"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2011 жылдың 27 маусымындағы N 21 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2011 жылғы 11 қарашадағы N 31 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 қарашада N 13-7-163 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы N 4 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 19.02.2014 N 4 шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде» аудан әкімінің 2011 жылдың 27 маусымындағы № 21 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылдың 19 шілдесінде 13-7-152 нөмірімен тіркелген, аудандық «Ауыл арайы» газетінің 2011 жылдың 12 тамызындағы 35 нөмірінде мемлекеттік тілде, «Сельская новь» газетінің 2011 жылдың 12 тамызындағы 35 нөмірінде орыс тілінде) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын: «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында 47 сайлау учаскелері келесі шекараларда құрылсын:»;
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
№ 278 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері:
Пресновка селосы аудандық мәдениет үйінің ғимараты, Иванов көшесі 19;
сайлау учаскелерінің шекаралары:
Пресновка селосы, Батырев, Дунаевский, Раевский, Сәбит Мұқанов, Сергей Васильченко, Подгорная көшелері;
Горький, Строительный, Целинный тұйық көшелері;
Колхозный тұйық көшесі, № 9 үйі;
Кошевой тұйық көшесі, № 3 үйі;
Киевский тұйық көшесі, № 1 үйі;
Московский тұйық көшесі, № 2 үйі;
Панфилов тұйық көшесі, № 7 үйі;
Рабочий тұйық көшесі, № 8, 8а-1, 13, 15 үйлері;
Садовый тұйық көшесі, № 16а, 16, 17 үйлері;
Юбилейный тұйық көшесі, № 1 үйі;
1-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
№ 279 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері:
Пресновка селосы, № 2 Преснов орта мектебі, Есім Шайкин көшесі, 29;
сайлау учаскесінің шекаралары:
Пресновка селосы, Амангелді, 8 март, Громова, Дружба, Есім Шайкин, Иванов, Интернациональная, Қожаберген жырау, Мир, Труд, Пионер, Потанин көшелері;
Калинин тұйық көшесі, № 1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 8 үйлері;
Колхозный тұйық көшесі, № 6, 6а, 8а үйлері;
Кошевой тұйық көшесі,№ 3а үйі;
Мосякин тұйық көшесі, № 1,2-1, 2-2, 2а, 3, 4 үйлері;

О внесении изменений и дополнений в решение акима района от 27 июня 2011 года N 21 "Об образовании избирательных участков по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области"
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2011 года N 13-7-163. Утратило силу решением акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2014 года N 4
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 19.02.2014 N 4
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 27 июня 2011 года № 21 «Об образовании избирательных участков по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июля 2011 года № 13-7-152, опубликовано в районной газете «Ауыл арайы» от 12 августа 2011 года № 35 на государственном языке, газете «Сельская новь» 12 августа 2011 года № 35 на русском языке) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакций:
«Образовать на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области 47 избирательных участков в следующих границах:»;
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакций:
Избирательный участок № 278
место нахождения избирательного участка:
село Пресновка, здание районного дома культуры, улица Иванова, 19; границы избирательного участка:
село Пресновка, улицы Батырева, Дунаевского, Раевского, Сабита Муканова, Сергея Васильченко, Подгорная;
переулки Горького, Строительный, Целинный;
переулок Колхозный, дом № 9;
переулок Кошевого, дом № 3;
переулок Киевский, дом № 1;
переулок Московский, дом № 2;
переулок Панфилова, дом № 7;
переулок Рабочий, дома № 8, 8а-1, 13, 15;
переулок Садовый, дома № 16а, 16, 17;
переулок Юбилейный, дом № 1;
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакций:
Избирательный участок № 279
место нахождения избирательного участка:
село Пресновка, здание Пресновской средней школы № 2, улица Есима Шайкина, 29;
границы избирательного участка:
село Пресновка улицы Амангельды, 8 марта, Громовой, Дружбы, Есима Шайкина, Иванова, Интернациональная, Кожаберген жырау, Мира, Труда, Пионерская, Потанина;
переулок Калинина, дома № 1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 8;
переулок Колхозный, дома № 6, 6а, 8а;
переулок Кошевого, дом № 3а;
переулок Мосякина, дома № 1, 2-1, 2-2, 2а, 3, 4;

