Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі N 492 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 05 қазанда N 5-13-93 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы N 1106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012.10.19 N 1106 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-5) тармақшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтiк қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамту үшiн, Катонқарағай аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бiр пайыз мөлшерiнде жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Т. Рақышеваға жүктелсiн.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
4. Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы «Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшiн жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы» № 281 қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкiмi                                А. Бекбосынов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 сентября 2011 года N 492. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 октября 2011 года за N 5-13-93. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района от 19 октября 2012 года N 1106
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района от 19.10.2012 N 1106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для обеспечения их занятости, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Т. Ракишеву.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
4. Постановление районного акимата от 21 февраля 2011 года «Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы» № 281 отменить.
Аким района                                А. Бекбосынов