Ақжайық ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 117 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 шілдеде № 3066 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011.08.10 № 141 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767 "Аумақты аймақтарға бөлу ережесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Ақжайық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 маусымдағы  №169 "Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Лбішін ауылы аумағына карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" қаулысын және Батыс Қазақстан облысының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының міндетін атқарушының 2011 жылғы 28 маусымдағы № 1-12-1137 ұсынбасын ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық ауданының аумағын келесі аймақтарға бөлу жүргізілсін:
1) Ақжол ауылдық округінің Лбішін ауылы аумағын қамтитын 8 шақырымдық радиустағы аусыл эпизоотиялық ошағымен қолайсыз аймағына;
2) Ақжол ауылдық округінің Қабыл ауылы, Молқұдық, Райка, Орынғали, Антошка, Қосауыз, Ащықұдық, Мертемьян, Парфель, Иван-Власка, Достық, Қабдолла, Артур, Котельный, Әбди, Соқыр, Катон қыстақтары, Ақсуат ауылдық округінің Ақсуат ауылы, Мерген ауылдық округінің Мерген, Мойылды ауылдары, Шығанақ, Ақбала, Саралжын, Мұқанқұдық, Ашықұдык, Ғиният, Тасқұдық, Мәдіғали, Тасан, Бектілеу қыстақтары, Есенсай ауылдық округінің Есенсай, Тасоба ауылдары, Қарауылтөбе ауылдық округінің Қарауылтөбе ауылы, Қызылжар, Бесқыстау қыстақтары аумағын қамтитын 25 шақырымдық радиустағы буферлік аймағына;
3) Ақжол ауылдық округінің Битілеу ауылы, Жайылбай, Сапарғали, Ақ үй, Ихсанкөл, Қуандық, Мыңбай-1, Мыңбай-2, Ескі Кардон, Мақсат, Дінәсіл қыстақтары, Ақсуат ауылдық округінің Ақбұлақ ауылы, Жагор, Найза, Аяна, Ақсуат, Мұқадес, Алтынбек қыстақтары, Мерген ауылдық округінің Карачинская, Жолап, Нух, Қонашкөл, Ақкүтір, Ахмет, Мақсат, Әбілсай, Жаңақұдык, Зинеш, Грачи-1, Грачи-2 қыстақтары, Жайық ауылдық округінің Холдиев қыстағы аумағын қамтитын 50 шақырымдық радиустағы бақылау аймағына;

О делении территории Акжаикского района на зоны
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 июля 2011 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 июля 2011 года № 3066. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 10.08.2011 № 141
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", в соответствие с приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 "Об утверждении Правил деления территории на зоны", учитывая постановление акимата Акжаикского района от 24 июня 2011 года № 169 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с ведением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории села Лбищенск Акжолского сельского округа Акжаикского района" и представление исполняющего обязанности Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Западно-Казахстанской области от 28 июня 2011 года № 1-12-1137 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить деление территории Акжаикского района на следующие зоны:
1) неблагополучная зона с эпизоотическим очагом ящура в радиусе 8 километров, включающая в себя территорию села Лбищенск Акжолского аульного округа;
2) буферная зона в радиусе 25 километров, включающая в себя территории села Кабыл, зимовок Молкудук, Райка, Орынгали, Антошка, Косауыз, Ащыкудук, Мертемьян, Парфель, Иван-Власка, Достык, Кабдолла, Артур, Котельный, Абди, Сокыр, Катон Акжолского аульного округа, села Аксуат Аксуатского аульного округа, сел Мерген, Мойылды, зимовок Шыганак, Акбала, Саралжын, Муканкудук, Ашыкудук, Гиният, Таскудук, Мадигали, Тасан, Бектилеу Мергеновского аульного округа, сел Есенсай, Тасоба Есенсайского аульного округа, села Карауылтобе, зимовок Кызылжар, Бескыстау Карауылтобинского аульного округа;
3) зона наблюдения в радиусе 50 километров, включающая в себя территории села Битилеу, зимовок Жайылбай, Сапаргали, Ак уй, Ихсанкол, Куандык, Мынбай-1, Мынбай-2, Ески Кардон, Максат, Динасил Акжолского аульного округа, села Акбулак, зимовок Жагор, Найза, Аяна, Аксуат, Мукадес, Алтынбек Аксуатского аульного округа, зимовок Карачинская, Жолап, Нух, Конашкуль, Аккутур, Ахмет, Максат, Абилсай, Жанакудук, Зинеш, Грачи-1, Грачи-2 Мергеновского аульного округа, зимовки Холдиев Жаикского аульного округа;

4) белгіленген аймақтар шегінен тыс орналасқан Ақжайық ауданының аумақтары қолайлы аймақтарға жатқызылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, Батыс Қазақстан облысының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы (келісім бойынша), Ақжайық ауданының аудан және ауылдық округінің әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 20 маусымнан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі                      Б. Ізмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының
Бас мемлекеттік ветеринариялық-
санитарлық инспекторы
_____________Б. Е. Айтуганов
18.07.2011 ж.

4) территории Акжаикского района, находящиеся вне пределов установленных зон, отнести к благополучной зоне.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", Главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Западно-Казахстанской области (по согласованию), акимам района и аульных округов Акжаикского района принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 20 июня 2011 года.
Аким области                     Б. Измухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Главный государственный
ветеринарно-санитарный
инспектор Западно-
Казахстанской области
_____________Айтуганов Б. Е.
18.07.2011 г.