2011-2012 оқу жылына арналған білім беру ұйымдарының жүйесі туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы N 3/620 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 қыркүйекте N 901 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 07 қыркүйектегі N 3/785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.09.07 N 3/785 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңын іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына және 2011 жылғы 7 сәуірдегі Алматы қаласының 2011 жылға арналған әлеуметтік-экономикалық даму бағдарламасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2011-2012 оқу жылына арналған білім беру ұйымдарының жүйесі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Бөлінген қаражаттың шегінде Бостандық ауданының № 165 мамандандырылған мектеп-лицейінің базасында тәрбие жүйесін жетілдіру бойынша дарынды балаларға арналған эксперименттік алаңдар құрылсын.
3. Бостандық ауданындағы дарынды балаларға арналған № 165 мамандандырылған мектеп-лицейінде жұмыстан босатылған 10 бірлікте қарастырылған сынып жетекшілерінің штат саны сақталсын.
4. № 117 жалпы білім беретін мектеп жанындағы кешкі-ауысымдық бөлім № 122 мектеп-гимназияға, № 155 жалпы білім беретін мектеп жанындағы кешкі-ауысымдық бөлім № 9 жалпы білім беретін мектепке, № 25 гимназия жанындағы кешкі-ауысымдық бөлім № 95 жалпы білім беретін мектепке ауыстырылсын.
5. № 1 онкологиялық аурухана жанындағы жеке және топтық оқыту түріндегі мектеп № 25 гимназиядан № 95 жалпы білім беретін мектепке ауыстырылсын.
6. Қалалық балалар сауықтыру орталығында уақытша болған оқушыларды Әуезов ауданындағы № 117 жалпы білім беретін мектептің педагогтарымен оқыту ұйымдастырылсын.
7. Жұмыстар жалғастырылсын:
1) мүмкіндігі шектеулі жасөспірімдерді Алматы мемлекеттік сервис және технологиялар колледжінде орта кәсіптік оқумен қамту;
2) Алматы мемлекеттік көлік және коммуникациялар колледжінде теміржол мамандықтары бойынша білікті жұмысшыларды дайындау бөлімшесінің;
3) Алматы мемлекеттік технология және менеджмент колледжінде білікті жұмысшыларды даярлау бөлімшесінің;
4) Алматы мемлекеттік политехникалық колледжінде мүмкіндігі шектеулі жасөспірімдер арасынан орта буын мамандарын даярлау;
5) Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжінде білікті жұмысшыларды даярлау бөлімшесіндегі;

О сети организаций образования на 2011-2012 учебный год
Постановление Акимата города Алматы от 31 августа 2011 года N 3/620. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 14 сентября 2011 года за N 901. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 7 сентября 2012 года N 3/785
Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 07.09.2012 N 3/785.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и в соответствии с постановлением Правительства Республики  Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы» и от 7 апреля 2011 года программой социально-экономического развития города Алматы на 2011 год акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить сеть организаций образования на 2011-2012 учебный год согласно приложению 1.
2. Создать в пределах выделенных ассигнований, экспериментальную площадку для одаренных детей по совершенствованию системы воспитания на базе специализированной школы-лицея № 165 Бостандыкского района.
3. Сохранить штатное расписание специализированной школы-лицея   № 165 Бостандыкского района, для одаренных детей, предусматривающее  10 единиц освобожденных классных руководителей.
4. Перевести вечерне-сменные отделения при общеобразовательной школе № 117 в школу-гимназию № 122, при общеобразовательной школе №  155 в общеобразовательную школу № 9 и при гимназии № 25 в общеобразовательную школу № 95.
5. Перевести школу по индивидуальным и групповым формам обучения при онкологической больнице № 1 из гимназии № 25 в общеобразовательную школу № 95.
6. Организовать обучение учащихся, временно находящихся в Городском детском реабилитационном центре, педагогами общеобразовательной школы № 117 Ауэзовского района.
