Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2012 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 451 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 3789 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 487-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2012 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы
мемлекеттік мекемесінің бастығы"
__________ Қ. Төлеубаев
Мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 451 шешімімен бекітілген
Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2012 жылға арналған төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем
бірлігі
Төлемақы
ставкалары
(теңге)
1.
Тұрғын үй-пайдалану және
коммуналдық қызметтер
1000 текше
метр

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2012 год
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 декабря 2011 года № 3789
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2012 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Управление природных ресурсов
и регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
_____________ К. Тулеубаев
Утверждено
решением маслихата
от 8 декабря 2011 года № 451
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2012 год
Вид специального
водопользования
Единица
измерения
Ставки платы
(тенге)
1.
Жилищно-эксплуатационные
и коммунальные услуги
1000
кубических
метров