2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 қазандағы N 485 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қазанда N 14-6-146 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 57 хатымен

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление Казыгуртского районного акимата Южно-Казахстанской области от 5 октября 2011 года N 485. Зарегистрировано Управлением юстиции Казыгуртского района Южно-Казахстанской области 24 октября 2011 года N 14-6-146. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 13 января 2012 года N 57

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2012.01.13 N 57 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы», Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қаулысына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 13.01.2012 N 57.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,   статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»» акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: