"Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтік шараларын ұсыну туралы" Тимирязев аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 1 тамыздағы N 34/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 тамызда N 13-12-131 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/3 Шешімімен
1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 753 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» қаулысына өзгеріс енгізу туралы» қаулысымен аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/7 «Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтік шараларын ұсыну туралы» (2011 жылғы 20 қаңтардағы 13-12-120 нөмірмен нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (136) «Көтерілген тың», 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (1928) «Нива» газеттерінде жарияланған) сессия шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ 2) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
«2) айлық есептеуіш көрсеткішінің бір мың бес жүз есе мөлшерінен аспайтын сомада, тұрғын үйді сатып алатын бюджеттік несие».
2. Осы шешім алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХXIV сессия төрағасы                      хатшысы
Т. Бегенов                                 Ғ. Шаяхметов
КЕЛІСІЛГЕН 2011 жылғы 29 шілде
«Тимирязев ауданының
ауыл шаруашылық және
ветеринария бөлімі»
мемлекеттік мекеме бастығының м.а.         Б. Жұмағазин
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Қожахметова

О внесении изменения в решение Тимирязевского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/7 "О предоставлении в 2011 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 1 августа 2011 года N 34/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 августа 2011 года N 13-12-131. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/3
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «Нормативных правовых актах» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 753 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 28/7 «О предоставлении в 2011 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2011 года № 13-12-120, опубликованное в газетах «Көтерілген тың» № 7 (136) 5 февраля 2011 года, «Нива» № 7 (1928) 5 февраля 2011 года), следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«2) бюджетный кредит на приобретение жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель XXXIV сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Т. Бегенов                                 Г. Шаяхметов
СОГЛАСОВАНО 29 июля 2011 года
И.о начальника государственного
учреждения «Отдел сельского хозяйства и
ветеринарии Тимирязевского района»   Б. Жумагазин
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Г. Кожахметова