"Миссионерлерді және заңды тұлға белгілері жоқ саны аз діни топтарды есептік тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 шілдедегі N 3/449 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 тамызда N 899 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы N 4/953 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011.11.11 N 4/953 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 20 «Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тiркеуді жүргізу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңдарын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тiркеуді жүргізу» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                        А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы «11» шілдедегі
№ 3/449 қаулысына қосымша
«Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны
аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта
тiркеуді жүргізу» мемлекеттік қызмет
Регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз діни топтарды есептік тіркеуді және қайта тiркеуді жүргізу» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы «Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тiркеуді жүргізу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» № 20 қаулысына сәйкес Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасымен әзірленді.
2. Мемлекеттік қызметті «Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесі көрсетеді (бұдан әрі - Басқарма).
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.

Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица"
Постановление Акимата города Алматы от 11 июля 2011 года N 3/449. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 августа 2011 года за N 899. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 ноября 2011 года N 4/953
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.11.2011 N 4/953.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 20 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица» и руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                     А. Есимов
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 11 июля 2011 года № 3/449
Регламент
государственной услуги «Проведение учетной
регистрации и перерегистрации миссионеров и
малочисленных религиозных групп, не
имеющих признаков юридического лица» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица» (далее – Регламент) разработан Управлением внутренней политики города Алматы в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 20 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица».
2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Управление внутренней политики города Алматы» (далее - Управление).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.

4. Мемлекеттік қызмет 1992 жылғы 15 қаңтардағы «Діни сенім бостандығы және діни бірлестіктер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 6-2 бабы негізінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы «Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тiркеуді жүргізу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» № 20 қаулысына сәйкес көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - миссионердің есептік тіркеуден және қайта тіркеуден өткендігі туралы куәліктің (бұдан әрі – куәлік) осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес берілуі және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтың есептік тіркеуден және қайта тіркеуден өткендігі туралы анықтаманың (бұдан әрі – анықтама) осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес берілуі, не болмаса қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабы болып табылады.
6. Регламент миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз діни топтарды есептік тіркеуді және қайта тiркеуді жүргізу тәртібін анықтайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне
қойылатын талаптар
7. Тұтынушылар мемлекеттік қызметті көрсету бойынша ақпаратты Басқарманың сайтынан uvp.almaty.kz немесе Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы, ҮЕҰ және діни бірлестіктермен жұмыс бөлімінен, Республика алаңы 4, 510 «А» кабинетінен, тел.: 272-14-07 және 272-02-87 ала алады.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету уақытының шегі мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес – 7 (жеті) жұмыс күні бекітіледі.
9. Мемлекеттік қызмет діни бірлестіктің мекенжайы бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - Орталық) арқылы көрсетілуі мүмкін.
Басқармаға өтініш білдіргенде:
тұтынушы қажетті құжаттарды өткізгеннен бастап мемлекеттік қызметті көрсету уақыты – 7 (жеті) жұмыс күні;
қажетті құжаттарды тапсыру барысында кезекте күтіп тұру уақыты – 30 минуттан көп емес;
құжаттарды алу барысында кезекте күтіп тұру уақыты 15 минут.
Орталыққа өтініш білдіргенде:
тұтынушы қажетті құжаттарды өткізгеннен бастап мемлекеттік қызметті көрсету уақыты – қажетті құжаттардың басқармаға түскен күнінен бастап 7 (жеті) жұмыс күні;
қажетті құжаттарды тапсыру барысында кезекте күтіп тұру уақыты – 30 минуттан көп емес;
құжаттарды алу барысында кезекте күтіп тұру уақыты 15 минут.
10. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
Басқарма тұтынушыға келесі негіздемелерде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін:

4. Государственная услуга осуществляется на основании статьи 6-2 Закона Республики Казахстан от 15 января 1992 года «О свободе вероисповедания и религиозных объединениях», в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 20 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица».
5. Формой завершения государственной услуги является выдача свидетельства об учетной регистрации и перерегистрации миссионера (далее – свидетельство) согласно приложению 2 к настоящему Регламенту и справки об учетной регистрации и перерегистрации малочисленной религиозной группы, не имеющей признаков юридического лица (далее – справка) согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в выдаче свидетельства (справки).
6. Регламент определяет порядок учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Потребители могут получить информацию об оказании государственной услуги на сайте Управления uvp.almaty.kz или по адресу: пл. Республики, 4 каб. 510 а, Управление внутренней политики города Алматы. Отдел по работе с неправительственными организациями и религиозными объединениями, тел.: 272-14-07 и 272-02-87.
Государственная услуга оказывается физическим лицам.
8. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги устанавливаются стандартом оказания государственной услуги – 7 рабочих дней.
9. Государственная услуга может оказываться на альтернативной основе по месту нахождения религиозного объединения через центры обслуживания населения (далее - Центр).
При обращении в Управление:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 7 (семь) рабочих дней;
время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 30 минут;
время ожидания в очереди при получении документов 15 минут.
При обращении в Центр:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 7 (семь) рабочих дней со дня поступления необходимых документов в Управление;
время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 30 минут;
время ожидания в очереди при получении документов 15 минут.
10. Государственная услуга оказывается бесплатно.
Управление может отказать потребителю в предоставлении государственной услуги на следующих основаниях:

