"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу Нұсқаулығын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы N 45-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 22 қыркүйекте N 10-6-193 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі N 11-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.09.26 N 11-6 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 4 бабының 3-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу Нұсқаулығын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-127 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2009 жылғы 14 қазандағы N 81 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мен 1-тармағындағы және аталған шешіммен
бекітілген Нұсқаулықтың бүкіл мәтіні бойынша "Ауылдық елді мекендерде
тұратын және жұмыс істейтін, мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына" деген сөздер "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, білім беру мамандарына" деген сөздермен ауыстырылсын.
Нұсқаулықтың 1 бабының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Нұсқаулықты қабылдаудың құқықтық негізі "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексі, "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңдары болып табылады.".

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 сентября 2009 года N 20-3 "Об утверждении Инструкции выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2011 года N 45-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 сентября 2011 года N 10-6-193. Утратило силу - Решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2012 года N 11-6
Сноска. Утратило силу - Решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2012 N 11-6.
В соответсвии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 сентября 2009 года N 20-3 "Об утверждении Инструкций выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-127, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 14 октября 2009 года N 81) следующие изменения:
В названии и в пункте 1 решения а также по всему тексту Инструкции утвержденной указанным решением слова "специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" заменить словами "специалистам государственных организаций социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах а также специалистам государственных организаций здравоохранения и образования работающим в сельских населенных пунктах.";
пункт 2 статьи 1 в Инструкции изложить в следующей редакции:
"2. Правовой основой для принятия инструкции является Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Кодекс Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" от 18 сентября 2009 года, Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" а также Закон Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании.".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХV-сессиясының төрағасы                     С. НУРГАЛИЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                      К. СҮЛЕЙМЕНОВ

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХV-сессии
районного маслихата                              С. НУРГАЛИЕВ
Секретарь районного маслихата                    К. СУЛЕЙМЕНОВ