Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 442 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 қаңтарда № 9-19-168 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 ақпандағы № 181 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 19.02.2018 № 181 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. Шешімінің тақырыбына өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 23.11.2015 № 369 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзiн басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiнiң 422-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Қызметiн Ұзынкөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн айына бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 23.11.2015 № 369 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Бильярд бойынша қызмет көрсететін, салық төлеушілер үшін бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген салық ставкалар мөлшерін белгілеу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 141 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-99 тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезекті XIX
сессиясының төрағасы
С. Першуков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
В. Вербовой
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министiрлiгi Салық комитетiнің
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментiнің Ұзынкөл ауданы
бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
_______________ Х.Ж. Зейнеке
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 442 шешiмiне қосымша
Қызметiн Ұзынкөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн айына бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерi
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 23.11.2015 № 369 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Реттік нөмірі
Салық салу объектiсiнiң атауы
Айына бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерi (айлық есептiк көрсеткiштерде)
1.
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Бiреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелi
3

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 21 декабря 2011 года № 442. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 25 января 2012 года № 9-19-168. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 февраля 2018 года № 181
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.02.2018 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Узункольского района, в месяц согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата "Об установлении размера ставки фиксированного налога с единицы объекта налогообложения для налогоплательщиков, оказывающих услуги по бильярду" от 22 апреля 2009 года № 141 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-99, опубликовано 14 мая 2009 года в газете "Нұрлы жол").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной, XIX сессии
C. Першуков
Секретарь
районного маслихата
В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Узункольскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
____________________________ Х.Ж. Зейнеке
Приложение
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 442
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Узункольского района, в месяц
Порядковый номер
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3