1) егер осы Регламенттің 11 тармағында көрсетілген барлық қажетті құжаттар ұсынылмаған болса;
2) егер осы Регламенттің 11 тармағында көрсетілген құжаттарда толық емес немесе жалған ақпарат көрсетілсе;
Куәлікті (анықтаманы) беруден бас тартылған жағдайда құжаттар пакеті алынғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде тұтынушыға жазбаша түрде дәлелді жауап қайтарылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі
іс-әрекеттер (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаты
11. Мемлекеттік қызметті тұтынушы осы Регламентке 4 және 5 қосымшаларға сәйкес Алматы қаласы, Республика алаңы 4, 347 «А» қызмет бөлмелеріне миссионерлерді есептік тіркеу және қайта тіркеу туралы куәлікті немесе заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тіркеу анықтамасын беру туралы Басқарма бастығының атына өтініш бере отырып келесі қажетті құжаттарды қосымша ұсынады:
1) миссионерлерді есептік тіркеу мен қайта тіркеу үшін:
осы Регламентке 4-қосымшаға сәйкес ұстанатын діни ұстанымы, миссионерлік қызмет аумағы мен мерзімі көрсетілген өтiнiш;
миссионерлік қызметті жүзеге асыру құқығына діни бірлестік берген сенімхаттың немесе өзге де құжаттың көшірмесі;
миссионер өкілдік ететін діни бірлестіктің өз елінің заңнамасына сәйкес ресми тіркелгендігін куәландыратын тіркеу туралы куәліктің немесе өзге де құжаттың көшірмесі;
Қазақстан Республикасында тіркелген діни бірлестіктің шақыруы;
әдебиетті, аудио-бейне материалдарды және (немесе) миссионерлік қызметке арналған діни мақсаттағы өзге де заттарды.
Есептiк тiркелгеннен кейiн дiни мазмұндағы материалдарды қосымша пайдалану Басқармамен келісіледі.
Тұтынушы көрсетiлген құжаттарды ұсынған кезде белгiленген тәртiппен тiркелген паспортын немесе жеке басын куәландыратын өзге де құжатты көрсетедi;
2) заңды тұлғаның белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеу мен қайта тiркеу үшін:
осы Регламентке 5-қосымшаға сәйкес есептік тіркеу немесе қайта тіркеу туралы өтініш;
топ басшысы мен мүшелерінің жеке куәлігінің немесе паспортының көшірмесі;
топтың орналасқан жерін растайтын құжаттың (жалдау, сатып алу-сату шарты, жылжымайтын мүлікке құқықтарын жүргізілгені тіркеу туралы мөртабан басылған жылжымайтын мүлікке құқықты растайтын құжат) көшірмесі.
Егер үй-жайдың иесі жеке тұлға болса, онда жеке тұлғаның үй-жайды саны аз діни топтың тұратын жері ретінде бергені туралы келісім ұсынылады.
Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар:
Ақпараттық базасы бар компьютерлерге қол жетімділікті шектеу (кілтсөз орнату).
Құжаттарды қабылдау басқарманың жауапты тұлғасы арқылы (іс-жүргізу және кадр жұмыстары бөлімінің бастығы немесе маманы) № 347 «А» қызмет бөлмесінде жүзеге асырылады.
Құжаттарды қабылдауға жауапты маман құжаттарды қабылдау туралы деректерді келесі тәртіпте енгізеді:

