"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы N 57/464-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда N 14-1-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 45/444-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2058 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында «Оңтүстік таңы» № 01-02, № 5 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы «45 062 187» деген сандар «44 206 997» деген сандармен ауыстырылсын;
«20 934 935» деген сандар «20 607 489» деген сандармен ауыстырылсын;
«68 662» деген сандар «107 449» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 837 007» деген сандар «1 592 745» деген сандармен ауыстырылсын;
«22 221 583» деген сандар «21 899 314» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «52 060 390» деген сандар «51 205 200» деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың төртінші абзацындағы «1 988 664» деген сандар «2 045 874» деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға – 62 000 мың теңге.».
2-1 тармақтың екінші абзацындағы «594 159» деген сандар «595 522» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «800 533» деген сандар «759 291» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзац алынып тасталынсын;
алтыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 октября 2011 года N 57/464-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 28 октября 2011 года N 14-1-144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «45 062 187» заменить цифрами «44 206 997»;
цифры «20 934 935» заменить цифрами «20 607 489»;
цифры «68 662» заменить цифрами «107 449»;
цифры «1 837 007» заменить цифрами «1 592 745»;
цифры «22 221 583» заменить цифрами «21 899 314»;
в подпункте 2) цифры «52 060 390» заменить цифрами «51 205 200»;
в пункте 2 в четвертом абзаце цифры «1 988 664» заменить цифрами «2 045 874»;
добавить абзацем десятым следующего содержания:
«на освещение улиц в населенных пунктах - 62 000 тыс. тенге»;
в пункте 2-1 во втором абзаце цифры «594 159» заменить цифрами «595 522»;
в третьем абзаце цифры «800 553» заменить цифрами «759 291»;
абзац пятый исключить;
добавить абзацем шестым следующего содержания:

«инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 50 000 мың теңге;»;
жетінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 10 000 мың теңге.».
3-тармақтағы «160 861» деген сандар «157 861» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

«на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 50 000 тыс. тенге»;
добавить абзацем седьмым следующего содержания:
«на развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 10 000 тыс. тенге»;
в пункте 3 цифры «160 861» заменить цифрами «157 861».
Приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.