"Жастар іс-тәжірибесін" ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 193 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 тамызда № 11-6-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 6 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған жұмыссыз жастарға «Жастар іс-тәжірибесі» ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, «Жастар іс - тәжірибесін» ұйымдастыратын кәсіпорындардың, ұйымдардың және мекемелердің тізбесі бекітілсін.
3. Түпқараған аудандық экономика және қаржы бөлімі (С.Қ. Қани) 2011 жылға «Жол картасы» аясында жергілікті және республикалық бюджеттен қаралған қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
4. Түпқараған ауданының әкімдігінің 27.04.2011 жылғы № 77 «Жастар іс - тәжірибесін ұйымдастыру туралы» қаулысы жойылсын.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А. Алтынғалиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             С.У. Трумов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Түпқараған аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жарылгапова Оразкул Бекиевна
19 шілде 2011 жыл
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қани Сара Құлмырзақызы
19 шілде 2011 жыл
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 19 шілдедегі
№ 193 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған жастар іс-тәжірибесін ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар және мекемелер тізбесі мен еңбекақы мөлшері
Кәсіпорындар, ұйымдар және мекемелер атауы Жұмыс түрлері және көлемі Жұмыс мерзі-мі бір адамға төленетін
еңбекақы мөлшері(тенге)
Қаржы-
ландыру көзі
1
«Түпқараған аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
2
«Түпқараған аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
3
«Түпқараған аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
4
«Ж.Мыңбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
5
«Шахта орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
6
«З.Баймырзаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
7
«М.Әбдіхалықов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
8
«Айгүл» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
9
«Айгөлек» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
10
«Ақбота» бала бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Жергі-
лікті бюджет-
тен
11
«Түпқараған» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің еншілес кәсіпорны
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Респуб-
ликалық бюджет-
тен
12
«Сага Аташ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Респуб-
ликалық бюджет-
тен
13
«ТеңізСервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Респуб-
ликалық бюджет-
тен
14
«Маңғыстау кеме жөндеу зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Респуб-
ликалық бюджет-
тен
15
«Маерск Ойл Казахстан Гмбх»
компаниясының филиалы
Келісім-
шартқа сәйкес
6 ай
26 000
Респуб-
ликалық бюджет-
тен

Об организации "Молодежной практики"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 19 июня 2011 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 августа 2011 года № 11-6-138
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 6 статьи 7 Закона от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать безработным молодежам «Молодежную практику» на 2011 год.
2. Согласно приложению к настоящему постановлению утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений организующих «Молодежную практику».
3. Тупкараганскому районному отделу экономики и финансов (С.К. Кани) обеспечить финансирование в 2011 году за счет выделенных средств из местного и республиканского бюджета по «Дорожной карте».
4. Отменить постановление акимата Тупкараганского района от 27.04.2011 года № 77 «Об организации Молодежной практики».
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А. Алтынгалиеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                             С.У. Трумов
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
занятости и социальных программ»
Жарылгапова Оразкул Бекиевна
19 июля 2011 года
Начальник государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
экономики и финансов»
Кани Сара Кулмырзакызы
19 июля 2011 года
Приложение к постановлению
Акимата Тупкараганского района
от 19 июля 2011 г. № 193
Размер оплаты труда и перечень предприятий, организаций и учреждений предоставляющие и организующие «Молодежную практику» на 2011 год.
Наименование предприятий, организаций и учреждений Виды и обьем работы Срок работы Размер оплпты труда на одного человека(тенге) Источ-
ник финан-
сирова-ния
1
Государственное учреждение «Тупкараганский отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
2
Государственное учреждение
«Тупкараганский районный отдел образования»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тупкараганская центральная районная больница»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
4
Государственное учреждение «средняя школа имени Жалау Мынбаева»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
5
Государственное учреждение «Шахтинское средняя школа»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
6
Государственное учреждение «средняя школа имени З.Баймырзаева»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
7
Государственное учреждение «средняя школа имени Абдыхалыкова»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Айгул»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Айголек»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
10
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Акбота»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
местный бюджет
11
Товарищество с ограниченной ответственностью дочернее предприятие «Тупкараган»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
Респуб-
ликан-
ский бюджет
12
Товарищество с ограниченной ответственностью «Сага Аташ»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
Респуб-
ликан-
ский бюджет
13
Товарищество с ограниченной ответственностью «ТенизСервис»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
Респуб-
ликан-
ский бюджет
14
Товарищество с ограниченной ответственностью «Судоремонтный завод Мангистауской области»
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
Респуб-
ликан-
ский бюджет
15
«Маерск Ойл Казахстан Гмбх» Филиал компании
Согласно по договору
6 месяцев
26 000
Респуб-
ликан-
ский бюджет