1) если не представлены все необходимые документы, предусмотренные пунктом 11 настоящего Регламента;
2) если указана неполная или недостоверная информация в предоставленных документах, предусмотренных пунктом 11 настоящего Регламента;
В случае отказа в выдаче свидетельства (справки), потребителю дается мотивированный ответ в письменном виде в течение 3 (трех) рабочих дней после получения пакета документов.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Потребитель государственной услуги подает заявление на имя начальника Управления согласно приложениям 4 и 5 к настоящему Регламенту, по адресу: г. Алматы, площадь Республики 4, каб. 347 «а» на выдачу свидетельства об учетной регистрации и перерегистрации миссионера или справки об учетной регистрации и перерегистрации малочисленной религиозной группы, не имеющей признаков юридического лица и прикладывает следующие необходимые документы:
1) для учетной регистрации и перерегистрации миссионеров:
заявление с указанием вероисповедной принадлежности, территории и срока миссионерской деятельности, согласно приложению 4 к настоящему Регламенту;
копию доверенности или иного документа, выданного религиозным объединением на право осуществления миссионерской деятельности;
копию свидетельства о регистрации или иного документа, удостоверяющего, что религиозное объединение, которое представляет миссионер, является официально зарегистрированным в соответствии с законодательством своей страны;
вызов религиозного объединения, зарегистрированного в Республике Казахстан;
литературу, аудио-видеоматериалы и (или) иные предметы религиозного назначения, предназначенные для миссионерской деятельности.
Дополнительное использование после учетной регистрации материалов религиозного содержания согласовывается с Управлением.
При представлении указанных документов потребитель предъявляет паспорт или иной документ, удостоверяющий личность, зарегистрированный в установленном порядке;
2) для учетной регистрации и перерегистрации малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица:
заявление об учетной регистрации или перерегистрации согласно приложению 5 к настоящему Регламенту;
копия удостоверения личности или паспорта руководителя и членов группы;
копия документа (договор аренды, купли продажи, документ, подтверждающий право на недвижимое имущество с проставленным штампом о произведенной регистрации прав на недвижимое имущество), удостоверяющая местонахождение группы.
Если владельцем помещения является физическое лицо, то предоставляется согласие физического лица о предоставлении помещения в качестве места нахождения малочисленной группы.
Требования к информационной безопасности:
ограничение доступа к компьютерам с информационной базой (установка паролей).
Прием документов осуществляется ответственным должностным лицом Управления (начальником или специалистом отдела делопроизводства и кадровой работы) в кабинете № 347а.
Специалист, ответственный за прием документов, вносит данные о приеме документов в следующем порядке:

1) өтініштің реттік саны;
2) құжаттарды қабылдау датасы;
3) жеке басын куәландыратын деректер;
4) өтініш берушінің байланыс ақпараты (үй мекенжайы, телефон нөмірі)
Құжаттарды қабылдауға жауапты маман құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхатты рәсімдейді.
Өтініш берушіні куәліктің/анықтаманың немесе дәлелді жауаптың дайындығы туралы мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты маман телефон арқылы немесе жеке қабылдауда хабардар етеді.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Басқарманың келесі құрылымдық-функционалдық бірліктері қатысады (бұдан әрі - ҚФБ):
1) іс-жүргізу және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы;
2) үкіметтік емес ұйымдарымен және діни бірлестіктермен жұмыс жасау бөлімінің бас маманы;
3) қаржы-экономикалық және құқықтық бөлімінің бас маманы (заңгер);
4) үкіметтік емес ұйымдарымен және діни бірлестіктермен жұмыс жасау бөлімінің бастығы;
5) Басқарма бастығы.
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралар) реттілігі мен өзара әрекеттістігі осы Регламеттің 8 және 9-қосымшаларында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті тұтынушы миссионерлерді есептік тіркеу және қайта тіркеу туралы куәлікті немесе заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тіркеу анықтаманы алуға келесі мекенжай бойынша ықылас білдіреді: Алматы қаласы, Республика алаңы 4, 510 «А» немесе 347 «А» қызмет бөлмелеріне.
Орталықта құжаттарды қабылдау орталықтың инспекторының қызметі және фамилиясы, аты, тегі сондай-ақ «терезелердің» қызмет аясы туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет Орталық арқылы көрсетілетін жағдайда Орталық инспекторы құжаттардың осы Регламенттің 11-тармағына толық сәйкестігін тексеріп, журналға тіркейді және жинақтау бөлімінің инспекторына тапсырады.
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды жинауды, тіркеуді және Басқармаға жіберуді жүзеге асырады.
Тіркелген құжаттарымен қоса өтініштерді Басқармаға жеткізу және қайтару өтініштерді қабылдау күні 2-реттен кем емес курьер байланысының Орталығы арқылы жүзеге асырылады.
Басқарма қабылданған құжаттарды 7 (жеті) жұмыс күні ішінде тексереді, ұсынылған құжаттар Қазақстан Республикасының заңнамасының талаптарына сәйкес келген жағдайда басшы (басшының міндетін атқарушы) куәлікке/анықтамаға қол қояды, гербтік мөрмен расталады, куәлікті/анықтаманы беру журналында тіркеледі, орындалған құжаттар тізілімі құрылады және тұтынушыға беру үшін Орталыққа жіберіледі.

