Біржолғы талондардың құндарының мөлшерлері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 29-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда N 5-14-138 тіркелді. Күші жойылды - Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Күршім аудандық мәслихатының 2012.04.10  N 2-10 шешімімен ( алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің (Салық кодексі) 426 бабына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданы бойынша 2011 жылға біржолғы талондар құндарының мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Күштері жойылды деп танылсын:

О стоимости ставок разовых талонов
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 29-5. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2011 года за N 5-14-138. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата от 10 апреля 2012 года N 2-10
Сноска. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата от 10 апреля 2012 года N 2-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи 426 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимости ставок разовых талонов на 2011 год по
Курчумскому району согласно приложения.
2. Признать утратившими силу:

"Біржолғы талондардың құнының мөлшері туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 28-5 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 07 маусымда N 5-14-50 болып тіркелген, аудандық "Рауан" газетінің № 25 санында 2007 жылы 23 маусымда жарияланған) шешімі;
"Біржолғы талондардың құнының мөлшері туралы" 2007 жылғы 24 мамырдағы № 28-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 13-6 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 07 мамырда N 5-14-83 болып тіркелген, аудандық "Рауан" газетінің № 25 санында 2009 жылы 20 маусымда жарияланған) шешімі;

решение Курчумского районного маслихата от 24 мая 2007 года № 28-5 «О ставках разового талона» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-50 от 07 июня 2007 года, опубликовано в районной газете «Рауан» 23 июня 2007 года № 25);
решение Курчумского районного маслихата № 13-6 от 23 апреля 2009 года «О внесении изменений в решение № 28-5 от 24 мая 2007 года «О ставках разового талона» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-83 от 07 мая 2009 года, опубликовано в районной газете «Рауан» 20 июня 2009 года № 25);

"Біржолғы талондардың құнының мөлшері туралы" 2007 жылғы 24 мамырдағы № 28-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 15-11 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 07 тамызда N 5-14-88 болып тіркелген, аудандық "Рауан" газетінің № 35 санында 2009 жылы 29 тамызда жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е. Аубакиров
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы                     Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 29-5 шешіміне қосымша
Біржолғы талондардың құндарының мөлшерлері
Сауда түрлері және тауарлар ассортименті
Әр сатушыдан бір
күнге теңгемен
1
Базарларда тауар өткізетін жеке тұлғаларға біржолғы талондардың құны
Азық-түлік емес тауарлар
1.1
Сауда алаңы 6 шаршы метрге дейін сөре үшін

решение Курчумского районного маслихата № 15-11 от 24 июля 2009 года «О внесении изменений в решение № 28-5 от 24 мая 2007 года «О ставках разового талона» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-88 от 07 августа 2009 года, опубликовано в районной газете «Рауан» 29 августа 2009 года № 35).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Е. Аубакиров
Секретарь Курчумского
районного маслихата                        К. Абилмажинов
Приложение
к решению районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 29-5
Стоимости ставок разовых талонов
п/п
Виды торговли и ассортимент товаров
С каждого продавца
за один день в тенге
1
Стоимость разового талона для реализации товаров на рынках для физических лиц
Непродовольственные товары
1.1
Торговая площадь прилавка менее 6 квадратных метров