Арыс қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/247-IV "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 49/309-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада N 14-2-115 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 қаңтардағы N 10 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012.01.16 N 10 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 46/446-IV, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2059-нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/247-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-101 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінің № 3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
«4548221» сандары «4669185» сандарымен ауыстырылсын;
«3866236» сандары «3987200» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/247-IV "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2011 года N 49/309-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 16 ноября 2011 года N 14-2-115. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 января 2012 года N 10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.01.2012 N 10.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-IV, «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 2059, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/247-IV «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 14-2-101, опубликовано 22 января 2011 года в газете «Арыс акикаты» № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4548221» заменить цифрами «4669185»;
цифры «3866236» заменить цифрами «3987200»;
в подпункте 2):