Панфилов тұйық көшесі, № 2а, 4а, 9а үйлері;
Полевой тұйық көшесі, № 1, 2, 3 үйлері;
Пушкин тұйық көшесі, № 1, 2, 3 үйлері;
Рабочий тұйық көшесі, № 8а, 8б, 17, 17а, 17б үйлері;
Садовый түйық көшесі, № 25 үйі;
Северный тұйық көшесі, № 3а, 3б, 3в, 6а, 6б, 6в, 6д, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Увальный тұйық көшесі, № 1, 2 үйлері;
Шухов тұйық көшесі, № 6а, 13, 15, 15а үйлері;
Юбилейный тұйық көшесі, № 4, 5 үйлері;
1-тармақтың 44) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
№ 798 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері:
Пресновка селосы, И.П. Шухов атындағы орта мектеп-гимназиясының ғимараты, Кошевой тұйық көшесі, 6;
сайлау учаскесінің шекаралары:
Пресновка селосы Абай, Әбу Файзуллин, Әміреш Дәрменов, Виктор Довженко, Воропаев, Гагарин, Джамбыл, Мичурин, Новая, Садчикова, Шевелев көшелері;
Больничный, Водопроводный, Дорожный, Новый тұйық көшелері;
Калинин тұйық көшесі, № 9, 10,12 үйлері;
Киев тұйық көшесі, № 2а, 3, 5, 7, 9, 11 үйлері;
Кошевой тұйық көшесі, № 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Колхозный тұйық көшесі, № 11, 13, 15 үйлері;
Московский тұйық көшесі, № 5, 7-1, 7-2, 8 үйлері;
Мосякин тұйық көшесі, № 6, 7, 8а үйлері;
Панфилов тұйық көшесі № 2, 4, 11, 11а, 13, 15, 17 үйлері;
Полевой тұйық көшесі, № 3а, 5, 5а, 6, 7 үйлері;
Пушкин тұйық көшесі, № 4, 5, 6, 7, 9а үйлері;
Рабочий тұйық көшесі, № 10а, 19, 19а, 21 үйлері;
Увальный тұйық көшесі, № 3, 5а үйлері;
Чкалов тұйық көшесі, № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Шухов тұйық көшесі, № 8, 10, 14, 16-1, 16-2, 16-3, 17, 19, 23, 27 үйлері;
Юбилейный тұйық көшесі, № 6, 9-1, 9-2, 10, 11 үйлері;
1-тармақ 47) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
№ 814 сайлау учаскесі құрылсын:
сайлау учаскесінің орналасқан жері:
Пресновка селосы, Преснов мектебінің жанындағы интернат, Горький тұйық көшесі 10а;
сайлау учаскесінің шекаралары:
Пресновка селосы Тимирязев, Ғабит Мүсірепов, Островский, Гоголь көшелері;
Колхозный тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері;
Кошевой көшесі, № 1,2 үйлері;
Озерный тұйық көшесі, № 7 үйі;
Панфилов тұйық көшесі, № 1,3,5а үйлері;
Рабочий тұйық көшесі, № 1, 2, 7, 9 үйлері;
Садовый тұйық көшесі, № 3, 5-1, 5-2, 7, 9, 13,15 үйлері;
Северный тұйық көшесі, № 1, 2, 4 үйлері;
Шухов тұйық көшесі, № 1а, 1, 1в, 2а, 2б, 2 г, 3, 4, 5, 10а үйлері;
Островка селосы.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛГЕН:
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы              Л. Топорова

переулок Панфилова, дома № 2а, 4а, 9а;
переулок Полевой, дома № 1, 2, 3;
переулок Пушкина, дома № 1, 2, 3;
переулок Рабочий, дома № 8а, 8б, 17, 17а, 17б;
переулок Садовый, дом № 25;
переулок Северный, дома № 3а, 3б, 3в, 6а, 6б, 6в, 6д, 9, 10, 11, 12;
переулок Увальный, дома № 1, 2;
переулок Шухова, дома № 6а, 13, 15, 15а;
переулок Юбилейный, дома № 4, 5;
подпункт 44) пункта 1 изложить в следующей редакций:
Избирательный участок № 798
место нахождения избирательного участка:
село Пресновка, здание Пресновской средней школы - гимназии имени И.П. Шухова, переулок Кошевого, 6;
границы избирательного участка:
село Пресновка улицы Абая, Абу Файзуллина, Амреша Дарменова, Виктора Довженко, Воропаева, Гагарина, Джамбула, Мичурина, Новая, Садчиковой, Шевелева;
переулки Больничный, Водопроводный, Дорожный, Новый;
переулок Калинина, дома № 9, 10, 12;
переулок Киевский, дома № 2а, 3, 5, 7, 9, 11;
переулок Кошевого, дома № 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Колхозный, дома № 11, 13, 15;
переулок Московский, дома № 5, 7-1, 7-2, 8;
переулок Мосякина, дома № 6, 7, 8а;
переулок Панфилова, дома № 2, 4, 11, 11а, 13, 15, 17;
переулок Полевой, дома № 3а, 5, 5а, 6, 7;
переулок Пушкина, дома № 4, 5, 6, 7, 9а;
переулок Рабочий, дома № 10а, 19, 19а, 21;
переулок Увальный, дома № 3, 5а;
переулок Чкалова, дома № 1, 3, 5, 7;
переулок Шухова, дома № 8, 10, 14, 16-1, 16-2, 16-3, 17, 19, 23, 27;
переулок Юбилейный, дома № 6, 9-1, 9-2, 10, 11;
пункт 1 дополнить подпунктом 47) следующего содержания:
Избирательный участок № 814
место нахождения избирательного участка: село Пресновка, здание Пресновского пришкольного интерната, переулок Горького 10а;
границы избирательного участка:
село Пресновка, улицы Тимирязева, Габита Мусрепова, Островского, Гоголя;
переулок Колхозный, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
переулок Кошевого, дома № 1, 2;
переулок Озерный, дом № 7;
переулок Панфилова, дома № 1, 3, 5а;
переулок Рабочий, дома № 1, 2, 7, 9;
переулок Садовый, дома № 3, 5-1, 5-2, 7, 9, 13, 15;
переулок Северный, дома № 1, 2, 4;
переулок Шухова, дома № 1а, 1, 1в, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 5, 10а;
село Островка.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАННО:
Председатель
Жамбылской районной
территориальной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области               Л. Топорова