7. Продолжить работу:
1) в Алматинском государственном колледже сервиса и технологий по подготовке специалистов среднего звена из числа подростков с ограниченными возможностями;
2) отделения подготовки квалифицированных рабочих по железнодорожным профессиям в Алматинском государственном колледже транспорта и коммуникаций;
3) отделения подготовки квалифицированных рабочих в Алматинском  государственном колледже технологии и менеджмента;
4) в Алматинском государственном политехническом колледже по подготовке специалистов среднего звена из числа подростков с ограниченными возможностями;
5)  отделения подготовки квалифицированных рабочих в Алматинском государственном колледже новых технологий;

6) № 8 кәсіптік лицейде мүмкіндігі шектеулі жасөспірімдер арасынан білікті жұмысшыларды даярлау бөлімшесіндегі;
7) № 83 мектеп-гимназиясы жанындағы музыка бөлімшесіндегі;
8) 8-11 сынып оқушылары үшін “ВС” және “С” санатты жүргізушілер профилі бойынша автоісін Әуезов ауданындағы № 86 мектеп-гимназиясында, Бостандық ауданындағы дарынды балаларға арналған № 165 мамандандырылған мектеп-лицейінде, Медеу ауданындағы № 163 жалпы білім беретін мектепте оқыту бойынша;
9) кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу Орталығында уақытша болған оқушыларды № 78 мектеп-гимназияның педагогтарымен оқыту бойынша жұмыстарды жалғастырсын.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі                      А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің

6) отделения подготовки квалифицированных рабочих из числа подростков с ограниченными возможностями в профессиональном лицее № 8;
7) музыкального отделения при школе-гимназии №  83;
8) по изучению автодела по профилям водителей категории "ВС" и "С" для учащихся 8-11 классов в школе-гимназии № 86 Ауэзовского района, в специализированной школе-лицее № 165 для одаренных детей Бостандыкского района, в общеобразовательной школе № 163 Медеуского района;
9) по обучению учащихся, временно находящихся в Центре адаптации несовершеннолетних, педагогами школы-гимназии № 78.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя  акима города Алматы С. Сейдуманова.
Аким города Алматы                      А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата  города Алматы

№ № 4, 7, 12, 19, 28, 29, 30, 33, 35, 47, 48, 52, 53, 56, 64, 77, 98, 99, 100, 131, 159, 161, 163, 168, 171, 172, № 17 мектеп-интернаты
27
Түрксіб
25
№ № 11, 17, 20, 31, 32, 44, 49, 50, 59, 61, 71, 74, 76, 78, 83, 84, 85, 89, 106, 107, 115, 142, 162, 170, № 10 мектеп-интернаты
25
Барлығы:178
0 2 180
3. Жаңа үлгідегі мектептер
Аудан Гимназиялар Мектеп-
гимназиялар
Лицейлер Мектеп-
лицейлер
Алатау
№ 166
№ 169
Алмалы
№ № 15, 18, 25, 34, 36, 46, 62, 79, 120, 147
№ № 54, 144
№ № 24, 39, 90, 134
№ 8
Әуезов
№ № 27, 111, 130, 132, 175
№ 1, 5, 6, 13, 86, 113, 122, 123, 139, 153, 176
№ 173
№№ 119, 126, Мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-лицей- интернаты
Бостандық
№ № 21, 38, 60, 105, 138
№ № 22, 23, 51, 68, 73, 81, 94, 140
Дарынды балаларға арналған № 92 мамандандырылған мектеп-лицей, Дарынды балаларға арналған № 165 мамандандырылған мектеп-лицей, № 146
Жетісу
№ № 101, 103, 110, 118, 148
Медеу
№ № 4, 12, 35, 56, 159
№ № 30
№ 28, 161
№ № 33, 48, 131, 163
Түрксіб
№ № 44, 78, 83, 162
№ 71, 107
Барлығы: 25 31 10 12
78
4. Мектеп-интернаттары, балалар үйлері
және арнайы (түзету) білім ұйымдары
Аудан Ұйымдардың атауы
