Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 320 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 ақпанда № 9-3-141 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 241 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 05.05.2015 № 241 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлiнген (бөлiп шығарылған) жерлердi қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларына түзету жасалсын:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге 1-қосымшаға сәйкес;
елдi мекендердiң жерлерiне (үй iргесiндегi жер учаскелерiн қоспағанда) 2-қосымшаға сәйкес.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Жанбаев
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________________ А. Стюф
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
__________________ Е. Карбозов
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 320 шешіміне 1-қосымша
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге
жер салығының базалық салық
ставкаларын түзету
Реттік
нөмірі
Өңiрдің
нөмірі
Ауылшаруашылық
мақсаттағы жерлері бар
ауылдық елді
мекендердің атауы
Жер салығының
базалық
ставкаларын
төмендету (-)
немесе жоғарылату
(+) пайыздары
1
I
Екідің ауылы
Жаңақала ауылы
Алуа ауылы
0
0
0
2
III
Қайыңды ауылдық округі
0
3
IV
Көктау ауылы
Матросов ауылы
+50
4
V
Аққошқар ауылы
Жалғызтал ауылы
+50
5
VII
Мирный ауылы
Целинный ауылы
Молодежный ауылы
Үштөбе ауылы
+50
6
IX
Ашутасты ауылы
Фурманов ауылы
Восточный ауылы
Аңғар ауылы
+50
7
XI
ТБКБ өндірістік аймағы
Родина ауылдық округі
+50
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 320 шешіміне 2-қосымша
Елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі
жер телімдерін қоспағанда) жер салығының
базалық салық ставкаларына түзету
Реттік
нөмірі
Елді мекендер атауы
Аймақтың
нөмірі
Жер салығының
базалық
ставкаларын
төмендету (-)
немесе жоғарылату
(+) пайыздары
1
Арқалық қаласы
I
+50
II
+50
III
0
IV
-50
2
Ауылдық округтар,
ауылдар:
3
Екідің ауылы
Қайыңды ауылдық
округі
Қызылжұлдыз ауылы
II
0
0
4
Жаңақала ауылы
Қайыңды ауылдық
округі
Қайыңды ауылы
Алуа ауылы
III
0
0
0
5
Родина ауылдық
округі
Айдар ауылы
IV
+50
6
Аққошқар ауылы
Көктау ауылы
Үштөбе ауылы
Матросов ауылы
VII
+50
7
Молодежный ауылы
Жалғызтал ауылы
Целинный ауылы
Мирный ауылы
VIII
+50
8
Фурманов ауылы
IX
+50
9
Родина ауылы
Аңғар ауылы
X
+50
10
Ашутасты ауылы
Восточный ауылы
XI
+50

О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 января 2011 года № 320. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 8 февраля 2011 года № 9-3-141. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 5 мая 2015 года № 241
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 05.05.2015 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых налоговых ставок земельного налога, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино:
на земли сельскохозяйственного назначения согласно приложению 1;
на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной
сессии Аркалыкского
городского маслихата                       А. Жанбаев
Секретарь
Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Аркалыку налогового
Департамента по Костанайской
области налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________________ Е. Карбозов
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата города
Аркалыка"
___________________ А. Стюф
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 января 2011 года
№ 320
Корректировка базовых налоговых ставок
земельного налога на земли
сельскохозяйственного назначения
п/п
Номер
зоны
Наименование сельских
населенных пунктов,
имеющих земли
сельскохозяйственного
назначения
Процент понижения
(-) или повышения
(+) базовых ставок
земельного налога
1
I
село Екидин
село Жанакала
село Алуа
0
0
0
2
III
Каиндинский сельский
округ
0
3
IV
село Коктау
село Матросово
+50
4
V
село Аккошкар
село Жалгызтал
+50
5
VII
село Мирное
село Целинное
село Молодежное
село Уштобе
+50
6
IX
село Ашутасты
село Фурманово
село Восточное
село Ангарское
+50
7
XI
Производственная зона
ТБРУ
Родинский сельский
округ
+50
Приложение 2
к решению маслихата
от 20 января 2011 года
№ 320
Корректировка базовых налоговых ставок
земельного налога на земли населенных
пунктов (за исключением придомовых
земельных участков)
п/п
Вид
населенного
пункта
Номер
зоны
Процент понижения (-)
или повышения (+)
базовых ставок
земельного налога
1
город Аркалык
I
+50
II
+50
III
0
IV
-50
2
Сельские округа,
села:
3
село Екидин
Каиндинский
сельский округ
село Кызылжулдыз
II
0
0
4
село Жанакала
Каиндинский
сельский округ
село Каинды
село Алуа
III
0
0
0
5
Родинский сельский
округ
село Айдар
IV
+50
6
село Аккошкар
село Коктау
село Уштобе
село Матросово
VII
+50
7
село Молодежное
село Жалгызтал
село Целинное
село Мирное
VIII
+50
8
село Фурманово
IX
+50
9
село Родина
село Ангарское
X
+50
10
село Ашутасты
село Восточное
XI
+50