"2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі N 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 тамызда N 13-7-153 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
1. «2010-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 24 қаңтар № 13-7-141 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтар № 4 «Ауыл арайы», «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістермен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жана редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2 749 494 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 215 236 мың теңге;
салықтық тыс түсімдер – 4300 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түскен түсімдер – 11 946 теңге;
трансферттердің түсімдері 2 518 012 мың теңге;
2) шығындар - 2 797 153,8 мың теңге»;
14-тармақтың 8) тармақшасы жана редакцияда жазылсын:
«8) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз етуді қамсыздандыру - 4 978 мың теңге»;
15-тармақтың 2) тармақшасы жана редакцияда жазылсын:
«2 "Ұрпақ қоры" балатуушылықты ынталандыру бойынша – 49 836 мың теңге;
келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 июля 2011 года N 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 августа 2011 года N 13-7-153. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/7
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 29/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года № 13-7-141, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» 28 января 2011 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 749 494 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 215 236 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 4 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 946 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 518 012 тысяч тенге;
2) затраты – 2 797 153,8 тысяч тенге»;
в пункте 14 подпункт 8) изложить в новой редакции:
«8) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому – 4 978 тысяч тенге»;
в пункте 15 подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) по стимулированию рождаемости «Фонд поколений» - 49 836 тысяч тенге»;
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:

«5) электрондық құжат айналымын жүйесінің еңгізілуіне – 905 мың теңге»;
шешімнің 1, 6-қосышалары нақты шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХXХІV                         хатшысы
сессиясының төрағасы
Б. Мұсабаев                                Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

«5) на внедрение системы электронного документооборота – 905 тысяч тенге»;
приложения 1, 6 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
ХXXIV внеочередной сессии                  районного маслихата
районного маслихата
Б. Мусабаев                                Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

210
Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емделулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне
1276
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына және оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездеуге әлеуметтік көмек
643
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
288
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
2540
"Ұрпақ қоры" бағдарламасы аясында бала туушылықты ынталандыру бойынша әлеуметтік көмек төлеуге
49836
Барлығы
54793

210
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной Войны
1276
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненным к ним на зубопротезирование
643
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
288
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
2540
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
49836
Итого:
54793