"2011 жылдың сәуір-маусымы және қазан-желтоқсанында аудан аумағында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және жүргізуді қамтамасыз ету туралы" аудан әкімдігінің 2011 жылдың 25 наурыздағы N 63 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 тамыздағы N 197 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 қыркүйекте N 13-7-160 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылдың сәуір-маусымы және қазан-желтоқсанында аудан аумағында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және жүргізуді қамтамасыз ету туралы» аудан әкімдігінің 2011 жылдың 25 наурыздағы № 63 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 1 сәуірінде 13-7-145 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 8 сәуіріндегі аудандық «Ауыл арайы» газетінің 16 нөмірінде мемлекеттік тілде, 2011 жылдың 8 сәуіріндегі «Сельская новь» газетінің № 16 нөмірінде орыс тілінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛДІ:
«Солтүстiк Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының қорғаныс
істері жөнiндегi бөлiмi»
мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндеттерін атқарушы            М. Каримов
«Солтүстiк Қазақстан облысының
Ішкi iстер департаментi Жамбыл
ауданының iшкi iстер бөлiмi»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ. Бекбалтин
«Қазақстан Республикасы денсаулық
сақтау Министрлігі Солтүстік
Қазақстан облысы әкімдігінің Жамбыл
аудандық ауруханасы» коммуналдық
мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының
бас дәрігері                               Е. Мүсетаев
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
10 тамыздағы № 197 каулысына
қосымша
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
25 наурыздағы № 63 қаулысына
1-ші қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Асқаров
Мұрат Манапұлы
- «Жамбыл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы (келісім бойынша);
Сарбасов
Алғиса Казманұлы
- аудан әкімінін орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Бисимбаев Ақылбек
Балтаұлы
- «Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының қызмет жөніндегі орынбасары (келісім бойынша);
Житенко
Людмила Васильевна
- «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Жамбыл аудандық орталық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының терапевт-дәрігері, медициналық комиссияның төрайымы (келісім бойынша);
Нұртазина
Гүлнар Баймолдақызы
- «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Жамбыл аудандық орталық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының медбибісі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление акимата района от 25 марта 2011 года N 63 "Об организации и обеспечении проведения призыва на срочную воинскую службу граждан на территории района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2011 года N 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 сентября 2011 года N 13-7-160. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 25 марта 2011 года № 63 «Об организации и обеспечении проведения призыва на срочную воинскую службу граждан на территории района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 апреля 2011 года за № 13-7-145, опубликованное в газете «Ауыл арайы» от 8 апреля 2011 года № 16 на государственном языке, газете «Сельская новь» от 8 апреля 2011 года № 16 на русском языке) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Жамбылского района
Северо-Казахстанской области»              М. Каримов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Жамбылского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области»              К. Бекбалтин
Главный врач
коммунального государственного
казенного предприятия «Жамбылская
центральная районная больница
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан»                      Е. Мусетаев
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 августа 2011 года № 197
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 25 марта 2011 года № 63
Состав районной призывной комиссии
Аскаров
Мурат Манапович
- начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Жамбылского района», председатель комиссии (по согласованию);
Сарбасов
Алгиса Казманович
- заместитель акима Жамбылского района, заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Бисимбаев
Акылбек Балтаевич
- заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Жамбылского района» по службе (по согласованию);
Житенко
Людмила Васильевна
- врач-терапевт коммунального государственного казенного предприятия «Жамбылская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан», председатель медицинской комиссии (по согласованию);
Нуртазина
Гульнара
Баймелдиновна
- медицинская сестра коммунального государственного казенного предприятия «Жамбылская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан», секретарь комиссии (по согласованию)