Түркістан қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 ақпандағы № 16/119-ІV "Елді мекендердің жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 2 наурыздағы N 42/286-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 14-4-95 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/62-V Шешімімен
Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012.12.20 № 10/62-V Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 381-бабының 1-тармағына, 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Түркістан қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Елді мекендердің жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 ақпандағы № 16/119-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-64 нөмірімен тіркелген, «Түркістан» газетінің 2009 жылғы 4 сәуірдегі № 17 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы «автотұраққа» деген сөзден кейін «паркинге» деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Тәженов
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы                  М.Исмаилов

О внесении дополнения в решение Туркестанского городского маслихата от 23 февраля 2009 года N 16/119-IV "О базовых налоговых ставках на земли населенных пунктов"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 2 марта 2011 года N 42/286-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 30 марта 2011 года N 14-4-95. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/62-V
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.12.2012 № 10/62-V.
В соответствии с пунктами 1 статьи 381 и статьи 387 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 23 февраля 2009 года № 16/119-IV «О базовых налоговых ставках на земли населенных пунктов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-64, опубликовано 4 апреля 2009 года в газете «Түркістан» № 17) следующее дополнение:
пункт 1 решения после слова «автостоянки» дополнить словом «паркинги».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   С.Таженов
Временно исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             М.Исмаилов