Мәслихаттың 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № 195 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 262 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 9-7-144 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.11.2014 № 193 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына, Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № 195 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-123 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 18 қазанда аудандық "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажетті құжаттарды беру күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде тұрғын үй көмегін тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту жөнінде шешім қабылдайды, оның бір данасы өтініш берушіге беріледі.".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы             Л. Войлошникова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________ Оспанов С.Ә.
"Әулиекөл ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Төребаева З.Ш.
"Әулиекөл ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Печникова Т.И.

О внесении изменения в решение маслихата от 15 сентября 2010 года № 195 "О правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 октября 2011 года № 262. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 10 ноября 2011 года № 9-7-144. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 ноября 2014 года № 193
Сноска.  Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.11.2014 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Стандартом государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О правилах оказания жилищной помощи" от 15 сентября 2010 года № 195 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-7-123, опубликовано 18 октября 2010 года в районной газете "Әулиекөл") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган в течение десяти календарных дней со дня предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи, один экземпляр которого передается заявителю.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           Л. Войлошникова
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Аулиекольского района"
_____________ Оспанов С.А.
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Аулиекольского района"
___________ Туребаева З.Ш.
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
___________ Печникова Т.И.