"Төртінші (және одан кейінгі) баланың тууына байланысты әлеуметтік көмек көрсету туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 4 қазандағы N 280 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 қарашадағы N 345 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада N 1786 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 тамыздағы N 288 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 28.08.2013 N 288 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21 және 43-1-баптарына, «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 47 Жарлығына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Төртінші (және одан кейінгі) баланың тууына байланысты әлеуметтік көмек көрсету туралы» облыс әкімдігінің 2010 жылғы 4 қазандағы № 280 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2010 жылғы 5 қазанда № 1755 тіркелді, 2010 жылғы 9 қазандағы № 121 «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 9 қазандағы № 123 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын: «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27 бабы 1 тармағы 17) тармақшасына сәйкес және «2010-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысында бала тууға ынталандыру жөніндегі «Ұрпақтар қоры» Бағдарламасы туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 27/3 шешімі негізінде, облыста демографиялық жағдайды жақсарту мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ф.Ш. Қуанғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов

О внесении изменения в постановление акимата области от 4 октября 2010 года N 280 "Об оказании социальной помощи в связи с рождением четвертого (и более) ребенка"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2011 года N 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2011 года N 1786. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 28 августа 2013 года N 288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 28.08.2013 N 288
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 и  43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Указом Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 47 «О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 4 октября 2010 года № 280 «Об оказании социальной помощи в связи с рождением четвертого (и более) ребенка» (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов от 5 октября 2010 года № 1755, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 9 октября 2010 года № 121, «Северный Казахстан» от 9 октября 2010 года № 123) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции: «В соответствии с подпунктом 17) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 23 июля 2010 года № 27/3 «О Программе по стимулированию рождаемости в Северо-Казахстанской области «Фонд поколений» на 2010-2014 годы», в целях улучшения демографической ситуации в области, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Куанганова Ф.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов