Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 ақпандағы "Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына 2011 жылға әлеуметтік көмек туралы" N 101/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы N 1116/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 12-3-309 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 24/1-23/88 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 29.01.2013 N 24/1-23/88 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, 37-бабы 17-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы (IV шақырылған, кезектен тыс XXXVI сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XXVII сессия) "Екібастұз қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 382/36 шешімі негізінде, азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында және кадрлық өзгерістердің болуына байланысты, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 ақпандағы "Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына 2011 жылға әлеуметтік көмек туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-292 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 наурыздағы N 9 "Отарқа" және 2011 жылғы 4 наурыздағы N 10 "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) N 101/1 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссия құрамына (бұдан әрі – комиссия):
Айгүл Қамзақызы Марданова, Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы болып;
Татьяна Алексеевна Тарасова, "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, комиссия төрағасының орынбасары болып;
Ирина Петровна Назарчук, "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия мүшесі болып енгізілсін;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 11 февраля 2011 года N 101/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2011 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25 ноября 2011 года N 1116/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2011 года N 12-3-309. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29 января 2013 года N 24/1-23/88)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29.01.2013 N 24/1-23/88).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31, пунктами 1,  7 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, на основании решения Экибастузского городского маслихата внеочередная XXXVI сессия, IV созыв) от 25 октября 2011 года N 382/36 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан и в связи с произошедшими кадровыми изменениями, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 11 февраля 2011 года N 101/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-292, опубликовано 3 марта 2011 года в газете "Отарқа" N 9 и 4 марта 2011 года "Голос Экибастуза" N 10), следующие изменения и дополнения:
1) ввести в состав Комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – комиссия):
Марданову Айгуль Камзиновну, заместителя акима города Экибастуза, председателем комиссии;
Тарасову Татьяну Алексеевну, исполняющую обязанности начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместителем председателя комиссии;
Назарчук Ирину Петровну, начальника государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза", членом комиссии;

2) комиссия құрамынан Ғ.А. Оспанқұлов, Ә.Қ. Базарбаева, Б.Қ. Құспеков шығарылсын;
3) 3-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"республикалық (облыстық) және қалалық газеттерге жазылу үшін біржолғы әлеуметтік көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген өтініш;";
4-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"республикалық (облыстық) және қалалық газеттерге жазылу үшін  5100 теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Дычко

2) вывести из состава Комиссии Оспанкулова Г.А., Базарбаеву А.К., Куспекова Б.К.;
3) подпункт 1) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"для выплаты единовременной социальной помощи для подписки на республиканскую (областную) и городскую газеты – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;";
4) подпункт 1) пункта 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная социальная помощь для подписки на республиканскую (областную) и городскую газеты в размере 5100 тенге;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Экибастуза                    Н. Дычко