"2011-2013 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 1 тамыздағы N 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 тамызда N 13-12-132 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/3 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабынасәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың IV шақырылым, 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 жиырма сегізінші сессия (2011 жылғы 24 қаңтардағы 13-12-121 нөмірмен нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (136) «Көтерілген тың», 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (1928) «Нива» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілген:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 1 504 640 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 200 317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 633 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 7 820 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 294 870 мың теңге»;»
2) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
«2) шығындар - 1 411 870,6 мың теңге;»;
9 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«9. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 149 482 мың теңге сомасы аудандық бюджетте есепке алсын, келесі мөлшерде:
1) 6 793 мың теңге – «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша Бағдарламалар шегінде әлеуметтік көмекті төлеуге»;
2) 3 524 мың теңге – білім беру нысандарын үшін ағаш жабынын өңдеу жөніндегі қызметтер, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, өртке қарсы сигнализациясын орнатуға;
3) 7 000 мың теңге – Тимирязев с. 12-пәтерлік коммуналдық тұрғын үйін қайта құру бойынша жұмыстарын аяқтауға;
4) 4 673 мың теңге – Степной с. таратушы су құбырлар торабын қайта құруға;
5) 124 000 мың теңге – арнайы жасалған техникаларды сатып алуға (автогрейдерлер);
6) 2 587 мың теңге – ауданның мемлекеттік мекемелерге және мемлекеттік кәсіпорындар үшін көмір сатып алуға;
7) 905 мың теңге – электрондық құжаттар айналым жүйесін (ЭҚЖ) енгізуге.»;
11 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/2 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 1 августа 2011 года N 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 августа 2011 года N 13-12-132. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/3
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан № 95-IV от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «Нормативных правовых актах», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двадцать восьмой сессии IV созыва от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года номер 13-12-121, опубликованное в газетах «Көтерілген тың» № 7 (136) 5 февраля 2011 года, «Нива» № 7 (1928) 5 февраля 2011 года, следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 504 640 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 200 317 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 633 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 294 870 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты - 1 411 870,6 тысячи тенге;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 149 482 тысячи тенге в следующих размерах:
1) 6 793 тысячи тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
2) 3 524 тысячи тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий для объектов образования;
3) 7 000 тысяч тенге – на завершение работ по реконструкции 12-квартирного коммунального жилого дома в с. Тимирязево;
4) 4 673 тысячи тенге – на реконструкцию разводящих водопроводных сетей в с. Степное;
5) 124 000 тысяч тенге – приобретение специализированной техники (автогрейдеров);
6) 2 587 тысячи тенге – на приобретение угля для государственных учреждений и государственных предприятий района;
7) 905 тысячи тенге – на внедрение системы электронного документооборота (СЭД).»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«11. 2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 950 мың теңге сомасында белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берілген).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
XXXIV сессия төрағасы                      хатшысы
Т. Бегенов                                 Ғ. Шаяхметов
КЕЛІСІЛГЕН 2011 жылғы 29 шілде
«Тимирязев ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                       А. Сүтемгенов
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Қожахметова
Аудандық мәслихат сессиясының

«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 950 тысяч тенге.».
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXIV сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Т. Бегенов                                 Г. Шаяхметов
СОГЛАСОВАНО 29 июля 2011 года
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по
Тимирязевскому району»                     А. Сутемгенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

8 293
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
124
004
Біржолғы талондарды беру және біржолғы талондарды өткізуден түскен соманы толық жинауды қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
431
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және іске асыру
200
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
60
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 820
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 650
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
170
2
Қорғаныс
3 210
122
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 210
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2610
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
4
Бiлiм беру
920 942
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
320
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
320
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
920 622
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 415
003
Жалпы білім беру
842 714
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4 697
006
Балалар үшін қосымша білім беру
26625
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23933
015
Ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, жетім баланы (жетім-балалар) және баланы (балаларды) ұстайтын қамқоршыларына (тәрбиешілеріне) ай сайынғы ақша қаражат төлемі
6501
020
Үйден оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламамен қамсыздандыру, құралдармен қамтамасыз ету
3736
021
Мектеп мұғалімдерінің және білім беретін мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайту. Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
7001
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
78 150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 150
001
Халық үшін жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8 293
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
124
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
431
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
200
018
Капитальные расходы государственных органов
60
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 820
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
5 650
004
Капитальные расходы государственных органов
170
2
Оборона
3 210
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 210
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2610
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
4
Образование
920 942
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
320
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
320
464
Отдел образования района (города областного значения)
920 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5 415
003
Общеобразовательное обучение
842 714
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
4 697
006
Дополнительное образование для детей
26625
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23933
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6501
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3736
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования. За счет трансфертов из республиканского бюджета
7001
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
78 150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения