"Мамлют ауданында 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымадастыру туралы" аудан әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 447 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі N 374 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қазанда N 13-10-142 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мамлют ауданында 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 447 қаулысына (Нормативтiк-құқықтық актiлердi тiркеудiң мемлекеттiк тiзiлiмiнде 2011 жылғы 13 қаңтарда № 13-10-128 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында № 3 «Солтүстік жұлдызы» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында № 3 «Знамя труда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қосымша «Қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, ұйымдардың тізімі» жаңа редакцияда баяндалсын (қосымшаға сәйкес).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. М. Бекшеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми алғаш жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Мамлют ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Биктимиров А.К.
(келісім бойынша)
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
ішкі істер департаменті
Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы м.а.                               Бекенов Қ.З.
(келісім бойынша)
«Мамлют аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің директоры          Рогачева О.Н.
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Тіркеу қызметі
және құқықтық көмек көрсету
комитетінің «Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы» республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Мамлют аудандық филиалының
басқарушысы м.а.                           Құсайынов Н.М.
(келісім бойынша)
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Сот актілерін
орындау жөніндегі комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Сот актілерін орындау жөніндегі
департаментінің Мамлют аумақтық бөлімі»
филиалының бастығы                         Қасенов Т.А.
(келісім бойынша)
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 374 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 447 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, ұйымдардың тізімі
р/с №
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс
орын
дары
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 27 декабря 2010 года N 447 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Мамлютском районе в 2011 году"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2011 года N 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2011 года N 13-10-142. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2010 года № 447 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Мамлютском районе в 2011 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2011 года № 13-10-128, опубликовано в газетах: «Солтүстік жұлдызы» от 21 января 2011 года № 3 «Знамя труда», от 21 января 2011 года № 3) внести следующие изменения и дополнения:
приложение «Перечень организаций, виды, объемы общественных работ» изложить в новой редакции (согласно приложению).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекшенова Е.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Управления юстиции
Мамлютского района Департамента
юстиции Северо-Казахстанской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Биктимиров А.К.
(по согласованию)
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Мамлютского района Департамента
внутренних дел Северо-Казахстанской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Бекенов К.З.
(по согласованию)
Директор государственного
учреждения «Мамлютский районный архив»     Рогачева О.Н.
(по согласованию)
И.о. управляющего Мамлютского
районного филиала Республиканского
государственного казенного предприятия
«Центр по недвижимости по Северо-Казахстанской
области» Комитета регистрационной службы и
оказания правовой помощи Министерства
юстиции Республики Казахстан               Кусаинов Н.М.
Начальник филиала «Мамлютский
территориальный отдел Департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению судебных
актов Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Касенов Т.А.
(по согласованию)
Приложение
к постановлению акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 14 сентября 2011 года № 374
Утверждено
постановлением акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2010 года № 447
Перечень
организаций, виды, объемы общественных работ
п/
п
Наименование
организации
Вид
общественных
работ
Объем работы
Коли
чество рабо
чих
мест
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»

1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
170000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 200 ағашты отырғызу, 25000 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, 100 тіреулерді ағарту, 40000 текше метр аумақты қар тазалау
4
2. Жалғыз басты ауыратын қарт азаматтарға әлеуметтік қыз
меткерлердің көмектесуі, (азық-түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау)
6 адам
1
3. Үй шаруашылық санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек көрсету
500 үйді аралап шығу
1
4. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету

1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Уборка территории населенных пунктов 170000 метров квадратных. Посадка 200 деревьев, скашивание травы вдоль дорог-25000 метров квадратных, побелка 100 столбов. Уборка территории от снега 40000 метров кубических
4
2. Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикамен
тов, уборка помещения)
6 человек
1
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении
похозяйствен
ных книг
Обход 500 дворов
1
4. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых

