Әкімдіктің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1199 "2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 917 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда № 9-2-189 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасы, 20-бабы 5-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасының, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1199 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі 9-2-173, 2010 жылғы 24 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланды) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері" атты қосымшасында:
реттік нөмірі 2 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
"Қашар
поселкесі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап етпейтін
техникалық
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті
көмек
3952
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
ескерілген
шектеулер-
ді есепке
алып,
аптасына
40
сағаттан
артық
емес, екі
демалыс
күнімен,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліспен.
";
реттік нөмірі 8 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
8
"Рудный
қаласы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
(мемлекет-
тік орган)
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап етпейтін
техникалық
және қосымша
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті
көмек
9488
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнама-
сымен
ескерілген
шектеулер-
ді есепке
алып,
аптасына
40
сағаттан
артық
емес, екі
демалыс
күнімен,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліспен.
";
реттік нөмірі 10 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
Қазақстан
Республика-
сы Әділет
министрлігі
Тіркеу
қызметі
және
құқықтық
көмек
көрсету
комитетінің
"Қостанай
облысы
бойынша
жылжымайтын
мүлік
жөніндегі
орталығы" республика-
лық
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорны-
ның Рудный
филиалы
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті
көмек

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 15 ноября 2010 года № 1199 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 22 июля 2011 года № 917. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайской области города Рудный 19 августа 2011 года № 9-2-189
На основании подпункта 5) статьи 7пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году" от 15 ноября 2010 года № 1199 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-173, опубликовано 24 декабря 2010 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнение:
в приложении "Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах", утвержденном вышеуказанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в новой редакции:
"
2
Государст-
венное
учреждение
"Аппарат
акима
поселка
Качар"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
3952
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
обществен-
ных работ
– не более
40 часов в
неделю,
учитывая
ограниче-
ния,
предусмот-
ренные
трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан,
с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного
часа.
";
строку, порядковый номер 8, изложить в новой редакции:
"
8
Государствен-
ное
учреждение
(государст-
венный орган)
"Аппарат
акима города
Рудного"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
и подсобных
работ, не
требующих
предвари-
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника
9488
1,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
обществен-
ных работ –
не более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограниче-
ния, предус-
мотренные
трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан,
с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного
часа.
";
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
Рудненский
филиал
Республикан-
ского
государствен-
ного
казенного
предприятия
"Центр по
недвижимости
по
Костанайской
области"
Комитета
регистрацион-
ной службы и
оказания
правовой
помощи
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника

8768
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республика-
сының еңбек
заңнамасы-
мен
ескерілген
шектеулерді
есепке
алып,
аптасына 40
сағаттан
артық емес,
екі демалыс
күнімен,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліспен.
";
реттік нөмірі 14 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
14
"Качарец"
пәтер
иелері
тұтынушы
кооперативі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
Қашар кентің
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті
көмек
көрсету
39520
Ең
төменгі
жалақы-
ның
2
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
бір қатысушыны
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнама-
сымен
ескерілген
шектеулер-
ді есепке
алып,
аптасына
40
сағаттан
артық
емес, екі
демалыс
күнімен,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліспен.
";
мына мазмұндағы реттік нөмірі 16 жолымен толықтырылсын:
"
16
Мүгедектер-
ді қалыпқа
келтіру
орталығы
"Жаңа Өмір"
қоғамдық
бірлестігі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті
көмек
1712
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнама-
сымен
ескерілген
шектеулер-
ді есепке
алып,
аптасына
40
сағаттан
артық
емес, екі
демалыс
күнімен,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліспен.
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
Мүгедектерді қалыпқа
келтіру орталығы "Жаңа Өмір"
қоғамдық бірлестігінің
төрағасы
________________ А. Дабылов

8768
1,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
обществен-
ных работ
– не более
40 часов в
неделю,
учитывая
ограниче-
ния,
предусмот-
ренные
трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан,
с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного
часа.
";
строку, порядковый номер 14, изложить в новой редакции:
"
14
Потребитель-
ский
кооператив
собственни-
ков квартир
"Качарец"
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
поселка
Качар,
которая не
требует
предвари-
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника
39520
2 мини-
мальных размера
заработ-
ной
платы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
обществен-
ных работ –
не более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограниче-
ния, предусмот-
ренные
трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан,
с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного
часа.
";
дополнить строкой, порядковый номер 16, следующего содержания:
"
16
Общественное
объединение
Центр
активной
реабилитации
инвалидов
"Жаңа Өмір"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника
1712
1,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
обществен-
ных работ
– не более
40 часов в
неделю,
учитывая
ограниче-
ния,
предусмот-
ренные
трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан,
с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного
часа.
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Общественного
объединения Центр активной
реабилитации инвалидов
"Жаңа Өмір"
_______________ А. Дабылов