаласының бюджеті
2
12
"Приозерск қалалық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
13
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
4
Ауылшаруашылық жануарларын санау және тіркеу
Приозерск қаласының бюджеті
2
14
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаментінің Приозерск қаласының Төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
15
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің "Приозерск қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
16
"Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
19
Курьерлік жұмыс, тұрғын-үй жағдайларын тексеру актісін жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
17
Қарағанды облысының Приозерск қалалық соты
11
Хабарлама қағаздарын, ескертулерді тарату
Приозерск қаласының бюджеті
2
18
Балқаш қаласы Әділет басқармасының N 2 АХАЖ қызметі
4
Компьютерлік база, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
19
"Приозерск қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
8
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
20
"Приозерск қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
8
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
21
Қарағанды облысы бойынша Қылмыстық атқару жүйесінің департаменті
4
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
22
"Приозерск қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
23
"Приозерск қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Объектілерді есепке алу, құжаттарды тіркеу
Приозерск қаласының бюджеті
2
24
"Приозерск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
25
"Приозерск қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
26
"Приозерск қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
27
"Қарағанды облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Приозерск қалалық филиалы
10
Компьютерлік база, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
28
"Приозерск қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
29
"Приозерск қаласының әкімдігі Приозерск қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Айналайын" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
8
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
30
"Приозерск қаласының әкімдігі Приозерск қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балбөбек" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
4
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
31
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі Агенттігінің "Жер ресурстарын және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорынның шаруашылық жүргізу құкығындағы Қарағанды еншілес мемлекеттік кәсіпорынының Приозерск жер-кадастрлық филиалы
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
32
"Приозерск қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Диспетчерлік жұмыс, коммуналдық сұрақтар бойынша қала тұрғындарының өтініштерін қабылдау
Приозерск қаласының бюджеті
2
33
"Приозерск қаласының әкімдігі Приозерск қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өнер және спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
34
Приозерск қаласының Прокуратурасы
6
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
35
Қарағанды облысы Ішкі істер департаментінің 4-бөлімі
5
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
Приозерск қаласының бюджеті
2
БАРЛЫҒЫ

"5) Оплату труда безработных, направленных на общественные работы в коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования" производить в размере двух минимальных заработных плат.";
2) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск                      Е.Утешев
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
N 28/1 от 17 августа 2011 года
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
N 5/15 от 09 марта 2011 года
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Приозерск организующих общественные работы на 2011 год
N
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источникфинансирования
Объем работ, месяц
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Приозерск Карагандинской области"
10
Курьерская работа, обработка документов сдаваемых в архив, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования" при акимате города Приозерск
70
Благоустройство, санитарная очистка города и озеленение
Бюджет города Приозерск
2
3
Государственное учреждение "Приозерская городская библиотека"
8
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
4
Приозерское отделение Государственного центра по выплате пенсий Карагандинской области N 0805
6
Работа с архивными документами, разноска уведомлений пенсионерам, приглашение получателей пособий
Бюджет города Приозерск
2
5
Государственное учреждение "Налоговый Департамент по Карагандинской области Налоговое управление по городу Приозерск"
11
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество и транспортные средства
Бюджет города Приозерск
2
6
Государственное учреждение "Департамент статистики Карагандинской области Управление статистики города Приозерск"
4
Курьерская работа, регистрация документов
Бюджет города Приозерск
2
7
Государственное учреждение "Управление архивов и документации Карагандинской области Государственный архив города Приозерск"
4
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
8
Государственное учреждение "Казахская средняя общеобразовательная школа N 1 города Приозерск"
8
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
9
Государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад N 2 города Приозерск"
7
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
10
Государственное учреждение "Отдел финансов города Приозерск"
8
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
11
Приозерский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Карагандинской области
6
Разноска извещений по исполнительным инстанциям
Бюджет города Приозерск
2
12
Государственное учреждение "Аппарат Приозерского городского Маслихата"
9
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
13
Государственное учреждение "Приозерская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
4
Учет и регистрация сельскохозяйственных животных
Бюджет города Приозерск
2
14
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Приозерска Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
3
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
15
Государственное учреждение "Управление государственного санитарно- эпидемиологического надзора по городу Приозерск" Департамента комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск"
19
Курьерская работа, составление актов обследования жилищно-бытовых условий
Бюджет города Приозерск
2
17
Приозерский городской суд Карагандинской области
11
Разноска извещений, уведомлений
Бюджет города Приозерск
2
18
Служба N 2 ЗАГС Управления Юстиции города Балхаш
4
Компьютерная база, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
19
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Приозерск"
8
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
20
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Приозерск"
8
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
21
Департамент уголовно исполнительной системы по Карагандинской области
4
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
22
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства города Приозерск"
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
23
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Приозерск"
10
Инвентаризация объектов, регистрация документов
Бюджет города Приозерск
2
24
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Приозерск"
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
25
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Приозерск"
4
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
26
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Приозерск"
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
27
Филиал города Приозерск государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области"
10
Компьютерная база, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
28
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Приозерск"
4
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" акимата города Приозерск отдела образования, физической культуры и спорта города Приозерск"
8
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" акимата города Приозерск отдела образования, физической культуры и спорта города Приозерск"
4
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
31
Приозерский земельно-кадастровый филиал Карагандинского дочернего Государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Республиканского Государственного предприятия "Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
32
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Приозерск"
6
Диспетчерская работа, прием обращений жителей города по коммунальным вопросам
Бюджет города Приозерск
2
33
Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств и спорта" акимата города Приозерск отдела образования, физической культуры и спорта города Приозерск"
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
34
Прокуратура города Приозерск
6
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
35
4-отдел Департамента внутренних дел Карагандинской области
5
Курьерская работа, работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
2
ВСЕГО