Отын дайындау 55 текше метр,  көмір дайындау және түсіру - 50 тонна
2
5. Мемлекеттік тілде түскен өтініштер бойынша іс жүргізуде көмектесу
850 құжатты өңдеу
1
6. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселесі жөніндегі көмек көрсету
200 істі құрастыру
1
2.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыру және көркейтуге көмек көрсету
350 ағашты отырғызу, 300000 шаршы метр аумақты жинау, 120000 текше метр қар тазалау, 15500 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, орманды кесу - 5000 шаршы метр
10
2. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек көрсету
450 үйді аралап шығу
1
3. Халықтын аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға көмек көрсету
Отын дайындау - 55 текше метр
2
4. Мемлекеттік тілде түскен өтініштер бойынша іс жүргізуде көмектесу
750 құжаттарды өңдеу
1
3.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен
ное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
200 ағаш отырғызу, 155000 шаршы метр елді мекенді жерлерді аумағын жинау, 50000 текше метр қар тазалау, 100 бағандарды ағарту, 400 ағаштың бұтағын кесу, жол жиегіндегі 25000 шаршы метр шөпті шабу, 8000 шаршы метр ағашты кесу
7
2. Мемлекеттік тілде түскен өтініштер бойынша іс жүргізуде көмектесу
800 құжатты өңдеу
1
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
240 істі қалыптастыру
1
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету.
400 үйді аралап шығу
1
5. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға көмек көрсету
Отын дайындау - 45 текше метр
2
6. Құжаттама
ларды дайындау және өңдеуге сақтау үшін әлеуметтік көмек көрсету
95 істі өңдеу
1
4
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
130000 шаршы метр аумақты жинау, 100000 текше метр қарын тазалау, 200 ағашты отырғызу, 250 шаршы метр ағашты кесу, 20 тіркеулерді ағарту, 20 қоршауларды ағарту 200 шаршы метр
3
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
280 істі қалыптастыру
1

Заготовка дров - 55 метров кубических,  доставка и разгрузка угля - 50 тонн
2
5. Оказание помощи в делопроизвод
стве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 850 документов
1
6. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 200 дел
1
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Посадка 350 деревьев, уборка территорий 300000 метров квадратных, чистка снега 120000 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 15500 метров квадратных, вырубка ракиты 5000 метров квадратных
10
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 450 дворов
1
3. Оказание помощи в заготовке дров для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров - 55 метров кубических
2
4. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 750 документов
1
3
Государственное учреждение  «Аппарат акима Краснознаменско
го сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Посадка 200 деревьев, уборка территории населенных пунктов 155000 метров квадратных, чистка снега 50000 метров кубических, побелка 100 столбов, скашивание травы вдоль дорог - 25000 метров квадратных, вырубка ракиты - 8000 метров квадратных
7
2. Оказание помощи в делопроизвод
стве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 800 документов
1
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 240 дел
1
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 400 дворов
1
5.Оказание помощи в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров - 45 метров кубических
2
6. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения
Обработка -95 дел
1
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории 130000 метров квадратных, чистка снега - 100000 метров кубических, посадка 200 деревьев, вырубка ракиты - 250 метров квадратных, побелка 20 опор, побелка 20 заборов - 200 метров квадратных
3
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 280 дел
1

3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету
297 үйді аралап шығу
1
4. Зираттарды, қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру көмек көрсету
5000 шаршы метр
1
5. Елді мекендердегі жолдарды жөндеуде көмектесу
5000 шаршы метр
2
6. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға,көмір әкелуге және түсіруге көмек беру
80 текше метр отын дайындау, 50 тонна көмір әкелу және түсіру
2
7. Құжаттарды өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
1
8. Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлі санаттарының дерекқорларын енгізу бойынша қажетті құжаттарды қалыптастыру және өңдеуге көмек көрсету
450 құжат ресімделді, ағымдағы құжаттармен жұмыстарға көмек
1
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қ. әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
300000 текше метр қар тазалау, 150000 шаршы метр қоқысты жинау, 150 қоршауды, 70 тіреулерді ағарту, жол жиегіндегі 10600 шаршы метр шөпті шабу, 10 орындықтарды сырлау, бүркекті тазалау, 25 гүл егетін жерді қазу, ағарту, 65 ағашты кесу
45
2. Саябақтарды көркейтуге көмектесу
30000 шаршы метр
4
3. Қоқыстарды көркейтуге көмектесу
5000 шаршы метр
2
4. Жер өңдеу жұмыстарын жүргізуде, сонымен бірге көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарда көмектесу
Сарқынды құбырларды 65 қоқыстан тазалау – 260 шаршы метр
4
5. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға,көмір әкелуге және түсіруге көмек беру
Отын дайындау-30 шаршы метр
3
6. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету
500 үйді аралап шығу
4
7. Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлі санаттарының дерекқорларын енгізу бойынша қажетті құжаттарды қалыптастыру және өңдеуге көмек көрсету
1100 істі ресімдеу, құжаттарды көшірмелеуде құжаттармен көмектесу
3
6.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
50 ағаштарды отырғызу, 50 ағашты кесу, елді мекенді жерлерді жинау 165000 шаршы метр, 30 ағаш ағарту, 50 бағандарды ағарту, жол жиегіндегі шөптерді шабу- 2500 шаршы метр, гүл егетін жерлерді бөлу - 200 шаршы метр, гүл егетін жерлердің шөбін жұлу 200 шаршы метр
10
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету

