Павлодар облысы бойынша 2012 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 401/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 3195 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 06 декабря 2011 года N 401/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2011 года N 3195. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" кодексінің  (Салық кодексі) 495-бабының 9-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШiМ ЕТЕДi:
1. Павлодар облысы бойынша 2012 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.

2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Шабрат
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
IV сайланған облыстық мәслихаттың
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
ХL сессияcының N 401/40 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2012 жылға арналған қоршаған
ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелер

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Шабрат
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению ХL сессии областного маслихата
IV созыва N 401/40 от 6 декабря 2011 года
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
на 2012 год по Павлодарской области

1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5 - жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды іске асыратын полигондар үшін тұрғылықты жерлер бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1. - жолда белгіленген төлемақы мөлшерлемесіне 0,2 коэффиценті қолданылады;
3) 1), 2) тармақшаларда қаралған ескертпедегі женілдік коэффициенттерді қоршаған ортаға эмиссиясының жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды;
4) белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы бапта белгіленген төлемақы ставкалары он есеге ұлғаяды.

пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2;
3) применение льготных коэффициентов, предусмотренных пунктами 1), 2) не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду;
4) за эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, увеличиваются в десять раз.