"2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 33 сессиясының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 31 мамырда N 13-1-197 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексiнің 109-бабына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-1-188 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 7 «Қызылжар-Нұры», № 7 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында
«10371061» цифрлары «10734809» цифрларымен ауыстырылсын;
«5380542» цифрлары «5716878» цифрларымен ауыстырылсын;
«34938» цифрлары «40389» цифрларымен ауыстырылсын;
«270439» цифрлары «292400» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«11012609» цифрлары «11376357» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
7), 8) тармақшалар мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«7) 350945 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға;
8) 881338 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға».
9-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«9. 2011 жылға арналған қала бюджетінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға сыйақының нөлдік ставкасы бойынша бюджеттік кредиттер 500000 мың теңге сомада 7-қосымшаға сай ескерілсін».
аталған шешімнің 1, 4-қосымшасы осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының               Қалалық мәслихат
төрағасы                                   хатшысы
Ю. Белоног                                 Р. Сыздықов
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 37 сессиясының
2011 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сома (мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение 33 сессии Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2010 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 мая 2011 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 мая 2011 года N 13-1-197
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы» от 27 декабря 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-188 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 7, «Проспект СК» № 7), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «10371061» заменить цифрами « 10734809»;
цифры «5380542» заменить цифрами «5716878»;
цифры «34938» заменить цифрами «40389»;
цифры «270439» заменить цифрами «292400»;
в подпункте 2)
цифры «11012609» заменить цифрами « 11376357»;
в пункте 8:
подпункты 7), 8), изложить в следующей редакции:
«7) 350945 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
8) 881338 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры».
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в бюджете города на 2011 год бюджетные кредиты по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 500000 тысяч тенге согласно приложению 7».
приложение 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
Г. Дорофеева                               Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 37 сессии городского
маслихата IV созыва № 1
от 12 мая 2011 года
Приложение 1
к решению 33 сессии городского
маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Бюджет города Петропавловска на 2011 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

15 234,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
15 234,6
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 234,6
оның ішінде:
Интеллектуалдық мектепті салу бойынша жұмыс жобасын жаңа учаскіге байланыстыру
15 234,6
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 228 454,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
2 490 034,6
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
732 328,2
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
500 745
"Береке" шағын ауданында 4 блок-секциялық 95 пәтерлі бес қабатты тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 957
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй салу
156 486
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
11 434,9
Юбилейная көшесі бойынша 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
2 303,7
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
28 945,6
екі 126 пәтерлі және бір 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге техникалық паспорттар әзірлеу
3 318
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 012 985,4
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
58 166
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 831,5
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
20 115
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
180 000
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
508 554
«Солнечный» кентіндегі жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 000
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
25 000
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
"Солнечный к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салуға (оның ішінде СЖҚ әзірлеу)
9 200
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға техникалық паспорттарды әзірлеу

15 234,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 234,6
37
Строительство и реконструкция объектов образования
15 234,6
в том числе:
привязка рабочего проекта по строительству Интеллектуальной школы к новому участку
15 234,6
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 228 454,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 490 034,6
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
732 328,2
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
500 745
разработка проектно-сметной документации на строительство 4-х блок-секционных, 95-ти квартирных пятиэтажных жилых домов в микрорайоне "Береке"
15 957
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная
13 138
строительство арендно-коммунального жилья
156 486
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
11 434,9
софинансирование строительства 90 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
2 303,7
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
28 945,6
изготовление технических паспортов на два 126 квартирных и один 90 квартирный арендно-коммунальные жилые дома
3 318,0
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 012 985,4
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
58 166
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 831,5
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
20 115
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
180 000
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
508 554
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 000
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
25 000
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15000
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"(в том числе разработка ПСД)
9200
изготовление технических паспортов на инженерно-коммуникационные инфраструктуры

8 000
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі және 90 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
12 139
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-
коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
10 786,7
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге қолданыстағы жылу жолы арқылы өткелді салу
275,9
"Кирпичный" шағын ауданың инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу (электржабдықтау)
7 502,3
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
35 739
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
29 928
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры желілерін салуға сметалық жобалау қужаттамасын әзірлеу
5 811
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
191 174,1
оның ішінде:
Пестрый көлі аумағын абаттандыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
6 213,1
Пестрый көлі жағалауын салу
152 000
Вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стела салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мәдениет және демалыс паркін қайта жаңарту
1 761
19
Тұрғын үй салу
517 807,9
оның ішінде:
тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға кредит беру
500 000
ипотекалық тұрғын үй құрылысы
17 807,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738 420
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
366 279
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
340 879
автомобиль көпірі ауданында Есіл ө. жағалауын салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
19 400
есепке қою үшін элетр беру желілерінің жылу жүйелері бойынша, жылу трассасының техникалық құжаттамасын әзірлеу
6 000
29
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
372 141
оның ішінде:
сумен жабдықтау желілерін реконструкцтялау (Крепостная к-сі бойынша су тартқы су құбыры тазарту имараттарының аумағында су тартқы су құбыры тазарту имараттарын реконструкциялау)
153 868
сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау (сумен жабдықтаудың тарату желілері)
218 273
9
Жылу-энергетикалық кешен және жер қойнауын пайдалану
25 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 000
9
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
25 000
оның ішінде:
Заречный кентінде 1-ші Заречный көшесі бойынша тұрғын үйлерге жылумен жабдықтауды салу
25 000
12
Көлiк және коммуникация

8000
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. и 90 кв. жилым домам.по ул.Юбилейная
12 139
строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. жилому дому по ул.Юбилейная
10 786,7
строительство переезда через существующую теплотрассу к арендно-коммунальному жилью по ул.Юбилейная
275,9
на разработку проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Кирпичный» (электроснабжение)
7 502,3
6
Развитие системы водоснабжения
35739
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км. (2 очередь)
29928
разработка проектно-сметной документации на строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
5811
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
191 174,1
в том числе:
изготовление проектно-сметной документации на благоустройство территории озера Пестрое
6 213,1
строительство набережной озера Пестрое
152 000
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1 200
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
15000
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
15000
реконструкция Парка культуры и отдыха
1761
19
Строительство жилья
517 807,9
в том числе:
кредитование на строительство и (или) приобретение жилья
500 000
строительство ипотечного жилья
17 807,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738 420
28
Развитие коммунального хозяйства
366 279
в том числе:
реконструкция канализационно-
очистных сооружений (2-3 очередь)
340 879
изготовление проектно-сметной документации на строительство набережной на р.Ишим в районе автомобильного моста
19 400
изготовление технической документации по теплосетям линий электропередач, теплотрассы для постановки на учет
6 000
29
Развитие системы водоснабжения
372 141
в том числе:
реконструкция сетей водоснабжения (водовод по ул.Крепостной, водовод на территории водопроводных очистных сооружений, реконструкция водопроводных очистных сооружений)
153 868
реконструкция сетей водоснабжения (разводящие сети водоснабжения)
218 273
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
25 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 000
9
Развитие теплоэнергетической системы
25 000
в том числе:
строительство теплоснабжения к жилым домам по улице 1-я Заречная в поселке Заречный
25 000
12
Транспорт и коммуникации