3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 297 дворов
1
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ свалок
5000 метров квадратных
1
5. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах
5000 метров квадратных
2
6. Оказание помощи в заготовке дров, в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров - 80 кубических метров, доставка и разгрузка угля-50 тонн
2
7. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 150 дел
1
8. Оказание помощи в фор
мировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 450 дел, помощь в работе с текущими документами
1
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Чистка снега - 300000 метров кубических, уборка от мусора - 150000 метров квадратных, побелка 150 заборов, 70 опор, скашивание травы вдоль обочин 10600 метров квадратных, покраска 10 скамеек, чистка фонтана, вскапывание 25 клумб, побелка, подрезка 65 деревьев
45
2. Оказание помощи в благоустрой
стве парков
30000 метров квадратных
4
3. Оказание помощи в благоустрой
стве свалок
5000 метров квадратных
2
4. Оказание помощи в проведении мелиоратив
ных работ, а также работ, связанных с весенними паводками
Очистка 65 сточных труб от мусора - 260 метров квадратных
4
5. Оказание помощи в заготовке дров для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров - 30 метров кубических
3
6. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 1500 дворов
4
7. Оказание помощи в фор
мировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 1100 дел, помощь в работе с документами ксерокопирование документов
3
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Воскресеновско
го сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Посадка 50 деревьев, подрезка 50 деревьев, уборка населенных пунктов 165000 метров квадратных, побелка деревьев-30 штук,,побелка столбов - 50 штук, скашивание травы вдоль дорог – 2500 метров квадратных, разбивка клумб – 200 метров квадратных, прополка клумб 200 метров квадратных
10
2. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых

Отын дайындау - 50 текше метр, көмір әкелу және түсіру - 50 тонна
2
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарын құруға көмек көрсету
501 үйді аралап шығу
1
4. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі көмек көрсету
250 істі құрастыру
1
7.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Қар тазалау 50000 текше метр, аумақты көгалдандыру және көркейту - 150000 шаршы метр, 300- жас ағаштарды егу, 50 - гүл егетін жерлерді бөлу, 100 - тіреулерді ағарту, қоршауларды ағарту - 500 шаршы метр
10
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету
Отын дайындау-70 текше метр, көмірді әкелуге және түсіруге - 50 тонна
1
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
897 үйді аралап шығу
2
4. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі көмек көрсету
300 істі құрастыру
1
8.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Аумақтарды жинау - 125000 шаршы метр, 100 - түп ағаш отырғызу, жол жиегіндегі шөпті шабу - 13000 шаршы метр, 40 - тіркеулерді ағарту, қоршауларды ағарту - 125 шаршы метр
5
2. Халықтың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету
Отын дайындау - 15 текше метр,көмір әкелу және түсіру 15 тонн
2
3. Елді мекендердегі жолдарды ағымдағы жөндеуде көмектесу
5000 шаршы метр
2
4. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі көмек көрсету
200 істі құрастыру
1
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Аумақтарды жинау 146000 шаршы метр, ағаштарды кесу - 30, жас ағаштарды кесу - 200, ағашты ағарту - 30, жас ағаштарды егу - 40, гүл егетін жерлерді қазу - 2500 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу – 55000 шаршы метр
5
Жер өңдеу жұмыстарын жүргізуде, сонымен бірге көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды - 5000 шаршы метр, жүргізу мұз қалаларын құрастыру - 20 шаршы метр, қар тазалау - 7500 текше метр

Заготовка дров - 50 метров кубических, доставка и разгрузка угля - 50 тонн
2
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг
Обход 501 дворов
1
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 250 дел
1
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка снега – 50000 метров кубических, благоустройство территорий – 150000 метров квадратных, посадка саженцев - 300 штук, разбивка 50 цветников, побелка 100 опор, побелка заборов - 500 метров квадратных
10
2. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров - 70 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля - 50 тонн
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 897 дворов
2
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 300 дел
1
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Уборка территорий 125000 метров квадратных, посадка 100 деревьев, скашивание травы вдоль дорог – 13000 метров квадратных, побелка 40 опор, побелка заборов – 125 метров квадратных
5
2. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров - 15 метров кубических, доставка и разгрузка угля - 15 тонн
2
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах
5000 метров квадратных
2
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям имеющим детей до 18 лет
Формирование 200 дел
1
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Уборка территорий 146000 метров квадратных, подрезка 30 деревьев, подрезка кустарников - 200 штук, побелка деревьев - 30 штук,посадка саженцев - 40штук, вскапывание клумб - 2500 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 55000 метров
5
проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весеннее-осенними паводками - 5000 метров квадратных, строительство ледовых городков - 20 метров квадратных, очистка снега 7500 метров кубических