Мектеп -интернаттар Арнаулы (коррекциялық) білім ұйымдарының жүйесі Балалар үйлері
Алатау
Жасөспірімдерді уақытша ұстау орны
Алмалы
Әуезов
Туберкулездің аз және бәсеңдеу түрлерімен ауыратын балаларға арналған арнайы санаториялық үлгідегі № 15 мектеп-интернаты
Н.Островский атындағы зағиптер мен көздері нашар көретін балаларға арналған № 4 арнайы мектеп-интернаты
Есту қабілеті төмен балаларға арналған № 5 арнайы (түзету) мектеп-интернаты
Девиантты мінез -құлықты балаларға арналған арнайы білім беру ұйымы
Алматы қаласы әлеуметтік мекемелерінің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы «Жастар үйі»
Бостандық
Алматы қалалық мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған қоғамға бейімдеу орталығы
Есту қабілеті нашар балаларға (естімейтін балаларға) арналған № 1 арнайы (түзету) мектеп-интернаты
«Аяқ қолы кемтар балаларға арналған № 2 арнайы (түзету) мектеп-интернаты
Даму интеллектуалдық қабілеті төмен балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернаты
№ 8 хал-ахуал даму қабілеті төмен балаларға, жетім және ата-анасының қамқорлығынан айырылған балаларға арналған арнайы (түзету) мектеп-интернаты
Сөйлеу қабілеті өте нашар балаларға арналған № 9 арнайы (түзету) мектеп -интернаты
№ 1 балалар үйі
№ 2 балалар үйі
Жетісу
Медеу
№ 17 мектеп-
интернаты
Даму интеллектуалдық қабілеті төмен балаларға арналған № 6 арнайы (түзету) мектеп-интернаты
Мамандандырылған «Жанұя» кешені
Үміт үйі
Түрксіб
№ 10 мектеп -интернат
Кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталығы
Барлығы:
4 10 6
Барлық ұйымдардың саны
20

№№ 4, 7, 12, 19, 28, 29, 30, 33, 35, 47, 48, 52, 53, 56, 64, 77, 98, 99, 100, 131, 159, 161, 163, 168, 171, 172,  школа- интернат № 17
27
Турксибский
25
№№ 11, 17, 20, 31, 32, 44, 49, 50, 59, 61, 71, 74, 76, 78, 83, 84, 85, 89, 106, 107, 115, 142, 162, 170, школа- интернат № 10
25
Итого:
178
0
2
180
3. Школы нового типа
Наименование районов
Номера гимназий
Номера школ- гимназий
Номера  лицеев
Номера школ- лицеев
Алатауский
№ 166
№ 169
Алмалинский
№ № 15, 18, 25, 34, 36, 46, 62, 79, 120, 147
№№ 54, 144
№№  24, 39, 90, 134
№ 8
Ауэзовский
№№ 27, 111, 130,  132, 175
№№ 1, 5, 6, 13, 86, 113, 122, 123,  139, 153, 176
№№ 173
№ 119, 126, Специализиро- ванная казахско- турецкая школа-лицей- интернат
Бостандыкский
№ № 21,  38, 60,  105, 138
№№ 22, 23, 51,  68, 73, 81, 94, 140
Специализированная школа-лицей №  92 для одаренных детей, Специализированная школа-лицей № 165 для одаренных детей, № 146
Жетысуский
№№ 101, 103, 110, 118, 148
Медеуский
№№ 4, 12, 35, 56, 159
№ 30
№№ 28, 161
№№ 33, 48, 131, 163
Турксибский
№№ 44, 78, 83, 162
№№ 71, 107
Итого:
25
31
10
12
78
4. Школы-интернаты, детские дома и специальные
(коррекционные) организации образования
Наименование районов
Наименование организаций
Школы -интернаты
Специальные (коррекционне) организаций образования
Детские дома
Алатауский
Приют для временного содержания несовершеннолетних
Алмалинский
Ауэзовский
Специальная школа- интернат № 15 для детей с малыми и затухающими формами туберкулеза  санаторного типа
Специальная школа-интернат № 4 для слепых и слабовидящих детей имени Н.Островского
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 5 для детей с нарушениями слуха
Специальная организация образования для детей с девиантным  поведением
Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений города Алматы «Жастар үйі»
Бостандыкский
Алматинский городской реабилита- ционный центр для детей с ог- раниченными возможнос- тями
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 1 для детей с нарушениями слуха (не слышащих детей)
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 2 для детей с нарушением опорно-двигательного аппарата
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 8 для детей с задержкой психического развития, детей-сирот и детей оставшихся без попечения родителей
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 9 для детей с тяжелыми нарушениями речи
Детский дом № 1,
Детский дом № 2
Жетысуский
Медеуский
Школа- интернат № 17
Специальная (коррекционная) школа-интернат № 6 для детей с интеллектуальными нарушениями развития
Специализированный комплекс «Жанұя»
Дом Надежды
Турксибский
Школа- интернат № 10
Центр адаптации несовершен- нолетних
Итого:
4
10
6
Всего количество организаций
20

5. Жалпы білім беретін мектептер жанындағы
кешкі-ауысымдық бөлімдер
Аудан Саны Кешкі-ауысымдық бөлімдері бар мектептер
Алатау
1
№ 114
Алмалы
2
№ 96, 124
Әуезов
3
№ № 9, 122, 153
Бостандық
3
№ № 10, 45, № 1 мектеп-интернат
Жетісу
1
№ 2
Медеу
2
№ № 7, 29
Түрксіб
2
№ № 11, 142
Барлығы:
14
6. Қосымша білім беру ұйымдары
Аудан Саны Ұйымдардың атауы
Алатау
1
№ 1 оқушылар үйі
Алмалы
2
№ 2 оқушылар үйі
№ 4 оқушылар үйі
Әуезов
1
№ 8 оқушылар үйі
Бостандық
1
№ 3 оқушылар үйі
Жетісу
1
№ 9 оқушылар үйі
Медеу
1
№ 5 оқушылар үйі
Түрксіб
2
№ 6 оқушылар үйі
№ 7 оқушылар үйі
Қалалық
1
Жас туристер станциясы
Қалалық
1
Жас натуралистер станциясы
Қалалық
1
Оқушылар сарайы
Қалалық
1
«Ұлан» лагері
Қалалық
1
Ә.Қастеев атындағы «Бейнелеу өнері және техникалық дизайн мектебі» кешені
Барлығы: 14
7. Музыкалық балалар мектептері
Аудан Мектеп саны Оның ішінде:
Бюджет есебінен қаржыландырылатын музыкалық бөлімдері бар мектеп нөмірі Жарым-жартылай қаржыландырылатын балалар музыкалық мектептердің нөмірі
Алатау
Алмалы
5
№ 1 балалар музыкалық хор мектебі
Р.Глиэр атындағы № 2 балалар музыкалық мектебі,
С.Прокофьев атындағы № 3 балалар музыкалық мектебі, Глинка атындағы № 6 балалар музыкалық мектебі,
№ 10 балалар музыкалық мектебі
Әуезов
3
№ 4 көру қабілеті бұзылған балалар үшін арнайы (коррекциялық) ұйымның музыкалық бөлімі
№ 4 балалар музыкалық мектебі,
Құрманғазы атындағы № 7 балалар музыкалық мектебі, № 11 балалар музыкалық мектебі
Бостандық
1
Мұқан Төлебаев атындағы № 5 балалар музыкалық мектебі
Жетісу
Медеу
2
№ 8 балалар музыкалық мектебі,
№ 12 балалар музыкалық мектебі
Түрксіб
1
№ 83 мектеп-гимназияның музыкалық бөлімі
Е.Брусиловский атындағы № 9 балалар музыкалық мектебі
Барлығы: 12 2 12

5. Вечерне-сменных отделений при
общеобразовательных школах
Район
Коли-
чество
Номер школ с вечерне-сменными отделениями
Алатауский
1
№ 114
Алмалинский
2
№№  96, 124
Ауэзовский
3
№№ 9, 122, 153
Бостандыкский
3
№№ 10, 45, школа-интернат № 1
Жетысуский
1
№ 2
Медеуский
2
№№ 7, 29
Турксибский
2
№№ 11, 142
Итого:
14
6. Организации дополнительного образования
Район
Количество
Наименование организации
Алатауский
1
Дом школьников № 1
Алмалинский
2
Дом школьников № 2
Дом школьников № 4
Ауэзовский
1
Дом школьников № 8
Бостандыкский
1
Дом школьников № 3
Жетысуский
1
Дом школьников № 9
Медеуский
1
Дом школьников № 5
Турксибский
2
Дом школьников № 6
Дом школьников № 7
Городской
1
Станция юных туристов
Городской
1
Городская станция юных натуралистов
Городской
1
Дворец школьников
Городской
1
Лагерь «Улан»
Городской
1
Комплекс «Школа изобразительного искусства и технического дизайна»  имени А.Кастеева
Итого:
