Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 105 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 мамырда № 9-8-177 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 16.03.2016 № 77 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы бойынша жұмыс орындардың жалпы санынан бір пайыз көлемінде интернаттық ұйымдардың бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындардың квотасы белгіленсін.
2. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды квотаға сәйкес жұмыс орындарға орналастыру үшін жолдамамен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т.Мұратбековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі В. Ионенко

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организации
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 25 апреля 2011 года № 105. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 19 мая 2011 года № 9-8-177. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 16 марта 2016 года № 77
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 16.03.2016 № 77 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест по Денисовскому району.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" обеспечить направление несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района В. Ионенко