1) порядковый номер заявления;
2) дата приема документов;
3) данные, удостоверяющие личность;
4) контактная информация заявителя (домашний адрес, номер телефона).
Специалист, ответственный за прием документов, оформляет расписку о приеме документов.
О готовности свидетельства (справки) либо мотивированного ответа потребитель уведомляется специалистом, ответственным за оказание государственной услуги, по телефону или на личном приеме.
12. В процессе оказания государственной услуги Управлением участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) главный специалист отдела делопроизводства и кадровой работы;
2) главный специалист отдела по работе с неправительственными организациями и религиозными объединениями;
3) главный специалист финансово-экономического и правового отдела (юрист);
4) начальник отдела по работе с неправительственными организациями и религиозными объединениями;
5) начальник Управления.
Последовательность и взаимодействие административных действий (процедур) указаны в приложениях 8 и 9 к настоящему Регламенту.
За выдачей свидетельства об учетной регистрации и перерегистрации миссионера или справки об учетной регистрации и перерегистрации малочисленной религиозной группы, не имеющей признаков юридического лица, потребитель государственной услуги обращается по адресу: г.Алматы, площадь Республики 4, каб. 510 «а» или 347 «а».
В Центре прием документов осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
При оказании государственной услуги через Центр инспектор Центра осуществляет проверку полноты документов на соответствие пункту 11 настоящего Регламента, регистрацию в журнале и передачу документов инспектору накопительного отдела.
Инспектор накопительного отдела Центра осуществляет сбор документов, составление реестра и отправку в Управление.
Доставка в Управление заявлений с прилагаемыми документами и обратно осуществляется Центром посредством курьерской связи не менее 2-х раз в день приема данных заявлений.
Принятые документы проверяются Управлением в течение 7 (семи) рабочих дней и в случае соответствия предоставленных документов требованиям законодательства Республики Казахстан свидетельство/справка подписывается руководителем (или исполняющим обязанности руководителя), заверяется гербовой печатью, регистрируется в книге выдачи свидетельство/справки, формируется реестр исполненных документов и направляется в Центр для выдачи потребителю.

13. Басқарма тұтынушыға:
1) өтінішті қабылдау күні мен нөмірі;
2) сұралған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қосымша ұсынылған құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініш қабылдаған тұлғаның фамилиясы, аты, тегі және қызметі көрсетілген құжаттарды қабылдау туралы қолхат береді.
Құжаттар Орталық арқылы қабылданғанда тұтынушыға:
1) өтінішті қабылдау күні мен нөмірі;
2) сұралған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қосымша ұсынылған құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды рәсімдеуге өтініш қабылдаған Орталық инспекторының фамилиясы, аты, тегі көрсетілген құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
14. Куәлік немесе анықтама тұтынушының өзіне не болмаса сенімхатты ұсынған жағдайда сенім білдірілген тұлғаға, тұтынушының немесе сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты және қолхатты ұсынған жағдайда беріледі.
Тұтынушы немесе оның сенім білдірілген тұлғасы куәлікті/анықтаманы беру журналына қол қояды. Егер тұтынушы құжаттарды алуға мерзімінде ықылас білдірмеген жағдайларда Басқарма олардың алты ай бойы сақталуын қамтамасыз етеді, содан кейін мамандандырылған мекеменің мұрағатына тапсырады.
Орталықта дайын құжаттарды тұтынушыға беру қолхатта көрсетілген мерзім негізінде «терезелер» арқылы Орталық инспекторы жүзеге асырады.
Егер тұтынушы құжаттарды алуға мерзімінде ықылас білдірмеген жағдайларда оларды Орталық 1 ай бойы сақталуын қамтамасыз етеді, содан кейін Басқармаға тапсырады.
15. Тұтынушыдан құжаттарды қабылдау туралы қолхат осы Регламентке 6 және 7 қосымшаларға сәйкес рәсімделеді.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
қызметкерлердің жауаптылығы
16. Осы Регламентті қызметкерлердің орындамауы немесе тиісінше орындамауы, егер осы Регламентті орындау оның құзырында болса олардың қызметтік міндеттерін атқармауы немесе тиісінше атқармауы болып табылады және заңнамада қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
5. Шағымдану тәртiбi
17. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекеттерiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртібін осы Регламентке 1 қосымшада көрсетiлген мекенжай бойынша Басқарманың іс жүргізу және кадр жұмыстары бөлімі түсіндіреді.
18. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, шағым осы Регламентке 1 қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша Басқарма басшылығының атына берілуі мүмкін.
19. Дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым Басқарманың немесе жергілікті атқарушы органға жазбаша нысанда почта бойынша немесе қолма-қол беріледі.

13. Управлением потребителю выдается расписка о приеме документов, с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
При приеме документов через Центр потребителю выдается расписка о приеме документов, с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. Выдача свидетельства или справки осуществляется лично потребителю либо доверенному лицу с предоставлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность потребителя либо доверенного лица.
Потребитель либо его доверенное лицо расписывается в получении в журнале выдачи свидетельства/справки. В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в срок, Управление обеспечивает их хранение в течение шести месяцев, после чего передает их в архив специализированного предприятия.
В Центре выдача готовых документов потребителю осуществляется инспектором Центра посредством «окон» на основании расписки в указанный в ней срок.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в срок, Центр обеспечивает их хранение в течение 1 месяца, после чего передает их в Управление.
15. Расписка о приеме документов от потребителя оформляется согласно приложениям 6 и 7 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. Несоблюдение или ненадлежащее соблюдение должностным лицом настоящего Регламента, если соблюдение настоящего Регламента находится в его компетенции, является неисполнением или ненадлежащим исполнением им служебных обязанностей и влечет ответственность, предусмотренную законодательством.
5. Порядок обжалования
17. Порядок обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц разъясняется отделом делопроизводства и кадровой работы Управления по адресу, указанному в приложении 1 к настоящему Регламенту.
18. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги жалоба может быть подана на имя руководства Управления по адресу, указанному в приложении 1 к настоящему Регламенту.
19. В случае некорректного обслуживания жалоба подается в письменном виде по почте или нарочно в Управление либо в местный исполнительный орган.

20. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқылы.
21. Шағым еркін нысанда миссионерлерді есептік тiркеу мен қайта тiркеу туралы куәлігін немесе заңды тұлғаның белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеу мен қайта тiркеу туралы анықтамасын беруге арналған өтініштің көшірмесін қоса отырып беріледі.
22. Шағымды Басқарманың іс жүргізу және кадр жұмыстары немесе жергілікті атқарушы органның құжаттамалық қамтамасыз ету қызметі тіркейді. Шағым берушіге, тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау барысы туралы ақпаратты осы Регламентке 1 қосымшада көрсетілген телефондар арқылы алуға болады.
Шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіп пен мерзімде жүзеге асырылады.
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
1 қосымша
Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасының
мекенжайы мен жұмыс кестесі
Р/с№ Атауы Мекенжайы Телефон нөмірі Веб-мекенжайы Жұмыс кестесі
1 2 3 4 5 6
Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы
Алматы қаласы, Республика алаңы, 4, 510 «а» немесе 347 «а» қызмет бөлмелері
8 (727) 271-66-47
8 (727) 271-67-28-47
uvp.almaty.kz
Жұмыс күндері: дүйсенбі - жұма
Жұмыс уақыты: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
Демалыс күндері: сенбі – жексенбі
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
2 қосымша
«Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының_________________ аумағында қызметін
(облыс, қала, аудан) жүзеге асыратын миссионерді есептік тiркеу
және қайта тiркеу туралы
КУӘЛІГІ
Алматы қаласы                №______         20___жылғы «__»________
_____________________________________________________________
(миссионердің тегі, аты, әкесінің аты)
Төлқұжат:___________________________________________________________
Азаматтығы:_________________________________________________________
____________________________________________________________________
(діни ұстанымы, қай діни бірлестікке жатады)
Қызметін жүзеге асыратын аумақ:_____________________________________
____________________________________________________________________
Осы куәлік 20____жылғы «_____» _______ дейін жарамды.
Басқарма бастығы       ___________________     Аты-жөні, тегі
(қолы)
Мөр
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
3 қосымша
«Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесі Заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеу және қайта тiркеу туралы
АНЫҚТАМА
Алматы қаласы                №______         20___жылғы «__»________
Діни топтың атауы:__________________________________________________
Топтың діни ұстанымы:_______________________________________________
____________________________________________________________________
Топ басшысы:________________________________________________________
Діни топтың мекенжайы:______________________________________________
Қызметін жүзеге асыратын аумақ:_____________________________________
____________________________________________________________________
Басқарма бастығы       ___________________     Аты-жөні, тегі
(қолы)
Мөр
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
4 қосымша
«Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесі Миссионерлерді
есептік тiркеу және қайта тiркеу туралы
өтініш
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты:____________________________
Орналасқан мекенжайы: _______________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат (уақыты, нөмірі, құжатты берген орган)
_____________________________________________________________________
Діни ұстанымы:_______________________________________________________
Миссионерлік қызметінің мерзімі: ____________________________________
Қызметін жүзеге асыратын аумақ: _____________________________________
Өтініш берушінің қолы _____________
Өтініш берілген күн 20___ жылғы «______»_____________
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
5 қосымша
«Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесі Заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеу және қайта тiркеу туралы
өтініш
Діни топтың атауы, оның діни ұстанымы:_______________________________
Топ басшысының тегі, аты, әкесінің аты: _____________________________
Кәмелетке толған мүшелерінің саны: __________________________________
Діни топтың орналасқан жері: ________________________________________
Діни құрылыстың бар болуы: __________________________________________
Қызметі жүзеге асырылатын аумақ: ____________________________________
Өтініш берушінің қолы_____________
Өтініш берілген күн 20___ жылғы «_____» ____________
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
6 қосымша
Миссионерлерді есептік тіркеу және қайта тіркеу үшін
құжаттардың қабылданғандығы туралы
Қолхат

20. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
21. Жалоба подается в произвольной форме с приложением копии заявления на выдачу свидетельства об учетной регистрации и перерегистрации миссионеров либо справки об учетной регистрации и перерегистрации малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица.
22. Жалоба регистрируется отделом делопроизводства и кадровой работы Управления либо отделом документационного обеспечения местного исполнительного органа. Лицу, подавшему жалобу, выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить по телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Адрес и график работы Управления
внутренней политики города Алматы
п/п
Наимено- вание Адрес Номера телефо- нов Веб адрес График работы
1 2 3 4 5 6
1.
Управление внутренней политики города Алматы
г. Алматы, Площадь Республики 4, кабинеты 510 «а» или 347 «а»
8 (727)271-66-47
8 (727)271-67-28
uvp.almaty.kz
Рабочие дни: понедельник - пятница
Рабочее время: с 09.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
Выходные дни: суббота - воскресенье
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Государственное учреждение «Управление
внутренней политики города Алматы» СВИДЕТЕЛЬСТВО
об учетной регистрации и перерегистрации миссионера, осуществляющего деятельность на территории
_____________________________ Республики Казахстан
(области, города, района)
г. Алматы        № ______        «___»____________ 20__ года
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество миссионера)
Паспорт:____________________________________________________________
Гражданство:________________________________________________________
____________________________________________________________________
(вероисповедная принадлежность, принадлежность к религиозному
объединению)
Территория, в пределах которой осуществляет свою деятельность: _____
____________________________________________________________________
Данное свидетельство действительно до «_____» _________ 20___ года
Начальник управления
___________________
ФИО
(подпись)
Печать
Приложение 3
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Государственное учреждение «Управление внутренней политики
города Алматы» СПРАВКА
об учетной регистрации и перерегистрации малочисленной
группы, не имеющей признаков юридического лица
г. Алматы         № ____              «_____»________ 20__ года
Наименование религиозной группы: ___________________________________
____________________________________________________________________
Вероисповедная принадлежность группы: ______________________________
____________________________________________________________________
Руководитель группы: _______________________________________________
Местонахождение группы: ____________________________________________
Территория, в пределах которой она осуществляет свою деятельность: ____________________________________________________________________
Начальник управления
___________________
ФИО
(подпись)
Печать
Приложение 4
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Государственное учреждение «Управление внутренней
политики города Алматы» Заявление
об учетной регистрации и перерегистрации миссионера
Фамилия, имя, отчество заявителя: ___________________________________
Адрес местонахождения: ______________________________________________
Документ удостоверяющий личность (дата, номер, орган выдавший документ)  __________________________________________________________
Вероисповедная принадлежность: ______________________________________
Срок миссионерской деятельности: ____________________________________
Территория осуществления деятельности: ______________________________
Подпись заявителя ________________
Дата подачи заявления «_____»____________20___г.
Приложение 5
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Государственное учреждение «Управление внутренней политики города Алматы» Заявление
об учетной регистрации и перерегистрации малочисленной
религиозной группы, не имеющей признаков юридического лица
Наименование религиозной группы, ее вероисповедная принадлежность: __________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество руководителя группы:_______________________
Количество совершеннолетних членов: ______________________________
Расположение религиозной группы: _________________________________
Наличие культового сооружения: ___________________________________
Территория, в пределах которой она осуществляет свою деятельность:
__________________________________________________________________
Подпись заявителя ________________
Дата подачи заявления «_____»____________20___г.
Приложение 6
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Расписка
о приеме документов для учетной регистрации и
перерегистрации миссионеров

1. Сұралған мемлекеттік қызметтің түрі:
Миссионерлерді есептік тіркеу және қайта тіркеу
2. Қосымша ұсынылған құжаттардың атаулары:
ұстанатын діни ұстанымы, миссионерлік қызмет аумағы мен мерзімі көрсетілген өтiнiш;
миссионерлік қызметті жүзеге асыру құқығына діни бірлестік берген сенімхаттың немесе өзге де құжаттың көшірмесі;
миссионер өкілдік ететін діни бірлестіктің өз елінің заңнамасына сәйкес ресми тіркелгендігін куәландыратын тіркеу туралы куәліктің немесе өзге де құжаттың көшірмесі;
Қазақстан Республикасында тіркелген діни бірлестіктің шақыруы;
әдебиеттер, аудио-бейне материалдар және (немесе) миссионерлік қызметке арналған діни мақсаттағы өзге де заттар;
Басқалары.
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
3. Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініш қабылдаған тұлғаның фамилиясы, аты-жөні, тегі_________________________________________ қызметі __________________________________________________________
4. Өтінішті қабылдау күні мен нөмірі
20____жылғы «______» _____________, №___________
5. Құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
20____жылғы «______» _____________,
___________________________________________________________
___________________________________________________________
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
7 қосымша
Заңды тұлғаның белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеу мен қайта тiркеу үшін құжаттардың
қабылданғандығы туралы
Қолхат
1. Сұралған мемлекеттік қызметтің түрі:
Заңды тұлғаның белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеу мен қайта тiркеу
2. Қосымша ұсынылған құжаттардың атаулары:
есептік тіркеу және қайта тіркеу үшін өтініш;
топ басшысы мен мүшелерінің жеке куәлігінің немесе паспортының көшірмесі;
топтың орналасқан жерін растайтын құжаттың (жалдау, сатып алу-сату шарты, жылжымайтын мүлікке құқықтарын жүргізілгені тіркеу туралы мөртабан басылған жылжымайтын мүлікке құқықты растайтын құжат) көшірмесі;
Егер үй-жайдың иесі жеке тұлға болса, онда жеке тұлғаның үй-жайды саны аз діни топтың тұратын жері ретінде бергені туралы келісімі;
Басқалары
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________

1. Вид запрашиваемой государственной услуги:
учетная регистрация и перерегистрация миссионеров
2. Наименование приложенных документов:
заявление с указанием вероисповедной принадлежности, территории и срока миссионерской деятельности;
копия доверенности или иного документа, выданного религиозным объединением на право осуществления миссионерской деятельности;
копия свидетельства о регистрации или иного документа, удостоверяющего, что религиозное объединение, которое представляет миссионер, является официально зарегистрированным в соответствии с законодательством своей страны;
вызов религиозного объединения, зарегистрированного в Республике Казахстан;
литература, аудио-видеоматериалы и (или) иные предметы религиозного назначения, предназначенные для миссионерской деятельности.
Другие
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3. ФИО___________________________,должность_______________________
________________________________________________,  принявшего заявление на оказание государственной услуги.
4. Номер и дата приема заявления
№________ «________» _____________________ 2011 г.
5. Дата (время) и место выдачи документов
«________» _____________________ 2011 г.
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Приложение 7
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Расписка
о приеме документов для учетной регистрации и
перерегистрации малочисленных религиозных групп,
не имеющих признаков юридического лица
1. Вид запрашиваемой государственной услуги:
регистрация малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица.
2. Наименование приложенных документов:
заявление об учетной регистрации или перерегистрации;
копия удостоверения личности или паспорта руководителя и членов группы;
копия документа (договор аренды, купли продажи, документ, подтверждающий право на недвижимое имущество с проставленным штампом о произведенной регистрации прав на недвижимое имущество), удостоверяющая местонахождение группы;
если владельцем помещения является физическое лицо, то предоставляется согласие физического лица о предоставлении помещения в качестве места нахождения малочисленной группы;
Другие
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

3. Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініш қабылдаған тұлғаның фамилиясы, аты-жөні, тегі ________________________________________ қызметі ______________________________________________
4. Өтінішті қабылдау күні мен нөмірі
20____жылғы «______» _____________, №___________
5. Құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
20____жылғы «______» _____________,
___________________________________________________________
___________________________________________________________
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
8 қосымша
1 кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі процестің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
1
Іс-әрекеттердің (барысының, жұмыс ағынының) №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Басқарманың өкілетті қызметкері немесе ХҚО инспекторы
Басқарманың өкілетті қызметкері
Басқарма бастығы немесе бастықтың міндетін атқарушы
3
Іс-әрекеттердің атауы (процестің, рәсімдердің, операциялардың) және олардың сипаттамасы
Өтініш пен құжаттарды қабылдау
Өтініш пен құжаттарды
қарау
Куәлікке немесе анықтамаға, не болмаса бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Қолхат беру
Куәлік немесе анықтама, не болмаса бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеу
Куәлік немесе анықтама, не болмаса бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындау мерзімдері
1 күн
5 күн
Бас тартылған жағдайда - 2 күн
1 күн
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
-
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс.
Негізгі процестің (барысы, жұмыс ағыны)
1 ҚФБ Басқарманың өкілетті қызметкері 2 ҚФБ Басқарманың өкілетті қызметкері 3 ҚФБ Басқарма бастығы немесе бастықтың міндетін атқарушы
№1 іс-әрекет
Өтініш пен құжаттарды қабылдау, кіріс құжаттары журналында тіркеу, құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат беру
№2 іс-әрекет
Өтініш пен құжаттарды қарау
№4 іс-әрекет
Куәлікке немесе анықтамаға, не болмаса мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
№3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу және сараптау, келісу және куәлік немесе анықтама әзірлеу
№5 іс-әрекет
Куәлікті немесе анықтаманы, не болмаса бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауапты беру
3 кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс.
Баламалы процестің (барысы, жұмыс ағыны) немесе кеңейту
1 ҚФБ Халыққа қызмет көрсету орталығының өкілетті қызметкері 2 ҚФБ Басқарманың өкілетті қызметкері 4 ҚФБ Басқарманың өкілетті қызметкері 4 ҚФБ Басқарма бастығы немесе бастықтың міндетін атқарушы
№1 іс-әрекет
Өтініш пен құжаттарды қабылдау, құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат беру
№2 іс-әрекет
Өтініш пен құжаттарды қабылдау, кіріс құжаттары журналында тіркеу
№3 іс-әрекет
Өтініш пен құжаттарды қарау
№5 іс-әрекет
Куәлікке немесе анықтамаға, не болмаса мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
№4 іс-әрекет
Құжаттармен танысу және сараптау, келісу және куәлік немесе анықтама әзірлеу
№6 іс-әрекет
Куәлікті немесе анықтаманы, не болмаса бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауапты беру
«Миссионерлерді және заңды тұлға
белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды
есептік тiркеуді және қайта тiркеуді
жүргізу» мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне
9 қосымша
Функционалдық өзара іс-қимыл сұлбасы.

3. ФИО___________________________,должность_________________________
______________________________________________________, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
4. Номер и дата приема заявления
№________ «________» _____________________ 2011 г.
5. Дата (время) и место выдачи документов
«______» _____________________ 2011 г.
Приложение 8
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Уполномоченный сотрудник управления либо инспектор ЦОНа
Уполномоченный сотрудник управления
начальник Управления либо исполняющий обязанности начальника
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием заявления и документов
Рассмотрение заявления и документов
Подписание свидетельства или справки либо мотивированного отказа
4
Форма завершения (данные, документ, ор- ганизационно- распорядитель-ное решение)
выдача расписки
Изготовления свидетельства или справки либо мотивированный отказ
Выдача свидетельства или справки либо мотивированного отказа
5
Сроки исполнения
1 день
5 дней
В случае
отказа – 2 дня
1 день
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
СФЕ 1 Уполномоченный сотрудник управления СФЕ 2 Уполномоченный сотрудник управления СФЕ 3 начальник Управления либо исполняющий обязанности начальника
Действие № 1
Прием заявления и документов, регистрация в журнале входящих корреспонденции, выдача расписки о приеме документов
Действие № 2
Рассмотрение заявления и документов
Действие № 4
Подписание свидетельства или справки либо письма об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие № 3
Анализ и ознакомление с документами, согласование и подготовка свидетельства или справки
Действие № 5
Выдача свидетельства или справки либо письма с обоснованием причин отказа
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работ) или расширения
СФЕ 1 Уполномоченный сотрудник Центра обслуживания населения СФЕ 2 Уполномоченный сотрудник управления СФЕ 4 Уполномоченный сотрудник управления СФЕ 4 начальник Управления либо исполняющий обязанности начальника
Действие № 1
Прием заявления, документов и выдача расписки о приеме документов
Действие № 2
Прием заявления и документов, регистрация в журнале входящих корреспонденции
Действие № 3
Рассмотрение заявления и документов
Действие № 5
Подписание свидетельства или справки либо письма об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие № 4
Анализ и ознакомление с документами, согласование и подготовка свидетельства или справки
Действие № 6
Выдача свидетельства или справки либо письма с обоснованием причин отказа
Приложение 9
к регламенту оказания государственной
услуги «учетная регистрация и перерегистрация
миссионеров и малочисленных религиозных
групп, не имеющих признаков юридического лица»
Схема функционального взаимодействия