"Жамбыл ауданы бойынша эпизодтық қызметін жүзеге асыратын тұлғаларға бір реттік талондардың құнын бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 мамырдағы N 33/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі N 34/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 қыркүйекте N 13-7-155 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 13/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 28.03.2013 N 13/6 шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, хронометраждық бақылау және зерттеу негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Жамбыл ауданы бойынша эпизодиялық қызметін жүзеге асыратын тұлғаларға бір реттік талондардың құнын бекіту туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 мамырдағы № 33/5 шешіміне (2011 жылғы 13 маусымдағы № 13-7-150 Мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқалған шешімнің қосымшалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХХІV сессиясының төрағасы                 хатшысы
Б. Мұсабаев                                Б. Мұсабаев
Жамбыл аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 28 шілдедегі № 34/5
шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихат сессиясының

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 мая 2011 года N 33/5 "Об установлении стоимости разовых талонов для лиц, осуществляющих деятельность эпизодического характера по Жамбылскому району"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 июля 2011 года N 34/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 сентября 2011 года N 13-7-155. Утратило силу - решением Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 13/6
Сноска. Утратило силу - решением Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.03.2013 N 13/6
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», на основании хронометражных наблюдений и обследований, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 мая 2011 года № 33/5 «Об установлении стоимости разовых талонов для лиц, осуществляющих деятельность эпизодического характера по Жамбылскому району», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2011 года за № 13-7-150), следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
ХXXIV внеочередной сессии                  районного маслихата
районного маслихата
Б. Мусабаев                                Б. Мусабаев
Приложение
к решению сессии
Жамбылского районного маслихата
от 28 июля 2011 года № 34/5
Приложение
к решению сессии
Жамбылского районного маслихата