14
7. Организации детских музыкальных школ
Район
Количество
школ
В том числе:
Номера школ с музыкальными отделениями на бюджетном финансировании
Номера детских музыкальных школ на частичном бюджетном финансировании
Алатауский
Алмалинский
5
Детская музыкальная школа № 1 (хоровая) Детская музыкальная школа  № 2 имени Р. Глиэра,        Детская музыкальная школа № 3 имени С.Прокофьева,  Детская музыкальная школа  № 6 имени Глинки,        Детская музыкальная школа № 10
Ауэзовский
3
Музыкальное отделение специальной (коррекционной) организации для детей с нарушением зрения № 4
Детская музыкальная школа № 4,     Детская музыкальная школа  № 7 имени Курмангазы,    Детская музыкальная школа № 11
Бостандыкский
1
Детская музыкальная школа № 5 имени Мукана Тулебаева
Жетысуский
Медеуский
2
Детская музыкальная школа № 8, Детская музыкальная школа № 12
Турксибский
1
Музыкальное отделение школы-гимназии № 83
Детская музыкальная школа № 9 имени Е.Брусиловского
Итого:
12
2
12

106
115
170
№ 10 мектеп-
интернаты
9 (2, 3, 4, 5, 6(2), 7, 9(2)
9 (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9(2)
7 (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9)
2 (7(2)
7 (2, 3, 6, 7, 8, 9(2)
9 (2, 3, 4, 5, 6(2), 7, 8, 9)
7 (2, 3, 4, 5, 6, 7, 9)
6 (2, 3, 5, 6, 8, 9)
8 (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9)
4 (2, 3, 7, 9)
6 (2, 3, 4, 5, 6, 9)
2 (5, 8)
5 (2, 4, 6, 7, 9)
2 (3, 4)
Барлығы: 30 171
11. Ауруханалар жанындағы жеке және топтық
оқыту түріндегі мектептер
Р/с Мектеп нөмірі Мекемелер атауы
1
№ 95 жалпы білім беретін мектеп
№ 1 онкологиялық ауруханасында
2
№ 104, 121 жалпы білім беретін мектептері
№ 2 клиникалық ауруханасында
3
№ 117 жалпы білім беретін мектеп
Қалалық балалар сауықтыру орталығында
4
№ 30 мектеп-гимназия
№ 1 туберкулез санаториясында
5
№ 69 жалпы білім беретін мектеп
Орталық балалар клиникалық ауруханасында
6
№ 63 жалпы білім беретін мектеп
Педиатрия және балалар хирургиясы институтында
7
№ 127 жалпы білім беретін мектеп
Қалалық балалар оңалту орталығында
8
№ 73 мектеп -гимназия
Қалалық психикалық денсаулық орталығында
9
№ 87 жалпы білім беретін мектеп
Қалалық наркодиспансерінде
Барлығы: 10 мектеп 9
12. 5-6 жастағы балалармен мектепалды дайындықты
жүзеге асыратын мектептер жанындағы шағын орталықтар
Ауданның атауы Мектептер (топтардың саны) Барлық топтар саны
Алатау
№ № 14, 26 (3 топ), 41 (4), 82(2), 91(2), 114 (3), 149 (6), 150 (2), 151 (3), 152 (5), 154 (4), 156 (8), 160 (2), 164 (3), 169 (6).
54
Алмалы
№ № 15 (2 топ), 16 (2), 18 (2), 34 (2), 54, 55 (2), 58 (2), 75, 95, 96 (2), 128 (2), 135, 136 (2), 167 (2).
24
Әуезов
№ № 13 (2 топ), 42 (3), 72, 104, 119, 141 (3), 153 (3), 155 (3), 157 (4), 158 (2), 176 (4).
27
Бостандық
№ № 10 (1 топ), 21, 23, 37, 38, 40 (2), 45 (2), 51, 63, 65 (2), 68, 69, 70 (2), 73, 81 (2), 88, 94, 125, 138, 140 (2), 145, 146 (2).
29
Жетісу
№ № 2 (3 топ), 3, 43, 57, 66 (4), 80 (3), 87 (2), 101 (2), 102, 103 (3), 108 (2), 109, 110 (2), 112 (2), 129 (3), 137, 143, 148 (4), 174.
38
Медеу
№ № 19 (2 топ), 30 (4), 33, 47 (2), 53, 64 (2), 77, 98 (2), 99, 172 (4).
20
Түрксіб
№ № 20 (2 топ), 31, 44 (3), 49 (3), 50, 61 (2), 71, 74 (2), 78 (2), 83 (4), 84 (3), 85 (2), 89 (3), 115 (2), 142 (4), 170.
36
Барлығы: 107 мектеп 228 топтар
13. Ұзартылған күн тобы бар ұйымдар
Аудандардың атауы Мектептердің саны/топтардың саны
Алатау
11/39 № № 14 (4 топ), 41(2), 82 (4), 91 (4), 114 (5.), 160, 152 (9), 154 (2), 164 (2), 150, 151 (5).
