Нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 92 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 мамырда N 13-2-132 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 қыркүйектегі N 219 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2011.09.27 N 219 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 18-1-бабының 4-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға келісілді әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі анықталсын.
2. Жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті орган «Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Уәкілетті орган) нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін жүзеге асырсын.
3. Уәкілетті органға нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін келісімді жасау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.С. Мәкішевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Елубаев

Об определении порядка отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2011 года N 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 мая 2011 года N 13-2-132. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 сентября 2011 года N 219
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27.09.2011 N 219
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат Аккайынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить порядок отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест, согласно приложению.
2. Уполномоченному органу по вопросам занятости государственному учреждению «Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ» (далее Уполномоченный орган) осуществлять реализацию порядка отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп.
3. Возложить на Уполномоченный орган заключение договоров на организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Макишева К.С.
5. Настоящие постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Елубаев