2. Отын, шөп дайындауға көмек көрсету
Отын дайындау - 60 текше метр,шөп дайындау - 60 тонна
2
3. Елді мекендердегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмектесу
5000 шаршы метр
1
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
229 үйді аралап шығу
1
5. Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс жүргізуге көмек көрсету
700 құжатты өңдеу
1
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Қоқыстан аумақты тазарту - 175000 шаршы метр
7
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек беру
Отын дайындау - 45 текше метр, көмір дайындау - 110 тонна
2
3. Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс жүргізуге көмек көрсету
500 құжатты өңдеу
1
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Қоқыстан аумақты тазарту - 120000 шаршы метр, ағаштарды егу - 15 дана, ағаштарды кесу - 15 түп, ағаштарды ағарту - 30, 200 бағананы ағарту - 140 шаршы метр
11
2. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
2800 үйді аралап шығу
1
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
210 істі қалыптастыру
1
4. Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс жүргізуге көмек көрсету
750 құжатты өңдеу
1
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Аумақтарды жинау -150000 шаршы метр, ағаш отырғызу – 200 түп, 200 ағашты ағарту - дана, 25000 шаршы метр шөп шабу,қар тазалау - 50000 текше метр
10
2. Мемлекеттік тілде түскен өтініштердің ісін жүргізуде көмектесу
800 құжатты өңдеу
1
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
210 іс қалыптастыру
1
4. Үй шаруашылығын санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
400 үйді аралап шығу
1
5. Жергілікті пункттерде жолдың ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (қол жұмыс материалдары
мен шұңқырды жауып тастау, жолдарды жөндеу)
5000 шаршы метр
1
13
"Мамлют аудандық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі

2. Оказание помощи в заготовке дров, кормов
Заготовка дров - 60 метров кубических, кормов - 60 тонн
2
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах
5000 метров квадратных
1
4. Оказание в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 229 дворов
1
5. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 700 документов
1
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Уборка территории 175000 метров квадратных
7
2. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров – 45 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля - 110 тонн
2
3. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 500 документов
1
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомихайловско
го сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территорий
Уборка территории - 120000 метров квадратных, посадка 15 деревьев, подрезка 15 деревьев, побелка 30 деревьев, побелка 200 столбов - 140 метров квадратных
11
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 2800 дворов
1
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 210 дел
1
4. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 750 документов
1
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казах
станской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории - 150000 метров квадратных, посадка 200 деревьев, побелка 200 деревьев, скашивание травы - 25000 метров квадратных, уборка снега - 50000 метров кубических
10
2. Оказание помощи в делопроизвод
стве по обращениям на госу
дарственном языке
Обработка 800 документов
1
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 210 дел
1
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 400 дворов
1
5. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах (засыпка ям и выбоин подручным материалом, установка отмосток, ремонт подъездных путей)
5000 метров квадратных
1
13
Государственное учреждение "Мамлютский районный архив"

1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету
2250 істі қалыптастыру
4
14
"Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
850 істі қалыптастыру
2
2. Әлеуметтік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтардың дерек базасын жүргізу жөнінде жұмыстарды жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуіне және құруына көмек көрсету
1000 істі ресімдеу
2
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасы"
1. Дерекбазаны жүргізу жөнінде жұмыстарды жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуіне және құруына көмек көрсету
1000 істі ресімдеу
6
16
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Мамлют аумақтық бөлімі
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмысында, өндірістерді тіркеуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету
1500 бірлік хат-хабарлар
2
17
"Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Халықтың тұрақты мекен-жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету
2150 істі қалыптастыру
2
18
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымалы мүлік жөніндегі орталық" РМҚК Мамлют ауданының филиалы
1. Құжаттардың сақталуына өңдеу және дайындауға көмек көрсету
450 істі өңдеу
2

1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 2250 дел
4
14
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района"
1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям. имеющим детей до 18 лет
Формирование 850 дел
2
2. Оказание помощи в фор
мировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 1000 дел
3
15
Государственное учреждение "Управление юстиции Мамлютского района Северо-Казах
станской области"
1. Оказание помощи в фор
мировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных
Оформление 1000 дел
2
16
Мамлютский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами в подшивке производ
ства, доставка корреспонденции
1500 единиц корреспонденции
2
17
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Мамлютского района"
1. Оказание помощи в обслуживании и документировании регистрации населения по месту постоянного жительства
Формирование 2150 дел
2
18
Мамлютский районный филиал РГКП "Центр по недвижимости по Северо-Казахстанской Области"
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов
Обработка 450 дел
2