Алмалы
25/173 № № 8 (10 топ), 15 (10), 16 (4), 18 (6), 25 (13), 34 (23), 36 (4), 46 (16), 54, 55 (4), 58 (8), 62, 67 (6), 75 (5), 79 (7), 90, 95 (8), 96 (6), 120 (5), 124 (12), 128 (4), 135 (10), 136 (6), 147, 167 (2).
Әуезов
29/96 № № 1 (2 топ), 5 (5), 6 (4), 9 (9), 13 (2), 27, 42 (4), 72 (2), 86 (2), 97 (6), 104 (3), 111, 113 (2), 116 (3), 117 (10), 119 (2), 121 (2), 122 (2), 126, 127 (5), 130, 132, 139 (4), 141 (2), 153 (8), 155 (3), 158 (2), 175, 176 (6).
Бостандық
26/79 № № 10 (3 топ), 21 (2), 22, 23 (2), 37 (2), 38 (2), 40 (2), 45 (2), 51 (4), 60, 63 (3), 65 (3), 68 (2), 69 (2), 70 (6), 73 (3), 81 (2), 88 (3), 93 (5), 94, 105 (2), 125 (4), 138 (3), 140 (8), 145 (4), 146 (7).
Жетісу
17/53 № № 2 (7топ), 3 (2), 43 (3), 66 (4), 57, 80, 87 (2), 101 (4), 102 (2), 103 (3), 108 (4), 110 (2), 112 (4), 118 (4), 137 (2), 143 (4), 148 (4).
Медеу
24/114 № № 4 (7топ), 7 (8), 12 (2), 19 (8), 28 (5), 29, 30 (4), 33 (10), 35 (8), 47 (4), 48 (2), 52 (3), 53 (6), 56 (4), 64 (4), 77 (2), 98 (3), 99 (3), 100 (4), 131 (15), 159 (2), 163 (7), 168, 172.
Түрксіб
20/44 № № 11, 20, 32 (2 топ), 44 (2), 49 (3), 50, 59 (2), 61, 71 (3), 74 (2), 78 (2), 83 (2), 84 (6), 85 (2), 89 (2), 106 (2), 115 (2), 142 (4), 162 (2), 170 (2).
Барлығы:

106
115
170
Школа- интернат № 10
9 (2, 3, 4, 5, 6(2), 7, 9(2))
9 (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9(2))
7  (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9)
2 (7(2))
7 (2, 3, 6, 7, 8, 9(2))
9 (2, 3, 4, 5, 6(2), 7, 8, 9)
7 (2, 3, 4, 5, 6, 7, 9)
6 (2, 3, 5, 6, 8, 9)
8 (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9)
4 (2, 3, 7, 9)
6 (2, 3, 4, 5, 6, 9)
2 (5, 8)
5 (2, 4, 6, 7, 9)
2 (3, 4)
Итого:
30
171
11. Организации школ по индивидуальным и групповым
формам обучения при больницах
П/п
Номера школ
Наименование учреждений
1
Общеобразовательная школа № 95
В онкологической больнице № 1
2
Общеобразовательная школа № 104, 121
В клинической больнице № 2
3
Общеобразовательная школа № 117
В городском детском реабилитационном центре
4
Школа-гимназия № 30
В туберкулезном санатории № 1
5
Общеобразовательная школа № 69
В центральной детской клинической больнице
6
Общеобразовательная школа  № 63
В институте педиатрии и детской хирургии
7
Общеобразовательная школа № 127
В детском городском реабилитационном центре
8
Школа-гимназия № 73
В городском Центре психического здоровья
9
Общеобразовательная школа № 87
В городском наркодиспансере
Итого
10 школ
9
12. Организации мини-центров при школах, осуществляющих
предшкольную подготовку детей в возрасте 5-6 лет
Наименование
района
Школы (количество групп)
Количество
всех
групп
Алатауский
№№ 14, 26 (3 группы), 41 (4), 82 (2), 91 (2), 114 (3), 149 (6), 150 (2), 151 (3), 152 (5) 154 (4), 156 (8), 160 (2), 164 (3), 169 (6)
54
