Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 28 наурыздағы N 24-3 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне 2011 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларының мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі N 29-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қазанда N 13-5-133 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 32-8 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 32-8 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7-бабы 3-тармағы 4) тармақшасына, «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 753 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТI:
1. «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне 2011 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларының мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы» (2011 жылғы 19 сәуірде № 13-5-126 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде тіркелген, 2011 жылғы 1 мамырдағы «Новости Приишимья», 2011 жылғы 2 мамырдағы «Есіл Өңірі» аудандық газеттерінде жарияланды) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 28 наурыздағы № 24-3 шешіміне келесі өзгерту енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімнің 2 тармағы келесі жазылымда баяндалсын:
«2. 2011 жылы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға кредит түрінде маман сұраған сома көлемінде, бірақ өтініш беру уақытында бір мың бес жүз айлық есептік көрсеткіш көлемінен аспайтын әлеуметтік қолдау көрсетілсін.».

О внесении изменения в решение районного маслихата N 24-3 от 28 марта 2011 года "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2011 году"
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2011 года N 29-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2011 года N 13-5-133. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 32-8
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21.12.2011 N 32-8
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 753 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 марта 2011 года № 24-3 «О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2011 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-126 от 19 апреля 2011 года, опубликовано в газетах «Новости Приишимья» № 18 от 1 мая 2011 года, «Есіл Өңірі» № 20 от 2 мая 2011 года) следующее изменение:
пункт 2 вышеуказанного решения изложить в следующей редакции:
«2. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2011 году социальную поддержку для приобретения жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей одна тысяча пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.».

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XXIХ сессиясының төрайымы                  хатшысы
А. Нұрмағанбетова                          Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
«Ғабит Мүсiрепов атындағы
ауданның ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С. Мұхамедеев
«Ғабит Мүсiрепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М. Баймолдина

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель XXIX сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Нурмаганбетова                          Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел сельского хозяйства
и ветеринарии района имени
Габита Мусрепова»                          С. Мухамедеев
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова»             М. Баймульдина