Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 қаңтарда № 9-3-159 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 13.02.2018 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-3-113 санымен тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезекті XVIII сессиясының
төрағасы
Н.Хамзин
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ.Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
_____________________ Б.Алмағамбетов
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 393 шешiмiне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 шілдедегі
№ 178 шешiмiне қосымша
Арқалық қаласының әкімшілік аумағында қызметін
жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына
салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай
тіркелген салық ставкалары
Салық салу объектісінің
атауы
Бірыңғай тіркелген
салық ставкаларының
мөлшері (айлық есептік
көрсеткіш)
1
Бильярд үстелі
10
2
Ойын өткiзу үшiн
пайдаланылатын дербес
компьютер
1
3
Бір ойыншымен ойын өткізуге
арналған, ұтыссыз ойын
автоматы
1
4
Бiреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткiзуге
арналған ұтыссыз ойын
автоматы
2
5
Ойын жолы
20
6
Карт
6

О внесении изменения в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 декабря 2011 года № 393. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 13 января 2012 года № 9-3-159. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13.02.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 21 июля 2009 года № 178 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-113, опубликованное 28 августа 2009 года в газете "Торгай") следующее изменение:
приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
XVIII сессии Аркалыкского
городского маслихата
Н.Хамзин
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
К.Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Аркалыку налогового
Департамента по Костанайской
области налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ Б.Алмагамбетов
Приложение
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 393
Приложение
к решению маслихата
от 21 июля 2009 года № 178
Единые ставки фиксированного налога
на единицу объекта налогообложения в месяц для
всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность
на административной территории города Аркалыка
Наименования объекта
налогообложения
Размеры единых
ставок
фиксированного
налога
(в месячных
расчетных
показателях)
1
Бильярдный стол
10
2
Персональный компьютер,
используемый для проведения игры
1
3
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения
игры с одним игроком
1
4
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения
игры с участием более одного
игрока
2
5
Игровая дорожка
20
6
Карт
6