Алмалинский
№№ 15 (2 группы), 16 (2), 18 (2), 34 (2), 54, 55 (2), 58 (2), 75, 95, 96 (2), 128 (2), 135, 136 (2), 167 (2)
24
Ауэзовский
№№ 13 (2 группы), 42 (3), 72, 104, 119, 141(3), 153 (3), 155 (3), 157 (4), 158 (2), 176 (4)
27
Бостандыкский
№№ 10 (1 группа), 21, 23, 37, 38, 40 (2), 45(2), 51, 63, 65 (2), 68, 69, 70(2), 73, 81 (2), 88, 94, 125, 138, 140 (2), 145, 146 (2)
29
Жетысуский
№№ 2 (3 группы), 3, 43, 57, 66 (4), 80 (3), 87 (2), 101 (2), 102, 103 (3), 108 (2), 109, 110 (2), 112 (2),  129 (3), 137, 143, 148 (4), 174
38
Медеуский
№№ 19 (2 группы), 30 (4), 33, 47 (2), 53, 64 (2), 77, 98 (2), 99, 172 (4)
20
Турксибский
№№ 20 (2 группы), 31, 44 (3), 49 (3), 50, 61 (2), 71, 74 (2), 78 (2), 83 (4), 84 (3), 85 (2), 89 (3), 115 (2), 142 (4), 170
36
Итого:
107 школ
228 групп
13. Организации по группам продленного дня
Наименование районов
Количество школ/количество групп
Алатауский
11/39
№№ 14 (4 группы), 41 (2), 82 (4), 91 (4), 114 (5.), 160, 152 (9), 154 (2), 164 (2), 150, 151 (5)
Алмалинский
25/173
№№ 8 (10 групп), 15 (10), 16 (4), 18 (6), 25 (13), 34 (23), 36 (4), 46 (16), 54, 55 (4), 58 (8), 62, 67 (6), 75 (5), 79 (7), 90, 95 (8), 96 (6), 120 (5), 124 (12), 128 (4), 135 (10), 136 (6), 147, 167 (2)
Ауэзовский
29/96
№№ 1 (2 группы), 5 (5), 6 (4), 9 (9), 13 (2), 27, 42 (4), 72 (2), 86 (2), 97 (6), 104 (3), 111, 113 (2), 116 (3), 117 (10), 119 (2), 121 (2), 122 (2), 126, 127 (5), 130, 132, 139 (4), 141 (2), 153 (8), 155 (3), 158 (2), 175, 176 (6)
Бостандыкский
26/79
№№ 10(3 групп), 21(2), 22, 23(2), 37(2), 38(2), 40(2), 45(2), 51(4), 60, 63 (3), 65 (3), 68 (2), 69 (2), 70 (6), 73 (3), 81 (2), 88 (3), 93 (5), 94, 105(2), 125 (4), 138 (3), 140 (8), 145 (4), 146 (7)
Жетысуский
17/53
№№ 2 (7 групп), 3 (2), 43 (3), 66 (4), 57, 80, 87 (2), 101 (4), 102 (2), 103 (3), 108 (4), 110 (2), 112 (4), 118 (4), 137 (2), 143 (4), 148 (4)
Медеуский
24/114
№№ 4 (7 групп), 7 (8), 12 (2), 19 (8), 28 (5), 29, 30 (4), 33 (10),  35 (8), 47 (4), 48 (2), 52 (3), 53 (6), 56 (4), 64 (4), 77 (2), 98 (3), 99 (3), 100 (4), 131 (15), 159 (2), 163 (7), 168, 172
Турксибский
20/44
№№ 11, 20, 32 (2 группы), 44 (2), 49 (3), 50, 59 (2), 61, 71(3), 74 (2), 78 (2), 83 (2), 84 (6), 85 (2), 89 (2), 106 (2), 115 (2), 142 (4), 162 (2), 170 (2)
Итого:

152/598
14. Спорт сыныптары бар ұйымдар
Аудандардың атауы Мектептердің саны/сыныптардың саны
Алатау
Алмалы
Әуезов 2/5 № № 97 (3), 117 (2)
Бостандық 2/2 № № 70(1), 73(1)
Жетісу
Медеу
Түрксіб 2/4 № № 44 (3), 142(1)
Барлығы:
6/11

152/598
14. Организации по спортивным классам
Наименование районов
Количество школ / количество классов
Алатауский
Алмалинский
Ауэзовский
2/5
№№ 97 (3), 117 (2)
Бостандыкский
2/2
№№ 70 (1) , 73 (1)
Жетысуский
Медеуский
Турксибский
2/4
№№ 44 (3), 142 (1)
Итого:
6/11